Tweede Divisie

Tweede Divisie 2025-26

507 van 508 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 1 uitslag is betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 4 · de piramide van 2025-26 →

EVBV Octopus (poule Midden en Zuid), Crackerjacks (poule Noord en Oost), Almere Pioneers (poule Noordwest) en DAS Delft (poule West) werden kampioen van de Tweede Divisie 2025-26. Er deden 47 teams mee in 4 poules, die samen 508 wedstrijden speelden. Van 507 daarvan staat de uitslag in het archief. Rotterdam Zuid, DAS Delft, EVBV Octopus, Crackerjacks, Marathon en MBCA Amstelveen 2 promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Noord en Oost

Eindstand Tweede Divisie 2025-26, Noord en Oost
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1CrackerjacksCrackerjacks201821.7351.298+43736
2Flying RedFlying Red201641.4551.317+13832
3BV GroningenBV Groningen201551.5231.369+15430
4GSBV De Groene Uilen 2Groene Uilen 2201191.3851.328+5722
5Celeritas-DonarCeleritas2010101.5401.467+7320
6D.B.V. ArribaArriba2010101.3911.350+4118
7BV ArrowsBV Arrows209111.5061.500+618
8ScyllaScylla208121.5021.561-5916
9EBV The JugglersJugglers205151.2721.516-24410
10Orca’s UrkOrca’s Urk205151.3721.642-27010
11De SnipersDe Snipers203171.2561.589-3336

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Noordwest

Eindstand Tweede Divisie 2025-26, Noordwest
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Almere PioneersPioneers221751.6901.471+21934
2BV Amsterdam 2BV Amsterdam 2221661.8251.621+20432
3ABC AmigosABC Amigosa,b221481.8611.668+19328
4Racing BeverwijkRacinga,b221481.6471.548+9928
Promoveert5MBCA Amstelveen 2MBCA 2a,b221481.9181.722+19628
6U.S. Basketball 2U.S. 2221391.5841.559+2526
7Flashing HeilooFlashing2211111.6791.693-1422
8The Lions ZandvoortThe Lions229131.6431.760-11718
9De HoppersDe Hoppers227151.5861.724-13814
10VolendamVolendamc226161.4511.676-22512
11Harlemlakers 2Harlemlakers 2c226161.6061.787-18112
12Onze GezellenOnze Gezellen225171.3191.580-26110
  1. aABC Amigos: Gelijk met Racing Beverwijk en MBCA Amstelveen 2. Onderling 3–1, saldo +26. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bRacing Beverwijk: Gelijk met ABC Amigos en MBCA Amstelveen 2. Onderling 2–2, saldo −20. Beslist op het onderlinge resultaat.
  3. cVolendam: Gelijk met Harlemlakers 2. Onderling 2–0, saldo +21. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Midden en Zuid

Eindstand Tweede Divisie 2025-26, Midden en Zuid
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1EVBV OctopusEVBV Octopus222021.8501.426+42440
2Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2221661.7701.487+28332
3River Trotters 2River Trotters 2221651.6301.483+14732
4BV PlutoBV Pluto221571.8131.564+24930
5Maastricht KnightsMaastricht Knights221381.5701.548+2224
6Barons Breda BasketballBarons2211111.5331.492+4122
7The Black EaglesBlack Eaglesa2210121.5961.592+420
8Basketbal Academie Limburg 3BAL 3229131.4161.520-10418
9BV ChallengeBV Challengeb228141.4531.589-13616
10BC WoodpeckersBC Woodpeckersb,c228141.5621.554+816
11BC EindhovenBC Eindhovend224181.4061.710-3046
12EBBCEBBC221211.2671.901-6342
  1. aThe Black Eagles: de bron geeft 11–11. Haar eigen punten voor en tegen (1.596–1.592) komen precies uit de 22 wedstrijden in het archief, en die geven 10–12. W–V en punten zijn daaruit geteld.
  2. bBV Challenge: Gelijk met BC Woodpeckers. Onderling 2–0, saldo +6. Beslist op het onderlinge resultaat.
  3. cBC Woodpeckers: de bron geeft 7–15. Haar eigen punten voor en tegen (1.562–1.554) komen precies uit de 22 wedstrijden in het archief, en die geven 8–14. W–V en punten zijn daaruit geteld.
  4. dBC Eindhoven: 6 punten bij 4–18, waar 2 punten per zege er 8 geeft. De bron zegt niet waarom (een puntaftrek?), dus het getal staat zoals zij het geeft.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

West

Eindstand Tweede Divisie 2025-26, West
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1DAS DelftDAS Delft222111.8061.420+38642
2LUSVLUSV221571.4951.413+8230
3SBV JuventusSBV Juventus221481.7321.564+16828
4Utrecht Bull's 2Utrecht Bull's 2221481.5981.481+11728
Promoveert5Rotterdam ZuidRotterdam Zuid221481.4011.301+10024
6Bouncers BasketballBouncers2211111.5771.547+3022
7Cady '73Cady '732210121.5971.547+5020
Promoveert8MarathonMarathon2210121.7551.765-1020
9Cangeroes UtrechtCangeroes2210121.6081.660-5220
10Punch DelftPunch Delft227151.4681.512-4414
11BarosBaros226161.6161.672-5612
12Rotterdam BasketbalRotterdam BV220221.1511.922-771-6

