Eerste Divisie vrouwen

Eerste Divisie vrouwen 2025-26

132 van 132 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

DAS werd kampioen van de Eerste Divisie vrouwen 2025-26. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie vrouwen 2025-26
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1DAS DelftDAS Delft221841.4201.130+29036
2Utrecht Bull'sUtrecht Bull's221841.4661.223+24336
3High FiveHigh Five221661.4701.314+15632
4River TrottersRiver Trotters221481.4011.221+18028
5BV AmsterdamBV Amsterdam221481.3461.239+10728
6BC ShootersBC Shootersa2211111.4591.483-2422
7SBU UtrechtSBU Utrechta2211111.2641.240+2422
8TrajanumTrajanum2210121.2691.260+920
9Jolly Jumpers 2Jolly Jumpers 2229131.2181.255-3718
10Cangeroes UtrechtCangeroes225171.0551.229-1748
11GBI van Dijk Grasshoppers 2Katwijk 2224181.2171.548-3316
12Cady '73Cady '73222201.1231.566-4434
  1. aBC Shooters: Gelijk met SBU Utrecht. Onderling 2–0, saldo +21. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Reguliere competitie

  • 12 sep 2025
    Katwijk 2Trajanum
    4275
  • 13 sep 2025
    BV AmsterdamRiver Trotters
    4266
  • 13 sep 2025
    Jolly Jumpers 2Utrecht Bull's
    5870
  • 13 sep 2025
    DAS DelftBC Shooters
    7451
  • 13 sep 2025
    Cady '73SBU Utrecht
    4563
  • 14 sep 2025
    CangeroesHigh Five
    5168
  • 20 sep 2025
    High FiveDAS Delft
    4865
  • 20 sep 2025
    Utrecht Bull'sCangeroes
    7558
  • 20 sep 2025
    River TrottersJolly Jumpers 2
    5051
  • 20 sep 2025
    SBU UtrechtKatwijk 2
    7860
  • 20 sep 2025
    BC ShootersCady '73
    9955
  • 26 sep 2025
    Katwijk 2BC Shooters
    8173
  • 27 sep 2025
    BV AmsterdamSBU Utrecht
    4863
  • 27 sep 2025
    Utrecht Bull'sRiver Trotters
    7556
  • 27 sep 2025
    Cady '73High Five
    4566
  • 28 sep 2025
    DAS DelftCangeroes
    6132
  • 28 sep 2025
    Jolly Jumpers 2Trajanum
    5967
  • 4 okt 2025
    BC ShootersBV Amsterdam
    6281
  • 4 okt 2025
    CangeroesRiver Trotters
    6062
  • 4 okt 2025
    High FiveKatwijk 2
    7263
  • 4 okt 2025
    DAS DelftCady '73
    9144
  • 5 okt 2025
    TrajanumUtrecht Bull's
    4065
  • 5 okt 2025
    SBU UtrechtJolly Jumpers 2
    5559
  • 10 okt 2025
    Katwijk 2DAS Delft
    5080
  • 11 okt 2025
    BV AmsterdamHigh Five
    8257
  • 11 okt 2025
    Jolly Jumpers 2BC Shooters
    6069
  • 11 okt 2025
    Utrecht Bull'sSBU Utrecht
    5444
  • 11 okt 2025
    River TrottersTrajanum
    6248
  • 11 okt 2025
    Cady '73Cangeroes
    5955
  • 25 okt 2025
    River TrottersDAS Delft
    4657
  • 1 nov 2025
    High FiveJolly Jumpers 2
    7358
  • 1 nov 2025
    DAS DelftBV Amsterdam
    8356
  • 1 nov 2025
    Cady '73Katwijk 2
    6362
  • 1 nov 2025
    BC ShootersUtrecht Bull's
    6072
  • 1 nov 2025
    CangeroesTrajanum
    5638
  • 7 nov 2025
    Katwijk 2Cangeroes
    6750
  • 8 nov 2025
    BV AmsterdamCady '73
    9254
  • 8 nov 2025
    Utrecht Bull'sHigh Five
    7164
  • 8 nov 2025
    River TrottersBC Shooters
    7771
  • 9 nov 2025
    Jolly Jumpers 2DAS Delft
    4562
  • 14 nov 2025
    Katwijk 2BV Amsterdam
    7258
  • 15 nov 2025
    BC ShootersTrajanum
    5679
  • 15 nov 2025
    CangeroesSBU Utrecht
    5743
  • 15 nov 2025
    Cady '73Jolly Jumpers 2
    5873
  • 15 nov 2025
    High FiveRiver Trotters
    7562
  • 16 nov 2025
    DAS DelftUtrecht Bull's
    6351
  • 29 nov 2025
    BV AmsterdamCangeroes
    200

