Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 1995-96

80 van 80 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Rapid Service werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 1995-96. Jolly Jumpers werd tweede. Er deden 9 teams mee, die samen 72 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 1995-96
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Rapid ServiceRapid Service161511.361828+53330
2DVZ/GrasshoppersDVZ/Grasshoppers161331.144952+19226
3Jolly JumpersJolly Jumpers161061.1771.084+9320
4Pagid-WSCPagid-WSC16881.0581.072-1418
5Sneekhout LionsSneekhout16971.0521.040+1218
6Prisma College UtrechtPrisma College166101.0481.126-7812
7BV LisseBV Lisse166101.0141.140-12610
8Levago/Orca'sLevago/Orca's163137771.105-3286
9VCD AutomatiseringGroningen162148861.170-2844

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 18 nov 1995
    Rapid ServicePrisma College
    8342
  • 18 nov 1995
    GroningenLevago/Orca's
    5566
  • 18 nov 1995
    Jolly JumpersPagid-WSC
    9088
  • 18 nov 1995
    DVZ/GrasshoppersBV Lisse
    7762
  • 20 nov 1995
    SneekhoutBV Lisse
    6156
  • 25 nov 1995
    Prisma CollegeJolly Jumpers
    7384
  • 25 nov 1995
    Pagid-WSCGroningen
    7155
  • 25 nov 1995
    Levago/Orca'sSneekhout
    4363
  • 25 nov 1995
    BV LisseRapid Service
    5186
  • 28 nov 1995
    Rapid ServiceDVZ/Grasshoppers
    5848
  • 29 nov 1995
    Prisma CollegePagid-WSC
    6555
  • 29 nov 1995
    Jolly JumpersLevago/Orca's
    8943
  • 2 dec 1995
    GroningenPrisma College
    6883
  • 2 dec 1995
    Rapid ServiceJolly Jumpers
    9054
  • 2 dec 1995
    SneekhoutPagid-WSC
    9667
  • 2 dec 1995
    DVZ/GrasshoppersLevago/Orca's
    9845
  • 9 dec 1995
    Prisma CollegeSneekhout
    6470
  • 9 dec 1995
    Jolly JumpersGroningen
    7847
  • 9 dec 1995
    Pagid-WSCDVZ/Grasshoppers
    6760
  • 9 dec 1995
    Levago/Orca'sBV Lisse
    6870
  • 16 dec 1995
    Pagid-WSCRapid Service
    5178
  • 16 dec 1995
    Levago/Orca'sPrisma College
    6163
  • 16 dec 1995
    BV LisseGroningen
    7863
  • 16 dec 1995
    DVZ/GrasshoppersSneekhout
    7065
  • 6 jan 1996
    Rapid ServiceGroningen
    9142
  • 6 jan 1996
    BV LissePagid-WSC
    7471
  • 6 jan 1996
    SneekhoutJolly Jumpers
    5883
  • 6 jan 1996
    DVZ/GrasshoppersPrisma College
    5961
  • 13 jan 1996
    Prisma CollegeBV Lisse
    7266
  • 13 jan 1996
    GroningenSneekhout
    4449
  • 13 jan 1996
    Jolly JumpersDVZ/Grasshoppers
    5065
  • 13 jan 1996
    Levago/Orca'sRapid Service
    3179
  • 20 jan 1996
    Rapid ServiceSneekhout
    9861
  • 20 jan 1996
    Levago/Orca'sPagid-WSC
    6449
  • 20 jan 1996
    BV LisseJolly Jumpers
    7568
  • 20 jan 1996
    DVZ/GrasshoppersGroningen
    9363
  • 27 jan 1996
    Prisma CollegeRapid Service
    65106
  • 27 jan 1996
    Pagid-WSCJolly Jumpers
    6358
  • 27 jan 1996
    BV LisseDVZ/Grasshoppers
    5666
  • 27 jan 1996
    Levago/Orca'sGroningen
    4239
  • 30 jan 1996
    Pagid-WSCPrisma College
    7061
  • 1 feb 1996
    DVZ/GrasshoppersRapid Service
    6253
  • 3 feb 1996
    Rapid ServiceBV Lisse
    9246
  • 3 feb 1996
    GroningenPagid-WSC
    6668
  • 3 feb 1996
    Jolly JumpersPrisma College
    9488
  • 3 feb 1996
    SneekhoutLevago/Orca's
    7841
  • 7 feb 1996
    Levago/Orca'sJolly Jumpers
    3658
  • 7 feb 1996
    BV LisseSneekhout
    5970
  • 10 feb 1996
    Prisma CollegeGroningen
    5664
  • 10 feb 1996
    Pagid-WSCSneekhout
    7470
  • 10 feb 1996
    Jolly JumpersRapid Service
    78104
  • 10 feb 1996
    Levago/Orca'sDVZ/Grasshoppers
    5261
  • 17 feb 1996
    GroningenJolly Jumpers
    5468
  • 17 feb 1996
    BV LisseLevago/Orca's
    7958
  • 17 feb 1996
    DVZ/GrasshoppersPagid-WSC
    8364
  • 17 feb 1996
    SneekhoutPrisma College
    6249
  • 24 feb 1996
    Rapid ServicePagid-WSC
    7957
  • 24 feb 1996
    Prisma CollegeLevago/Orca's
    7337
  • 24 feb 1996
    GroningenBV Lisse
    6965
  • 24 feb 1996
    SneekhoutDVZ/Grasshoppers
    6164
  • 9 mrt 1996
    Pagid-WSCBV Lisse
    8053
  • 9 mrt 1996
    Prisma CollegeDVZ/Grasshoppers
    7180
  • 9 mrt 1996
    GroningenRapid Service
    3990
  • 9 mrt 1996
    Jolly JumpersSneekhout
    8671
  • 16 mrt 1996
    Rapid ServiceLevago/Orca's
    9245
  • 16 mrt 1996
    BV LissePrisma College
    6662
  • 16 mrt 1996
    SneekhoutGroningen
    8860
  • 16 mrt 1996
    DVZ/GrasshoppersJolly Jumpers
    7464
  • 22 mrt 1996
    GroningenDVZ/Grasshoppers
    5784
  • 23 mrt 1996
    Jolly JumpersBV Lisse
    7355
  • 23 mrt 1996
    Pagid-WSCLevago/Orca's
    5943
  • 23 mrt 1996
    SneekhoutRapid Service
    5682

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 28 mrt 1996
    DVZ/GrasshoppersJolly Jumpers
    5470
  • 28 mrt 1996
    Rapid ServicePagid-WSC
    9227
  • 30 mrt 1996
    Jolly JumpersDVZ/Grasshoppers
    6680
  • 31 mrt 1996
    Pagid-WSCRapid Service
    4373
  • 4 apr 1996
    DVZ/GrasshoppersJolly Jumpers
    6168

Finale

  • 13 apr 1996
    Rapid ServiceJolly Jumpers
    9051
  • 16 apr 1996
    Jolly JumpersRapid Service
    6399
  • 20 apr 1996
    Rapid ServiceJolly Jumpers
    8063