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule Midden en Zuid

  • 13 sep 2025
    BC EindhovenCangeroes 2
    6475
  • 13 sep 2025
    BaronsBlack Eagles
    6872
  • 13 sep 2025
    BV PlutoEBBC
    8655
  • 13 sep 2025
    BAL 3Maastricht Knights
    7661
  • 20 sep 2025
    Black EaglesBV Challenge
    7267
  • 20 sep 2025
    EBBCBarons
    6478
  • 20 sep 2025
    Cangeroes 2River Trotters 2
    8164
  • 21 sep 2025
    EVBV OctopusBAL 3
    6963
  • 21 sep 2025
    Maastricht KnightsBV Pluto
    8671
  • 27 sep 2025
    BaronsMaastricht Knights
    6677
  • 27 sep 2025
    BC EindhovenBlack Eagles
    7281
  • 27 sep 2025
    BV PlutoEVBV Octopus
    7371
  • 27 sep 2025
    BAL 3River Trotters 2
    6576
  • 27 sep 2025
    BV ChallengeEBBC
    7336
  • 4 okt 2025
    River Trotters 2BC Woodpeckers
    10078
  • 4 okt 2025
    Black EaglesCangeroes 2
    6681
  • 4 okt 2025
    BAL 3BV Pluto
    8881
  • 4 okt 2025
    EVBV OctopusBarons
    9360
  • 4 okt 2025
    EBBCBC Eindhoven
    5564
  • 5 okt 2025
    Maastricht KnightsBV Challenge
    7062
  • 11 okt 2025
    BV PlutoRiver Trotters 2
    8081
  • 11 okt 2025
    Black EaglesEVBV Octopus
    6571
  • 14 okt 2025
    Cangeroes 2BC Woodpeckers
    8450
  • 25 okt 2025
    BC EindhovenMaastricht Knights
    6476
  • 25 okt 2025
    BC WoodpeckersBlack Eagles
    9384
  • 25 okt 2025
    BaronsBAL 3
    7362
  • 25 okt 2025
    BV ChallengeEVBV Octopus
    5870
  • 26 okt 2025
    Cangeroes 2EBBC
    8054
  • 1 nov 2025
    BV PlutoBarons
    9451
  • 1 nov 2025
    River Trotters 2Black Eagles
    8474
  • 1 nov 2025
    EVBV OctopusBC Eindhoven
    7854
  • 1 nov 2025
    EBBCBC Woodpeckers
    6986
  • 2 nov 2025
    BAL 3BV Challenge
    6557
  • 2 nov 2025
    Maastricht KnightsCangeroes 2
    9291
  • 8 nov 2025
    Black EaglesEBBC
    9172
  • 8 nov 2025
    BC EindhovenBAL 3
    6784
  • 9 nov 2025
    BC WoodpeckersMaastricht Knights
    7781
  • 9 nov 2025
    Cangeroes 2EVBV Octopus
    7785
  • 15 nov 2025
    BV PlutoBC Eindhoven
    8363
  • 15 nov 2025
    River Trotters 2EBBC
    7840
  • 15 nov 2025
    EVBV OctopusBC Woodpeckers
    8660
  • 16 nov 2025
    BAL 3Cangeroes 2
    5883
  • 22 nov 2025
    BC EindhovenBarons
    6463
  • 22 nov 2025
    River Trotters 2EVBV Octopus
    7092
  • 22 nov 2025
    BC WoodpeckersBV Challenge
    7073
  • 29 nov 2025
    BV ChallengeRiver Trotters 2
    6067
  • 29 nov 2025
    EBBCMaastricht Knights
    6074
  • 30 nov 2025
    BC WoodpeckersBAL 3
    7664
  • 30 nov 2025
    Cangeroes 2BV Pluto
    6076
  • 6 dec 2025
    River Trotters 2Maastricht Knights
    7564
  • 6 dec 2025
    BV PlutoBC Woodpeckers
    8276
  • 6 dec 2025
    BaronsCangeroes 2
    6462
  • 6 dec 2025
    BV ChallengeBC Eindhoven
    8164
  • 6 dec 2025
    EVBV OctopusEBBC
    9842
  • 7 dec 2025
    BAL 3Black Eagles
    8679
  • 13 dec 2025
    BC EindhovenRiver Trotters 2
    6667
  • 13 dec 2025
    EBBCBAL 3
    6369
  • 14 dec 2025
    Black EaglesBV Pluto
    8278
  • 14 dec 2025
    BC WoodpeckersBarons
    7380
  • 14 dec 2025
    Maastricht KnightsEVBV Octopus
    7887
  • 14 dec 2025
    Cangeroes 2BV Challenge
    9566
  • 20 dec 2025
    BaronsBV Challenge
    8259
  • 17 jan 2026
    BC EindhovenBC Woodpeckers
    6353
  • 17 jan 2026
    BaronsEBBC
    8538
  • 17 jan 2026
    BV PlutoMaastricht Knights
    8081
  • 17 jan 2026
    River Trotters 2Cangeroes 2
    7173
  • 17 jan 2026
    BAL 3EVBV Octopus
    5288
  • 17 jan 2026
    BV ChallengeBlack Eagles
    5881
  • 24 jan 2026
    River Trotters 2BAL 3
    6856
  • 24 jan 2026
    BC WoodpeckersCangeroes 2
    7868
  • 24 jan 2026
    EBBCBV Challenge
    4781
  • 24 jan 2026
    Black EaglesBC Eindhoven
    6770
  • 24 jan 2026
    EVBV OctopusBV Pluto
    8371
  • 25 jan 2026
    Maastricht KnightsBarons
    6574
  • 31 jan 2026
    BC EindhovenEBBC
    6570
  • 31 jan 2026
    BV PlutoBAL 3
    7642
  • 31 jan 2026
    BC WoodpeckersRiver Trotters 2
    7476
  • 31 jan 2026
    BV ChallengeMaastricht Knights
    8267
  • 1 feb 2026
    BaronsEVBV Octopus
    5175
  • 1 feb 2026
    Cangeroes 2Black Eagles
    6867
  • 7 feb 2026
    River Trotters 2BV Pluto
    7862
  • 7 feb 2026
    EBBCCangeroes 2
    61115
  • 7 feb 2026a
    Black EaglesBC Woodpeckers
    020

