Tweede Divisie

Tweede Divisie 2024-25

459 van 459 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 4 · de piramide van 2024-25 →

Flying Red (poule Noord), Harlemlakers 2 (poule Noordwest), River Trotters 2 (poule West) en Tantalus (poule Zuid) werden kampioen van de Tweede Divisie 2024-25. Er deden 45 teams mee in 4 poules, die samen 459 wedstrijden speelden. Trajanum, BC Apollo Amsterdam 2, Tantalus en Harlemlakers promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Noord

Eindstand Tweede Divisie 2024-25, Noord
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Flying RedFlying Red201641.5501.321+22932
2BV GroningenBV Groningen201461.4771.357+12028
3ScyllaScylla201461.4581.389+6928
4D.B.V. ArribaArriba201371.4961.309+18726
5GSBV De Groene Uilen 2Groene Uilen 2201281.2981.270+2824
6BV ArrowsBV Arrows2010101.4561.398+5820
7Celeritas-DonarCeleritas209111.5151.490+2518
8EBV The JugglersJugglers206141.3681.554-18612
9Jumping FiveJumping Five206141.4241.647-22312
10De SnipersDe Snipersa205151.3141.509-19510
11Red Giants MeppelRed Giantsa205151.3451.457-11210
  1. aDe Snipers: Gelijk met Red Giants Meppel. Onderling 2–0, saldo +8. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Noordwest

Eindstand Tweede Divisie 2024-25, Noordwest
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Harlemlakers 2Harlemlakers 2201461.7101.639+7128
Promoveert2BC Apollo Amsterdam 2Apollo 2a201281.5291.525+424
3Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2a201281.5691.464+10524
4Flashing HeilooFlashingb201191.5401.542-222
5The Lions ZandvoortThe Lionsb201191.5731.564+922
6Onze GezellenOnze Gezellen2010101.4191.355+6420
7VolendamVolendam209111.5031.462+4118
8MBCA Amstelveen 2MBCA 2209111.5661.588-2218
9BV Amsterdam 2BV Amsterdam 2208121.4741.535-6116
10BC WoodpeckersBC Woodpeckers208121.3461.424-7816
11Arnhem Eagles 2Arnhem Eagles 2206141.4021.533-13112
  1. aBC Apollo Amsterdam 2: Gelijk met Cangeroes Utrecht 2. Onderling 1–1, saldo +10. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bFlashing Heiloo: Gelijk met The Lions Zandvoort. Onderling 1–1, saldo +6. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

West

Eindstand Tweede Divisie 2024-25, West
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1River Trotters 2River Trotters 220——1.4881.285+20332
2Bouncers BasketballBouncers20——1.4421.264+17828
Promoveert3HarlemlakersHarlemlakers20——1.3921.351+4124
4Cangeroes UtrechtCangeroes20——1.4701.459+1120
5HurricanesHurricanes20——1.2591.332-7320
6Barons Breda BasketballBarons20——1.2551.256-118
7LUSVLUSV20——1.4381.368+7018
8Punch DelftPunch Delft20——1.3571.397-4018
9Cady '73Cady '73209111.3171.372-5518
10MarathonMarathon20——1.4691.579-11014
11HBV The JumpersThe Jumpers20——1.2491.473-2248

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Zuid

Eindstand Tweede Divisie 2024-25, Zuid
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1TantalusTantalus201911.9701.335+63538
Promoveert2TrajanumTrajanum201641.6601.346+31432
3BV ChallengeBV Challenge201461.4131.280+13328
4The Black EaglesBlack Eagles201281.5971.466+13124
5EVBV OctopusEVBV Octopus201281.5441.449+9524
6Maastricht KnightsMaastricht Knights209111.3951.384+1118
7AlmonteAlmontea208121.4521.590-13816
8BV PlutoBV Plutoa208121.4121.515-10316
9EBBCEBBC206141.1271.496-36912
10BC EindhovenBC Eindhoven204161.3211.699-3788
11Den DungkDen Dungk202181.3201.651-3314
  1. aAlmonte: Gelijk met BV Pluto. Onderling 2–0, saldo +16. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule Noord

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Noordwest

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule West

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Zuid

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.