Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 1972-73

101 van 101 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Fiat Stars werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 1972-73. Er deden 8 teams mee, die samen 101 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 1972-73
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Fiat StarsFiat Stars282802.1781.200+97856
2B.O.B.B.O.B.282081.7451.456+28940
3White StarsWhite Stars281991.6701.436+23438
4AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam2816121.5171.573-5632
5Wilskracht AmsterdamWilskracht289191.5311.853-32218
6Transol R/ZTransol R/Z287211.3611.718-35714
7BV AmstelveenBV Amstelveen287211.2581.618-36014
8DED AmsterdamDED Amsterdam286221.3291.735-40612

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Reguliere competitie