    reglementair

  • 7 feb 2026
    EVBV OctopusBV Challenge
    6853
  • 8 feb 2026
    Maastricht KnightsBC Eindhoven
    10994
  • 21 feb 2026
    BAL 3Barons
    6874
  • 28 feb 2026
    Black EaglesRiver Trotters 2
    8171
  • 28 feb 2026
    BC EindhovenEVBV Octopus
    7192
  • 28 feb 2026
    BaronsBV Pluto
    5861
  • 28 feb 2026
    BC WoodpeckersEBBC
    11248
  • 28 feb 2026
    BV ChallengeBAL 3
    6651
  • 1 mrt 2026
    Cangeroes 2Maastricht Knights
    9272
  • 6 mrt 2026
    River Trotters 2Barons
    7464
  • 7 mrt 2026
    BV PlutoBV Challenge
    8376
  • 7 mrt 2026
    EBBCBlack Eagles
    5879
  • 7 mrt 2026
    BAL 3BC Eindhoven
    200

    reglementair

  • 7 mrt 2026
    EVBV OctopusCangeroes 2
    5964
  • 8 mrt 2026
    Maastricht KnightsBC Woodpeckers
    020

    reglementair

  • 14 mrt 2026
    BC EindhovenBV Pluto
    6697
  • 14 mrt 2026
    Black EaglesMaastricht Knights
    7374
  • 14 mrt 2026
    BV ChallengeBarons
    46100
  • 14 mrt 2026
    EBBCRiver Trotters 2
    77103
  • 14 mrt 2026
    Cangeroes 2BAL 3
    8166
  • 15 mrt 2026
    BC WoodpeckersEVBV Octopus
    6475
  • 19 mrt 2026
    BV ChallengeBC Woodpeckers
    7673
  • 21 mrt 2026
    BC WoodpeckersBC Eindhoven
    11776
  • 21 mrt 2026
    BaronsRiver Trotters 2
    5863
  • 22 mrt 2026
    Maastricht KnightsBAL 3
    8878
  • 28 mrt 2026
    BV PlutoCangeroes 2
    9265
  • 28 mrt 2026
    BaronsBC Eindhoven
    6759
  • 28 mrt 2026
    River Trotters 2BV Challenge
    8461
  • 28 mrt 2026
    EVBV OctopusBlack Eagles
    8882
  • 29 mrt 2026
    BAL 3BC Woodpeckers
    8168
  • 29 mrt 2026
    Maastricht KnightsEBBC
    10469
  • 4 apr 2026
    BC WoodpeckersBV Pluto
    77111
  • 4 apr 2026
    BC EindhovenBV Challenge
    6672
  • 4 apr 2026
    Black EaglesBAL 3
    7951
  • 4 apr 2026
    EBBCEVBV Octopus
    73129
  • 4 apr 2026
    Maastricht KnightsRiver Trotters 2
    uitslag onbekend
  • 4 apr 2026
    Cangeroes 2Barons
    8470
  • 11 apr 2026
    BV PlutoBlack Eagles
    10776
  • 11 apr 2026
    BaronsBC Woodpeckers
    7767
  • 11 apr 2026
    River Trotters 2BC Eindhoven
    10168
  • 11 apr 2026
    BV ChallengeCangeroes 2
    4689
  • 11 apr 2026
    EVBV OctopusMaastricht Knights
    8466
  • 11 apr 2026
    BAL 3EBBC
    7147
  • 18 apr 2026
    Maastricht KnightsBlack Eagles
    8573
  • 18 apr 2026
    BV ChallengeBV Pluto
    8089
  • 19 apr 2026
    Cangeroes 2BC Eindhoven
    10266
  • 2 mei 2026
    EBBCBV Pluto
    6980
  • 2 mei 2026
    EVBV OctopusRiver Trotters 2
    10979
  • 3 mei 2026
    Black EaglesBarons
    7270
1 betwiste uitslag
  1. aThe Black Eagles – BC Woodpeckers: Hier staat 0–20, maar de bond noemt 89–20.