    reglementair

  • 29 nov 2025
    Jolly Jumpers 2Katwijk 2
    200

    reglementair

  • 29 nov 2025
    Utrecht Bull'sCady '73
    7946
  • 29 nov 2025
    TrajanumHigh Five
    4660
  • 29 nov 2025
    SBU UtrechtBC Shooters
    4456
  • 5 dec 2025
    Katwijk 2Utrecht Bull's
    8392
  • 6 dec 2025
    BV AmsterdamJolly Jumpers 2
    5854
  • 6 dec 2025
    CangeroesBC Shooters
    3858
  • 6 dec 2025
    High FiveSBU Utrecht
    6660
  • 6 dec 2025
    DAS DelftTrajanum
    5144
  • 6 dec 2025
    Cady '73River Trotters
    3854
  • 13 dec 2025
    Utrecht Bull'sBV Amsterdam
    6462
  • 13 dec 2025
    River TrottersKatwijk 2
    10155
  • 13 dec 2025
    TrajanumCady '73
    4746
  • 13 dec 2025
    BC ShootersHigh Five
    77102
  • 14 dec 2025
    SBU UtrechtDAS Delft
    6354
  • 14 dec 2025
    Jolly Jumpers 2Cangeroes
    5750
  • 20 dec 2025
    TrajanumKatwijk 2
    7235
  • 16 jan 2026
    Katwijk 2SBU Utrecht
    5561
  • 17 jan 2026
    BV AmsterdamTrajanum
    4946
  • 17 jan 2026
    Jolly Jumpers 2River Trotters
    3155
  • 17 jan 2026
    Cady '73BC Shooters
    6670
  • 18 jan 2026
    DAS DelftHigh Five
    7665
  • 18 jan 2026
    CangeroesUtrecht Bull's
    4061
  • 24 jan 2026
    High FiveCady '73
    6942
  • 24 jan 2026
    River TrottersUtrecht Bull's
    7376
  • 24 jan 2026
    TrajanumJolly Jumpers 2
    6655
  • 24 jan 2026
    BC ShootersKatwijk 2
    7456
  • 24 jan 2026
    CangeroesDAS Delft
    6554
  • 25 jan 2026
    SBU UtrechtBV Amsterdam
    5851
  • 30 jan 2026
    Katwijk 2High Five
    5768
  • 31 jan 2026
    BV AmsterdamBC Shooters
    7656
  • 31 jan 2026
    Jolly Jumpers 2SBU Utrecht
    5753
  • 31 jan 2026
    Utrecht Bull'sTrajanum
    7071
  • 31 jan 2026
    River TrottersCangeroes
    5947
  • 7 feb 2026
    High FiveBV Amsterdam
    6162
  • 7 feb 2026
    DAS DelftKatwijk 2
    6746
  • 7 feb 2026
    BC ShootersJolly Jumpers 2
    7760
  • 8 feb 2026
    CangeroesCady '73
    6353
  • 8 feb 2026
    SBU UtrechtUtrecht Bull's
    4757
  • 21 feb 2026
    River TrottersBV Amsterdam
    5042
  • 27 feb 2026
    Katwijk 2Cady '73
    6960
  • 28 feb 2026
    BV AmsterdamDAS Delft
    6459
  • 28 feb 2026
    Jolly Jumpers 2High Five
    5670
  • 28 feb 2026
    Utrecht Bull'sBC Shooters
    7254
  • 28 feb 2026
    River TrottersSBU Utrecht
    5362
  • 7 mrt 2026
    Cady '73BV Amsterdam
    5092
  • 7 mrt 2026
    BC ShootersRiver Trotters
    7164
  • 7 mrt 2026
    CangeroesKatwijk 2
    5739
  • 8 mrt 2026
    DAS DelftJolly Jumpers 2
    5840
  • 8 mrt 2026
    SBU UtrechtTrajanum
    6959
  • 8 mrt 2026
    High FiveUtrecht Bull's
    5957
  • 14 mrt 2026
    BV AmsterdamKatwijk 2
    8365
  • 14 mrt 2026
    Jolly Jumpers 2Cady '73
    8944
  • 14 mrt 2026
    River TrottersHigh Five
    6443
  • 14 mrt 2026
    TrajanumBC Shooters
    6456
  • 15 mrt 2026
    SBU UtrechtCangeroes
    6041
  • 15 mrt 2026
    Utrecht Bull'sDAS Delft
    4953
  • 21 mrt 2026
    BC ShootersDAS Delft
    6158
  • 21 mrt 2026
    TrajanumCangeroes
    5047
  • 22 mrt 2026
    Utrecht Bull'sJolly Jumpers 2
    5451
  • 24 mrt 2026
    TrajanumSBU Utrecht
    4755
  • 27 mrt 2026
    Katwijk 2Jolly Jumpers 2
    5980
  • 28 mrt 2026
    High FiveTrajanum
    6356
  • 28 mrt 2026
    BC ShootersSBU Utrecht
    7061
  • 28 mrt 2026
    DAS DelftRiver Trotters
    6452
  • 28 mrt 2026
    Cady '73Utrecht Bull's
    4953
  • 29 mrt 2026
    CangeroesBV Amsterdam
    4458
  • 4 apr 2026
    Jolly Jumpers 2BV Amsterdam
    6066
  • 4 apr 2026
    BC ShootersCangeroes
    6755
  • 4 apr 2026
    River TrottersCady '73
    7245
  • 4 apr 2026
    TrajanumDAS Delft
    5965
  • 4 apr 2026
    SBU UtrechtHigh Five
    4558
  • 10 apr 2026
    Katwijk 2River Trotters
    4972
  • 11 apr 2026
    BV AmsterdamUtrecht Bull's
    4057
  • 11 apr 2026
    High FiveBC Shooters
    8871
  • 11 apr 2026
    DAS DelftSBU Utrecht
    6253
  • 11 apr 2026
    Cady '73Trajanum
    5873
  • 12 apr 2026
    CangeroesJolly Jumpers 2
    4145
  • 18 apr 2026
    SBU UtrechtRiver Trotters
    5574
  • 18 apr 2026
    High FiveCangeroes
    7548
  • 18 apr 2026
    Cady '73DAS Delft
    4663
  • 18 apr 2026
    Utrecht Bull'sKatwijk 2
    9252
  • 19 apr 2026
    TrajanumBV Amsterdam
    5864
  • 22 apr 2026
    SBU UtrechtCady '73
    7257
  • 2 mei 2026
    TrajanumRiver Trotters
    6477