Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 1995-96

80 van 80 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Rapid Service werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 1995-96. Jolly Jumpers werd tweede. Er deden 9 teams mee, die samen 72 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 1995-96
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Rapid ServiceRapid Service161511.361828+53330
2DVZ/GrasshoppersDVZ/Grasshoppers161331.144952+19226
3Jolly JumpersJolly Jumpers161061.1771.084+9320
4Pagid-WSCPagid-WSC16881.0581.072-1418
5Sneekhout LionsSneekhout16971.0521.040+1218
6Prisma College UtrechtPrisma College166101.0481.126-7812
7BV LisseBV Lisse166101.0141.140-12610
8Levago/Orca'sLevago/Orca's163137771.105-3286
9VCD AutomatiseringGroningen162148861.170-2844

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 28 mrt 1996
    DVZ/GrasshoppersJolly Jumpers
    5470
  • 28 mrt 1996
    Rapid ServicePagid-WSC
    9227
  • 30 mrt 1996
    Jolly JumpersDVZ/Grasshoppers
    6680
  • 31 mrt 1996
    Pagid-WSCRapid Service
    4373
  • 4 apr 1996
    DVZ/GrasshoppersJolly Jumpers
    6168

Finale

  • 13 apr 1996
    Rapid ServiceJolly Jumpers
    9051
  • 16 apr 1996
    Jolly JumpersRapid Service
    6399
  • 20 apr 1996
    Rapid ServiceJolly Jumpers
    8063