Poule Noord en Oost

  • 13 sep 2025
    ScyllaGroene Uilen 2
    6860
  • 13 sep 2025
    De SnipersCeleritas
    5684
  • 13 sep 2025
    BV GroningenBV Arrows
    6964
  • 13 sep 2025
    Flying RedCrackerjacks
    6572
  • 19 sep 2025
    Orca’s UrkBV Groningen
    6181
  • 20 sep 2025
    CrackerjacksScylla
    6663
  • 20 sep 2025
    Groene Uilen 2De Snipers
    6963
  • 27 sep 2025
    JugglersBV Arrows
    7067
  • 27 sep 2025
    De SnipersCrackerjacks
    6283
  • 27 sep 2025
    ArribaOrca’s Urk
    8778
  • 28 sep 2025
    BV GroningenCeleritas
    6058
  • 3 okt 2025
    Orca’s UrkJugglers
    7368
  • 4 okt 2025
    ScyllaDe Snipers
    8661
  • 4 okt 2025
    Flying RedBV Arrows
    6867
  • 11 okt 2025
    JugglersCeleritas
    5764
  • 11 okt 2025
    ArribaGroene Uilen 2
    6671
  • 11 okt 2025
    BV ArrowsOrca’s Urk
    8375
  • 12 okt 2025
    BV GroningenCrackerjacks
    7668
  • 18 okt 2025
    JugglersFlying Red
    7879
  • 24 okt 2025
    Orca’s UrkCeleritas
    8571
  • 25 okt 2025
    BV ArrowsArriba
    7663
  • 1 nov 2025
    CrackerjacksArriba
    7846
  • 1 nov 2025
    CeleritasBV Arrows
    9383
  • 1 nov 2025
    Flying RedOrca’s Urk
    9951
  • 1 nov 2025
    Groene Uilen 2Jugglers
    7865
  • 2 nov 2025
    ScyllaBV Groningen
    6588
  • 8 nov 2025
    JugglersCrackerjacks
    58102
  • 8 nov 2025
    BV GroningenDe Snipers
    6344
  • 8 nov 2025
    BV ArrowsGroene Uilen 2
    6968
  • 8 nov 2025
    ArribaScylla
    8892
  • 15 nov 2025
    De SnipersArriba
    6287
  • 15 nov 2025
    CrackerjacksBV Arrows
    8666
  • 15 nov 2025
    ScyllaJugglers
    10975
  • 15 nov 2025
    Flying RedCeleritas
    7262
  • 15 nov 2025
    Groene Uilen 2Orca’s Urk
    7658
  • 21 nov 2025
    ArribaJugglers
    9773
  • 22 nov 2025
    BV GroningenFlying Red
    6567
  • 28 nov 2025
    Orca’s UrkCrackerjacks
    62105
  • 29 nov 2025
    JugglersDe Snipers
    5751
  • 29 nov 2025
    CeleritasGroene Uilen 2
    7288
  • 29 nov 2025
    BV ArrowsScylla
    6176
  • 6 dec 2025
    De SnipersBV Arrows
    8376
  • 6 dec 2025
    ScyllaOrca’s Urk
    7265
  • 6 dec 2025
    Flying RedGroene Uilen 2
    7662
  • 6 dec 2025
    CrackerjacksCeleritas
    7584
  • 7 dec 2025
    BV GroningenArriba
    8674
  • 12 dec 2025
    Orca’s UrkDe Snipers
    8374
  • 13 dec 2025
    JugglersBV Groningen
    6498
  • 13 dec 2025
    Groene Uilen 2Crackerjacks
    7175
  • 13 dec 2025
    CeleritasScylla
    9972
  • 13 dec 2025
    ArribaFlying Red
    6862
  • 16 dec 2025
    ScyllaFlying Red
    4960
  • 17 jan 2026
    De SnipersGroene Uilen 2
    4984
  • 17 jan 2026
    ArribaBV Arrows
    7054
  • 17 jan 2026
    ScyllaCrackerjacks
    7891
  • 17 jan 2026
    Flying RedJugglers
    6157
  • 17 jan 2026
    BV GroningenOrca’s Urk
    11290
  • 23 jan 2026
    Orca’s UrkArriba
    5369
  • 24 jan 2026
    CrackerjacksDe Snipers
    12569
  • 24 jan 2026
    CeleritasBV Groningen
    6472
  • 24 jan 2026
    Flying RedScylla
    6660
  • 24 jan 2026
    BV ArrowsJugglers
    9661
  • 31 jan 2026
    BV GroningenGroene Uilen 2
    6664
  • 31 jan 2026
    JugglersOrca’s Urk
    8779
  • 31 jan 2026
    De SnipersScylla
    6879
  • 31 jan 2026
    ArribaCeleritas
    7385
  • 31 jan 2026
    BV ArrowsFlying Red
    11194
  • 6 feb 2026
    Orca’s UrkBV Arrows
    8260
  • 7 feb 2026
    CrackerjacksBV Groningen
    7670
  • 7 feb 2026
    CeleritasJugglers
    7285
  • 7 feb 2026
    Flying RedDe Snipers
    7650
  • 7 feb 2026
    Groene Uilen 2Arriba
    5064
  • 13 feb 2026
    Orca’s UrkFlying Red
    5965
  • 14 feb 2026
    JugglersGroene Uilen 2
    4965
  • 14 feb 2026
    BV GroningenScylla
    9183
  • 14 feb 2026
    ArribaCrackerjacks
    5975
  • 14 feb 2026
    BV ArrowsCeleritas
    9379
  • 21 feb 2026
    Groene Uilen 2BV Groningen
    8476
  • 5 mrt 2026
    Groene Uilen 2Scylla
    8974
  • 7 mrt 2026
    CeleritasOrca’s Urk
    10156
  • 7 mrt 2026
    De SnipersBV Groningen
    5680
  • 7 mrt 2026
    CrackerjacksJugglers
    10062
  • 7 mrt 2026
    ScyllaArriba
    5884
  • 7 mrt 2026
    Groene Uilen 2BV Arrows
    6263
  • 13 mrt 2026
    Orca’s UrkGroene Uilen 2
    5759
  • 14 mrt 2026
    JugglersScylla
    6676
  • 14 mrt 2026
    BV ArrowsCrackerjacks
    7187
  • 14 mrt 2026
    ArribaDe Snipers
    8962
  • 14 mrt 2026
    CeleritasFlying Red
    7077
  • 20 mrt 2026
    Orca’s UrkScylla
    9489
  • 21 mrt 2026
    De SnipersFlying Red
    5769
  • 21 mrt 2026
    JugglersArriba
    200

