Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 1972-73

101 van 101 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Fiat Stars werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 1972-73. Er deden 8 teams mee, die samen 101 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 1972-73
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Fiat StarsFiat Stars282802.1781.200+97856
2B.O.B.B.O.B.282081.7451.456+28940
3White StarsWhite Stars281991.6701.436+23438
4AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam2816121.5171.573-5632
5Wilskracht AmsterdamWilskracht289191.5311.853-32218
6Transol R/ZTransol R/Z287211.3611.718-35714
7BV AmstelveenBV Amstelveen287211.2581.618-36014
8DED AmsterdamDED Amsterdam286221.3291.735-40612

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Reguliere competitie

  • 16 sep 1972
    DED AmsterdamB.O.B.
    2970
  • 16 sep 1972
    BV AmstelveenWhite Stars
    5153
  • 16 sep 1972
    AMVJ AmsterdamWilskracht
    5852
  • 16 sep 1972
    Transol R/ZFiat Stars
    4688
  • 23 sep 1972
    B.O.B.Transol R/Z
    6249
  • 23 sep 1972
    Fiat StarsAMVJ Amsterdam
    6928
  • 23 sep 1972
    WilskrachtBV Amstelveen
    5040
  • 23 sep 1972
    White StarsDED Amsterdam
    5640
  • 30 sep 1972
    Transol R/ZBV Amstelveen
    4951
  • 21 okt 1972
    Fiat StarsBV Amstelveen
    6242
  • 21 okt 1972
    WilskrachtTransol R/Z
    7458
  • 21 okt 1972
    White StarsB.O.B.
    4450
  • 28 okt 1972
    BV AmstelveenAMVJ Amsterdam
    4571
  • 28 okt 1972
    WilskrachtDED Amsterdam
    4553
  • 28 okt 1972
    Transol R/ZWhite Stars
    4662
  • 28 okt 1972
    B.O.B.Fiat Stars
    4971
  • 4 nov 1972
    BV AmstelveenB.O.B.
    4663
  • 4 nov 1972
    AMVJ AmsterdamWhite Stars
    6665
  • 4 nov 1972
    Fiat StarsWilskracht
    7649
  • 10 nov 1972
    White StarsFiat Stars
    4269
  • 11 nov 1972
    DED AmsterdamBV Amstelveen
    5045
  • 11 nov 1972
    WilskrachtB.O.B.
    6777
  • 11 nov 1972
    Transol R/ZAMVJ Amsterdam
    4851
  • 18 nov 1972
    WilskrachtWhite Stars
    5756
  • 18 nov 1972
    B.O.B.AMVJ Amsterdam
    6662
  • 18 nov 1972
    BV AmstelveenTransol R/Z
    5358
  • 18 nov 1972
    Fiat StarsDED Amsterdam
    8028
  • 25 nov 1972
    Transol R/ZWhite Stars
    4658
  • 25 nov 1972
    AMVJ AmsterdamBV Amstelveen
    4837
  • 25 nov 1972
    Fiat StarsB.O.B.
    9051
  • 2 dec 1972
    BV AmstelveenWilskracht
    6058
  • 2 dec 1972
    AMVJ AmsterdamFiat Stars
    5080
  • 2 dec 1972
    Transol R/ZB.O.B.
    4258
  • 9 dec 1972
    WilskrachtAMVJ Amsterdam
    6252
  • 9 dec 1972
    B.O.B.DED Amsterdam
    5453
  • 9 dec 1972
    Fiat StarsTransol R/Z
    10034
  • 9 dec 1972
    White StarsBV Amstelveen
    7642
  • 16 dec 1972
    White StarsWilskracht
    6452
  • 16 dec 1972
    AMVJ AmsterdamB.O.B.
    5751
  • 16 dec 1972
    BV AmstelveenFiat Stars
    3774
  • 17 dec 1972
    DED AmsterdamFiat Stars
    3887
  • 23 dec 1972
    B.O.B.White Stars
    4550
  • 23 dec 1972
    Transol R/ZWilskracht
