Tweede Divisie

Tweede Divisie 2016-17

505 van 506 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 4 · de piramide van 2016-17 →

GSBV De Groene Uilen 2 (poule Noord en Oost), Zeemacht Den Helder (poule Noordwest), Baros (poule West en Zuid) en Den Dungk (poule Zuid) werden kampioen van de Tweede Divisie 2016-17. Er deden 47 teams mee in 4 poules, die samen 506 wedstrijden speelden. Van 505 daarvan staat de uitslag in het archief. Zeemacht Den Helder, EBV The Jugglers, Baros, Den Dungk en Blauw-Wit promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Noord en Oost

Eindstand Tweede Divisie 2016-17, Noord en Oost
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GSBV De Groene Uilen 2Groene Uilen 2221931.7671.304+46338
Promoveert2EBV The JugglersJugglers221841.6581.148+51036
3Celeritas-DonarCeleritas221841.7851.430+35536
4UitsmijtersUitsmijters221571.7111.393+31830
5Five PackFive Pack221571.5771.337+24030
6BV Groningen 2BV Groningen 22212101.6051.476+12924
7ScyllaScylla2210121.4691.392+7720
8Flying RedFlying Red229131.5281.577-4918
9Twente BuzzardsTwente Buzzards226161.3071.568-26112
10Orca’s UrkOrca’s Urk225171.2441.563-31910
11ZevenaarZevenaar223191.3391.831-4926
12The Valley BucketeersThe Valley Bucketeers222201.1712.142-9714

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Noordwest

Eindstand Tweede Divisie 2016-17, Noordwest
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Zeemacht Den HelderZeemacht222111.8721.371+50142
2Blue Stars DiemenBlue Stars21——1.6011.362+23934
3BV AmsterdamBV Amsterdam221661.7331.522+21132
4DED AmsterdamDED Amsterdam221571.5791.417+16230
5U.S. BasketballU.S.221481.5931.414+17928
6Onze GezellenOnze Gezellen2211111.4621.454+822
7SBU UtrechtSBU Utrecht21——1.3311.358-2718
8BV Early BirdBV Early Bird228141.4911.638-14716
9MSV BasketbalMSV Basketbal227151.5121.578-6614
10VolendamVolendam226161.3331.578-24512
11Utrecht Bull'sUtrecht Bull's226161.3941.660-26612
12BV Hoofddorp 2Hoofddorp 2221211.0981.647-5492

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

West en Zuid

Eindstand Tweede Divisie 2016-17, West en Zuid
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BarosBaros222111.7301.379+35142
Promoveert2Blauw-WitBlauw-Wit221841.7231.444+27936
3BV SquirrelsSquirrels221751.6371.373+26434
4Bouncers BasketballBouncers221481.5261.408+11828
5WBB GiantsWBB Giants221391.6211.578+4326
6Punch Delft 2Punch Delft 22210121.5081.513-520
7High FiveHigh Five2110111.3921.477-8520
8BC Langstraat ShootersBC Langstraat Shooters229131.4171.511-9418
9BC WoodpeckersBC Woodpeckers228141.5511.667-11616
10CBV Binnenland 2Binnenland 2225171.3941.695-30110
11Green EaglesGreen Eagles215161.2921.489-1978
12BC AgathosBC Agathos221211.3601.617-2572

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

Zuid

Eindstand Tweede Divisie 2016-17, Zuid
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Den DungkDen Dungk201911.5941.234+36038
2EVBV OctopusEVBV Octopus201641.5781.295+28332
3SphinxSphinx201551.5731.302+27130
4TantalusTantalus201551.4791.336+14330
5BC BladelBC Bladel2010101.2571.296-3920
6Tower JumpersTower Jumpers209111.4761.455+2118
7JRCJRC208121.3321.420-8816
8WYBA 2WYBA 2206141.2781.428-15012
9OBCOBC205151.3181.535-21710
10Batouwe Basketball 2Batouwe 2204161.2321.616-3848
11BC KimbriaBC Kimbria203171.2591.459-2006

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule Noord en Oost

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Noordwest

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule West en Zuid

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Zuid

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.