    reglementair

  • 21 mrt 2026
    CeleritasArriba
    8363
  • 28 mrt 2026
    CrackerjacksOrca’s Urk
    9752
  • 28 mrt 2026
    ScyllaBV Arrows
    7594
  • 28 mrt 2026
    De SnipersJugglers
    8071
  • 28 mrt 2026
    Flying RedBV Groningen
    7667
  • 28 mrt 2026
    Groene Uilen 2Celeritas
    6849
  • 4 apr 2026
    Groene Uilen 2Flying Red
    6373
  • 4 apr 2026
    CeleritasCrackerjacks
    6089
  • 4 apr 2026
    ArribaBV Groningen
    8452
  • 11 apr 2026
    ScyllaCeleritas
    7895
  • 11 apr 2026
    CrackerjacksGroene Uilen 2
    9654
  • 11 apr 2026
    Flying RedArriba
    8060
  • 11 apr 2026
    BV ArrowsDe Snipers
    7457
  • 12 apr 2026
    BV GroningenJugglers
    6949
  • 17 apr 2026
    BV ArrowsBV Groningen
    7882
  • 18 apr 2026
    CeleritasDe Snipers
    9565
  • 18 apr 2026
    CrackerjacksFlying Red
    8970
  • 22 apr 2026
    De SnipersOrca’s Urk
    8759