    5945
  • 23 dec 1972
    AMVJ AmsterdamDED Amsterdam
    5755
  • 6 jan 1973
    Transol R/ZDED Amsterdam
    5956
  • 6 jan 1973
    B.O.B.BV Amstelveen
    7739
  • 6 jan 1973
    WilskrachtFiat Stars
    49124
  • 13 jan 1973
    White StarsAMVJ Amsterdam
    7051
  • 20 jan 1973
    BV AmstelveenDED Amsterdam
    3354
  • 20 jan 1973
    AMVJ AmsterdamTransol R/Z
    5443
  • 20 jan 1973
    B.O.B.Wilskracht
    7465
  • 20 jan 1973
    Fiat StarsWhite Stars
    5550
  • 27 jan 1973
    WilskrachtAMVJ Amsterdam
    6456
  • 27 jan 1973
    BV AmstelveenWhite Stars
    3269
  • 27 jan 1973
    Transol R/ZFiat Stars
    3281
  • 27 jan 1973
    DED AmsterdamAMVJ Amsterdam
    6055
  • 3 feb 1973
    BV AmstelveenFiat Stars
    3166
  • 3 feb 1973
    White StarsB.O.B.
    5148
  • 3 feb 1973
    WilskrachtTransol R/Z
    5162
  • 10 feb 1973
    Fiat StarsDED Amsterdam
    9850
  • 10 feb 1973
    White StarsWilskracht
    8561
  • 10 feb 1973
    AMVJ AmsterdamB.O.B.
    6368
  • 10 feb 1973
    Transol R/ZBV Amstelveen
    4940
  • 17 feb 1973
    Transol R/ZB.O.B.
    3150
  • 17 feb 1973
    WilskrachtBV Amstelveen
    3942
  • 24 feb 1973
    BV AmstelveenDED Amsterdam
    4740
  • 24 feb 1973
    AMVJ AmsterdamTransol R/Z
    5752
  • 24 feb 1973
    B.O.B.Wilskracht
    9454
  • 24 feb 1973
    Fiat StarsAMVJ Amsterdam
    7140
  • 3 mrt 1973
    WilskrachtDED Amsterdam
    6266
  • 3 mrt 1973
    BV AmstelveenAMVJ Amsterdam
    5265
  • 3 mrt 1973
    Fiat StarsB.O.B.
    6041
  • 3 mrt 1973
    White StarsTransol R/Z
    7449
  • 10 mrt 1973
    DED AmsterdamTransol R/Z
    3156
  • 10 mrt 1973
    B.O.B.BV Amstelveen
    6445
  • 10 mrt 1973
    AMVJ AmsterdamWhite Stars
    5445
  • 10 mrt 1973
    WilskrachtFiat Stars
    4179
  • 17 mrt 1973
    AMVJ AmsterdamWilskracht
    4657
  • 17 mrt 1973
    White StarsBV Amstelveen
    6247
  • 17 mrt 1973
    B.O.B.DED Amsterdam
    8139
  • 17 mrt 1973
    Fiat StarsTransol R/Z
    9247
  • 24 mrt 1973
    BV AmstelveenTransol R/Z
    5351
  • 24 mrt 1973
    WilskrachtWhite Stars
    4472
  • 24 mrt 1973
    B.O.B.AMVJ Amsterdam
    4955
  • 31 mrt 1973
    White StarsFiat Stars
    5267
  • 31 mrt 1973
    AMVJ AmsterdamDED Amsterdam
    5438
  • 7 apr 1973
    AMVJ AmsterdamFiat Stars
    4283
  • 7 apr 1973
    BV AmstelveenWilskracht
    7648
  • 7 apr 1973
    White StarsDED Amsterdam
    6836
  • 7 apr 1973
    B.O.B.Transol R/Z
    7135
  • 14 apr 1973
    AMVJ AmsterdamBV Amstelveen
    4736
  • 14 apr 1973
    White StarsTransol R/Z
    6353
  • 14 apr 1973
    WilskrachtB.O.B.
    4989
  • 15 apr 1973
    DED AmsterdamWilskracht
    5060
  • 15 apr 1973
    B.O.B.Fiat Stars
    5361
  • 21 apr 1973
    Transol R/ZDED Amsterdam
    4946
  • 21 apr 1973
    Fiat StarsWhite Stars
    6745
  • 28 apr 1973
    White StarsWilskracht
    7261
  • 28 apr 1973
    BV AmstelveenB.O.B.
    4862
  • 28 apr 1973
    White StarsAMVJ Amsterdam
    7669
  • 28 apr 1973
    DED AmsterdamBV Amstelveen
    4653