Poule Noordwest

  • 13 sep 2025
    Onze GezellenHarlemlakers 2
    6254
  • 13 sep 2025
    The LionsPioneers
    9083
  • 13 sep 2025
    ABC AmigosBV Amsterdam 2
    8794
  • 14 sep 2025
    U.S. 2Racing
    64102
  • 18 sep 2025
    MBCA 2Flashing
    7671
  • 20 sep 2025
    De HoppersOnze Gezellen
    7367
  • 20 sep 2025
    Harlemlakers 2ABC Amigos
    9290
  • 20 sep 2025
    RacingThe Lions
    7883
  • 20 sep 2025
    PioneersVolendam
    6761
  • 20 sep 2025
    BV Amsterdam 2U.S. 2
    7371
  • 27 sep 2025
    Onze GezellenMBCA 2
    5389
  • 27 sep 2025
    The LionsBV Amsterdam 2
    7278
  • 27 sep 2025
    Harlemlakers 2De Hoppers
    6575
  • 27 sep 2025
    FlashingPioneers
    6375
  • 27 sep 2025
    VolendamRacing
    6556
  • 28 sep 2025
    U.S. 2ABC Amigos
    6851
  • 2 okt 2025
    MBCA 2Harlemlakers 2
    108116
  • 4 okt 2025
    RacingFlashing
    7172
  • 4 okt 2025
    PioneersOnze Gezellen
    6242
  • 4 okt 2025
    BV Amsterdam 2Volendam
    8470
  • 4 okt 2025
    ABC AmigosDe Hoppers
    8568
  • 5 okt 2025
    U.S. 2The Lions
    7654
  • 11 okt 2025
    Onze GezellenRacing
    4761
  • 11 okt 2025
    The LionsABC Amigos
    6980
  • 11 okt 2025
    FlashingBV Amsterdam 2
    9482
  • 11 okt 2025
    Harlemlakers 2Pioneers
    8586
  • 11 okt 2025
    De HoppersMBCA 2
    99101
  • 11 okt 2025
    VolendamU.S. 2
    7577
  • 25 okt 2025
    VolendamMBCA 2
    6193
  • 28 okt 2025
    ABC AmigosMBCA 2
    9791
  • 1 nov 2025
    RacingHarlemlakers 2
    8556
  • 1 nov 2025
    BV Amsterdam 2Onze Gezellen
    7956
  • 1 nov 2025
    PioneersDe Hoppers
    8479
  • 2 nov 2025
    U.S. 2Flashing
    6854
  • 6 nov 2025
    MBCA 2Pioneers
    7168
  • 8 nov 2025
    Onze GezellenU.S. 2
    7482
  • 8 nov 2025
    FlashingThe Lions
    8474
  • 8 nov 2025
    Harlemlakers 2BV Amsterdam 2
    7065
  • 8 nov 2025
    VolendamABC Amigos
    7472
  • 15 nov 2025
    The LionsOnze Gezellen
    7570
  • 15 nov 2025
    ABC AmigosPioneers
    7572
  • 15 nov 2025
    VolendamFlashing
    6274
  • 15 nov 2025
    BV Amsterdam 2De Hoppers
    98102
  • 16 nov 2025
    U.S. 2Harlemlakers 2
    8769
  • 22 nov 2025
    Onze GezellenVolendam
    6567
  • 23 nov 2025
    FlashingDe Hoppers
    7360
  • 27 nov 2025
    MBCA 2BV Amsterdam 2
    8991
  • 29 nov 2025
    Harlemlakers 2The Lions
    7669
  • 29 nov 2025
    PioneersRacing
    8768
  • 29 nov 2025
    FlashingABC Amigos
    8291
  • 6 dec 2025
    The LionsDe Hoppers
    7973
  • 6 dec 2025
    ABC AmigosRacing
    8665
  • 6 dec 2025
    BV Amsterdam 2Pioneers
    7970
  • 6 dec 2025
    FlashingOnze Gezellen
    7076
  • 6 dec 2025
    VolendamHarlemlakers 2
    7162
  • 7 dec 2025
    U.S. 2MBCA 2
    6889
  • 11 dec 2025
    MBCA 2The Lions
    10580
  • 13 dec 2025
    Onze GezellenABC Amigos
    6178
  • 13 dec 2025
    De HoppersVolendam
    8273
  • 13 dec 2025
    Harlemlakers 2Flashing
    7473
  • 13 dec 2025
    PioneersU.S. 2
    6658
  • 20 dec 2025
    De HoppersU.S. 2
    7780
  • 8 jan 2026
    MBCA 2Volendam
    7078
  • 17 jan 2026
    Onze GezellenDe Hoppers
    6959
  • 17 jan 2026
    ABC AmigosHarlemlakers 2
    11584
  • 17 jan 2026
    The LionsRacing
    6373
  • 17 jan 2026
    FlashingMBCA 2
    6989
  • 18 jan 2026
    U.S. 2BV Amsterdam 2
    5655
  • 24 jan 2026
    RacingVolendam
    10262
  • 24 jan 2026
    De HoppersHarlemlakers 2
    6662
  • 24 jan 2026
    PioneersFlashing
    5875
  • 24 jan 2026
    ABC AmigosU.S. 2
    9574
  • 24 jan 2026
    BV Amsterdam 2The Lions
    9286
  • 31 jan 2026
    The LionsU.S. 2
    7270
  • 31 jan 2026
    Onze GezellenPioneers
    6576
  • 31 jan 2026
    Harlemlakers 2MBCA 2
    6696
  • 31 jan 2026
    VolendamBV Amsterdam 2
    6681
  • 31 jan 2026
    De HoppersABC Amigos
    6275
  • 31 jan 2026
    FlashingRacing
    6270
  • 7 feb 2026
    RacingOnze Gezellen
    7369
  • 7 feb 2026
    ABC AmigosThe Lions
    9772
  • 7 feb 2026
    BV Amsterdam 2Flashing
    11689
  • 8 feb 2026
    U.S. 2Volendam
    8261
  • 8 feb 2026
    PioneersHarlemlakers 2
    6454
  • 10 feb 2026
    De HoppersFlashing
    7291
  • 12 feb 2026
    MBCA 2ABC Amigos
    8894
  • 14 feb 2026
    Onze GezellenBV Amsterdam 2
    6095
  • 14 feb 2026
    De HoppersPioneers
    6175
  • 14 feb 2026
    Harlemlakers 2Racing
    8486
  • 14 feb 2026
    VolendamThe Lions
    6774
  • 14 feb 2026
    FlashingU.S. 2
    7985
  • 19 feb 2026
    MBCA 2De Hoppers
    11591
  • 21 feb 2026
    VolendamPioneers
    4886
  • 26 feb 2026
    RacingBV Amsterdam 2
    9377
  • 28 feb 2026
    RacingPioneers
    5779
  • 2 mrt 2026
    The LionsVolendam
    7468
  • 7 mrt 2026
    The LionsFlashing
    101104
  • 7 mrt 2026
    ABC AmigosVolendam
    10567
  • 7 mrt 2026
    BV Amsterdam 2Harlemlakers 2
    10973
  • 7 mrt 2026
    PioneersMBCA 2
    9173
  • 7 mrt 2026
    RacingDe Hoppers
    7456
  • 8 mrt 2026
    U.S. 2Onze Gezellen
    7344
  • 12 mrt 2026
    MBCA 2Racing
    7086
  • 14 mrt 2026
    FlashingVolendam
    7266
  • 14 mrt 2026
    De HoppersBV Amsterdam 2
    5793
  • 14 mrt 2026
    Onze GezellenThe Lions
    4962
  • 14 mrt 2026
    Harlemlakers 2U.S. 2
    6770
  • 14 mrt 2026
    PioneersABC Amigos
    8684
  • 19 mrt 2026
    MBCA 2Onze Gezellen
    8348
  • 21 mrt 2026
    De HoppersRacing
    5360
  • 26 mrt 2026
    RacingU.S. 2
    7470
  • 28 mrt 2026
    The LionsHarlemlakers 2
    8370
  • 28 mrt 2026
    BV Amsterdam 2MBCA 2
    8270
  • 28 mrt 2026
    VolendamOnze Gezellen
    6167
  • 29 mrt 2026
    U.S. 2De Hoppers
    7865
  • 31 mrt 2026
    Harlemlakers 2Onze Gezellen
    8269
  • 2 apr 2026
    MBCA 2U.S. 2
    8065
  • 4 apr 2026
    RacingABC Amigos
    8679
  • 4 apr 2026
    De HoppersThe Lions
    8672
  • 4 apr 2026
    Harlemlakers 2Volendam
    6173
  • 4 apr 2026
    PioneersBV Amsterdam 2
    6857
  • 7 apr 2026
    ABC AmigosFlashing
    8490
  • 11 apr 2026
    FlashingHarlemlakers 2
    8584
  • 11 apr 2026
    The LionsMBCA 2
    7577
  • 11 apr 2026
    BV Amsterdam 2Racing
    6954
  • 11 apr 2026
    VolendamDe Hoppers
    5570
  • 11 apr 2026
    ABC AmigosOnze Gezellen
    7347
  • 12 apr 2026
    U.S. 2Pioneers
    6283
  • 18 apr 2026
    Onze GezellenFlashing
    5953
  • 18 apr 2026
    RacingMBCA 2
    7395
  • 18 apr 2026
    BV Amsterdam 2ABC Amigos
    7668
  • 18 apr 2026
    PioneersThe Lions
    10464

Poule West

  • 13 sep 2025
    CangeroesDAS Delft
    5671
  • 13 sep 2025
    BouncersRotterdam BV
    8969
  • 13 sep 2025
    LUSVSBV Juventus
    7365
  • 13 sep 2025
    Cady '73Baros
    8691
  • 13 sep 2025
    Rotterdam ZuidUtrecht Bull's 2
    7650
  • 14 sep 2025
    MarathonPunch Delft
    12375
  • 19 sep 2025
    BarosCangeroes
    7184
  • 20 sep 2025
    SBV JuventusCady '73
    7669
  • 20 sep 2025
    Utrecht Bull's 2Marathon
    8463
  • 20 sep 2025
    Punch DelftBouncers
    7861
  • 21 sep 2025
    Rotterdam BVLUSV
    5560
  • 21 sep 2025
    DAS DelftRotterdam Zuid
    6372
  • 27 sep 2025
    CangeroesSBV Juventus
    6866
  • 27 sep 2025
    Rotterdam ZuidBaros
    6860
  • 27 sep 2025
    Cady '73Rotterdam BV
    8272
  • 27 sep 2025
    Utrecht Bull's 2DAS Delft
    6281
  • 4 okt 2025
    SBV JuventusRotterdam Zuid
    7365
  • 4 okt 2025
    BarosUtrecht Bull's 2
    7881
  • 5 okt 2025
    MarathonDAS Delft
    7296
  • 11 okt 2025
    Cady '73Bouncers
    7668
  • 11 okt 2025
    Rotterdam ZuidRotterdam BV
    9462
  • 11 okt 2025
    CangeroesPunch Delft
    7569
  • 11 okt 2025
    LUSVMarathon
    8577
  • 11 okt 2025
    Utrecht Bull's 2SBV Juventus
    7057
  • 12 okt 2025
    DAS DelftBaros
    8560
  • 24 okt 2025
    BouncersMarathon
    8276
  • 1 nov 2025
    SBV JuventusDAS Delft
    6271
  • 1 nov 2025
    Punch DelftRotterdam Zuid
    5566
  • 1 nov 2025
    BouncersCangeroes
    8148
  • 1 nov 2025
    LUSVCady '73
    9289
  • 2 nov 2025
    MarathonBaros
    10094
  • 2 nov 2025
    Rotterdam BVUtrecht Bull's 2
    6886
  • 7 nov 2025
    BarosSBV Juventus
    9071
  • 8 nov 2025
    CangeroesLUSV
    7983
  • 8 nov 2025
    Rotterdam ZuidBouncers
    6353
  • 8 nov 2025
    Utrecht Bull's 2Punch Delft
    6545
  • 8 nov 2025
    Cady '73Marathon
    9871
  • 9 nov 2025
    DAS DelftRotterdam BV
    9169
  • 15 nov 2025
    Cady '73Cangeroes
    8171
  • 15 nov 2025
    Rotterdam BVBaros
    7483
  • 15 nov 2025
    LUSVRotterdam Zuid
    9291
  • 15 nov 2025
    BouncersUtrecht Bull's 2
    7489
  • 16 nov 2025
    MarathonSBV Juventus
    7993
  • 22 nov 2025
    Rotterdam ZuidLUSV
    6858
  • 29 nov 2025
    SBV JuventusRotterdam BV
    200

    reglementair

  • 29 nov 2025
    DAS DelftBouncers
    8563
  • 29 nov 2025
    Rotterdam ZuidCady '73
    7152
  • 29 nov 2025
    CangeroesMarathon
    12381
  • 6 dec 2025
    BouncersBaros
    6967
  • 6 dec 2025
    SBV JuventusPunch Delft
    9184
  • 6 dec 2025
    LUSVDAS Delft
    5971
  • 6 dec 2025
    Cady '73Utrecht Bull's 2
    6364
  • 7 dec 2025
    CangeroesRotterdam Zuid
    7970
  • 7 dec 2025
    MarathonRotterdam BV
    200

    reglementair

  • 12 dec 2025
    BarosLUSV
    7682
  • 13 dec 2025
    DAS DelftCady '73
    7154
  • 13 dec 2025
    Rotterdam BVPunch Delft
    5190
  • 13 dec 2025
    Rotterdam ZuidMarathon
    7064
  • 13 dec 2025
    SBV JuventusBouncers
    8580
  • 13 dec 2025
    Utrecht Bull's 2Cangeroes
    7459
  • 17 jan 2026
    CangeroesBaros
    7167
  • 17 jan 2026
    Cady '73SBV Juventus
    6580
  • 17 jan 2026
    Rotterdam ZuidDAS Delft
    5575
  • 17 jan 2026
    BouncersPunch Delft
    6877
  • 17 jan 2026
    LUSVRotterdam BV
    200

    reglementair

  • 18 jan 2026
    MarathonUtrecht Bull's 2
    9568
  • 23 jan 2026
    MarathonBouncers
    7779
  • 24 jan 2026
    DAS DelftUtrecht Bull's 2
    8576
  • 24 jan 2026
    SBV JuventusCangeroes
    9671
  • 24 jan 2026
    BarosRotterdam Zuid
    200

    reglementair

  • 24 jan 2026
    Punch DelftLUSV
    020

    reglementair

  • 25 jan 2026
    Rotterdam BVCady '73
    4896
  • 31 jan 2026
    DAS DelftMarathon
    10078
  • 31 jan 2026
    CangeroesRotterdam BV
    10365
  • 31 jan 2026
    Utrecht Bull's 2Baros
    7961
  • 31 jan 2026
    Rotterdam ZuidSBV Juventus
    5772
  • 31 jan 2026
    LUSVBouncers
    8069
  • 31 jan 2026
    Cady '73Punch Delft
    6350
  • 7 feb 2026
    BouncersCady '73
    6765
  • 7 feb 2026
    SBV JuventusUtrecht Bull's 2
    8269
  • 7 feb 2026
    Punch DelftCangeroes
    5758
  • 7 feb 2026
    BarosDAS Delft
    6776
  • 8 feb 2026
    MarathonLUSV
    7875
  • 8 feb 2026
    Rotterdam BVRotterdam Zuid
    65109
  • 14 feb 2026
    Punch DelftCady '73
    6875
  • 14 feb 2026
    Utrecht Bull's 2LUSV
    6573
  • 14 feb 2026
    Rotterdam BVCangeroes
    6778
  • 21 feb 2026
    BarosPunch Delft
    8376
  • 21 feb 2026
    DAS DelftCangeroes
    9679
  • 22 feb 2026
    SBV JuventusLUSV
    6873
  • 27 feb 2026
    BarosMarathon
    82103
  • 28 feb 2026
    CangeroesBouncers
    6058
  • 28 feb 2026
    DAS DelftSBV Juventus
    9184
  • 28 feb 2026
    Utrecht Bull's 2Rotterdam BV
    10538
  • 28 feb 2026
    Cady '73LUSV
    7574
  • 28 feb 2026
    Rotterdam ZuidPunch Delft
    6454
  • 7 mrt 2026
    SBV JuventusBaros
    10396
  • 7 mrt 2026
    BouncersRotterdam Zuid
    5259
  • 7 mrt 2026
    Punch DelftUtrecht Bull's 2
    7163
  • 8 mrt 2026
    Rotterdam BVDAS Delft
    49117
  • 8 mrt 2026
    MarathonCady '73
    9583
  • 14 mrt 2026
    CangeroesCady '73
    7280
  • 14 mrt 2026
    Utrecht Bull's 2Bouncers
    6364
  • 14 mrt 2026
    SBV JuventusMarathon
    119109
  • 14 mrt 2026
    BarosRotterdam BV
    12350
  • 15 mrt 2026
    DAS DelftPunch Delft
    7256
  • 21 mrt 2026
    Punch DelftDAS Delft
    7594
  • 21 mrt 2026
    LUSVCangeroes
    8864
  • 21 mrt 2026
    Rotterdam BVBouncers
    61111
  • 28 mrt 2026
    Cady '73Rotterdam Zuid
    4953
  • 28 mrt 2026
    LUSVUtrecht Bull's 2
    6569
  • 28 mrt 2026
    Punch DelftBaros
    7859
  • 28 mrt 2026
    BouncersDAS Delft
    6880
  • 29 mrt 2026
    Rotterdam BVSBV Juventus
    54137
  • 29 mrt 2026
    MarathonCangeroes
    9580
  • 2 apr 2026
    Utrecht Bull's 2Rotterdam Zuid
    6257
  • 4 apr 2026
    DAS DelftLUSV
    7658
  • 4 apr 2026
    Rotterdam BVMarathon
    98105
  • 4 apr 2026
    Punch DelftSBV Juventus
    6577
  • 4 apr 2026
    Rotterdam ZuidCangeroes
    7371
  • 11 apr 2026
    CangeroesUtrecht Bull's 2
    5971
  • 11 apr 2026
    Cady '73DAS Delft
    4659
  • 11 apr 2026
    Punch DelftRotterdam BV
    10336
  • 11 apr 2026
    BouncersSBV Juventus
    6555
  • 11 apr 2026
    LUSVBaros
    6450
  • 12 apr 2026
    MarathonRotterdam Zuid
    200

    reglementair

  • 16 apr 2026
    BarosBouncers
    8789
  • 18 apr 2026
    Utrecht Bull's 2Cady '73
    8367
  • 18 apr 2026
    Punch DelftMarathon
    8174
  • 18 apr 2026
    BouncersLUSV
    6747
  • 24 apr 2026
    BarosCady '73
    5183
  • 25 apr 2026
    LUSVPunch Delft
    7461

Overig

  • 16 mei 2026
    PioneersDAS Delft
    6288
  • 16 mei 2026
    EVBV OctopusCrackerjacks
    6082