Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 2008-09

161 van 161 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

HLB Accountants werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 2008-09. Woonbron DAS Delft werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 135 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 2008-09
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1HLB AccountantsDen Helder272612.2401.680+56052
2ProBuild LionsProBuild Lions272252.0121.648+36444
3Woonbron DAS DelftWoonbron271982.0331.747+28638
4PerikJumpersPerikJumpers2717102.0191.718+30134
5AutoCAD AmazoneAutoCAD2712151.7521.748+424
6BV Lely AmsterdamBV Lely2711161.7191.809-9022
7Challenge Sports-Renes/B'landBinnenland279181.5381.807-26918
8Celeritas-DonarCeleritas278191.6832.032-34916
9Wereldtickets.nl LeiderdorpWereldtickets.nl277201.7802.009-22914
10STOL-GrasshoppersSTOL-Grasshoppers274231.5902.168-5788

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 27 sep 2008
    Den HelderWoonbron
    8974
  • 27 sep 2008
    STOL-GrasshoppersBV Lely
    6683
  • 27 sep 2008
    CeleritasProBuild Lions
    6280
  • 27 sep 2008
    AutoCADWereldtickets.nl
    8153
  • 27 sep 2008
    PerikJumpersBinnenland
    6857
  • 10 okt 2008
    ProBuild LionsAutoCAD
    7059
  • 11 okt 2008
    BinnenlandDen Helder
    4490
  • 11 okt 2008
    WoonbronSTOL-Grasshoppers
    8570
  • 11 okt 2008
    BV LelyCeleritas
    5159
  • 11 okt 2008
    Wereldtickets.nlPerikJumpers
    6573
  • 18 okt 2008
    Wereldtickets.nlBinnenland
    6359
  • 18 okt 2008
    STOL-GrasshoppersDen Helder
    5570
  • 18 okt 2008
    CeleritasWoonbron
    6180
  • 18 okt 2008
    AutoCADBV Lely
    7138
  • 18 okt 2008
    PerikJumpersProBuild Lions
    6469
  • 22 okt 2008
    ProBuild LionsSTOL-Grasshoppers
    7851
  • 23 okt 2008
    Wereldtickets.nlCeleritas
    7866
  • 25 okt 2008
    ProBuild LionsWereldtickets.nl
    9151
  • 25 okt 2008
    BinnenlandSTOL-Grasshoppers
    7562
  • 25 okt 2008
    Den HelderCeleritas
    9868
  • 25 okt 2008
    WoonbronAutoCAD
    6950
  • 25 okt 2008
    BV LelyPerikJumpers
    6174
  • 1 nov 2008
    ProBuild LionsBinnenland
    8048
  • 1 nov 2008
    Wereldtickets.nlBV Lely
    6478
  • 1 nov 2008
    CeleritasSTOL-Grasshoppers
    7064
  • 1 nov 2008
    AutoCADDen Helder
    6567
  • 1 nov 2008
    PerikJumpersWoonbron
    6371
  • 8 nov 2008
    BV LelyProBuild Lions
    5768
  • 8 nov 2008
    WoonbronWereldtickets.nl
    8052
  • 8 nov 2008
    BinnenlandCeleritas
    6152
  • 8 nov 2008
    STOL-GrasshoppersAutoCAD
    6160
  • 9 nov 2008
    Den HelderPerikJumpers
    7461
  • 22 nov 2008
    AutoCADCeleritas
    6567
  • 22 nov 2008
    PerikJumpersSTOL-Grasshoppers
    9158
  • 22 nov 2008
    BV LelyBinnenland
    7155
  • 22 nov 2008
    ProBuild LionsWoonbron
    5067
  • 22 nov 2008
    Wereldtickets.nlDen Helder
    6571
  • 29 nov 2008
    WoonbronBV Lely
    7768
  • 29 nov 2008
    Den HelderProBuild Lions
    6762
  • 29 nov 2008
    STOL-GrasshoppersWereldtickets.nl
    8576
  • 29 nov 2008
    AutoCADBinnenland
    5453
  • 29 nov 2008
    CeleritasPerikJumpers
    6583
  • 3 dec 2008
    BinnenlandWoonbron
    8988
  • 3 dec 2008
    BV LelyDen Helder
    7280
  • 3 dec 2008
    PerikJumpersAutoCAD
    7865
  • 6 dec 2008
    WoonbronDen Helder
    7077
  • 6 dec 2008
    BV LelySTOL-Grasshoppers
    8163
  • 6 dec 2008
    ProBuild LionsCeleritas
    9159
  • 6 dec 2008
    Wereldtickets.nlAutoCAD
    7780
  • 6 dec 2008
    BinnenlandPerikJumpers
    4081
  • 13 dec 2008
    Den HelderBinnenland
    9752
  • 13 dec 2008
    STOL-GrasshoppersWoonbron
    7597
  • 13 dec 2008
    CeleritasBV Lely
    5771
  • 13 dec 2008
    AutoCADProBuild Lions
    6572
  • 13 dec 2008
    PerikJumpersWereldtickets.nl
    7468
  • 8 jan 2009
    Den HelderBV Lely
    7457
  • 10 jan 2009
    BinnenlandWereldtickets.nl
    5845
  • 10 jan 2009
    Den HelderSTOL-Grasshoppers
    8448
  • 10 jan 2009
    WoonbronCeleritas
    6669
  • 10 jan 2009
    BV LelyAutoCAD
    5359
  • 10 jan 2009
    ProBuild LionsPerikJumpers
    5452
  • 17 jan 2009
    Wereldtickets.nlProBuild Lions
    7274
  • 17 jan 2009
    STOL-GrasshoppersBinnenland
    6660
  • 17 jan 2009
    CeleritasDen Helder
    5784
  • 17 jan 2009
    AutoCADWoonbron
    7169
  • 17 jan 2009
    PerikJumpersBV Lely
    9472
  • 24 jan 2009
    BinnenlandProBuild Lions
    4470
  • 24 jan 2009
    BV LelyWereldtickets.nl
    6861
  • 24 jan 2009
    STOL-GrasshoppersCeleritas
    6069
  • 24 jan 2009
    WoonbronPerikJumpers
    7763
  • 25 jan 2009
    Den HelderAutoCAD
    8759
  • 31 jan 2009
    ProBuild LionsBV Lely
    5543
  • 31 jan 2009
    Wereldtickets.nlWoonbron
    6698
  • 31 jan 2009
    CeleritasBinnenland
    5770
  • 31 jan 2009
    AutoCADSTOL-Grasshoppers
    6552
  • 31 jan 2009
    PerikJumpersDen Helder
    7277
  • 7 feb 2009
    BinnenlandBV Lely
    5153
  • 7 feb 2009
    WoonbronProBuild Lions
    6669
  • 7 feb 2009
    Den HelderWereldtickets.nl
    8466
  • 7 feb 2009
    CeleritasAutoCAD
    6472
  • 7 feb 2009
    STOL-GrasshoppersPerikJumpers
    50100
  • 10 feb 2009
    WoonbronBinnenland
    7159
  • 14 feb 2009
    BV LelyWoonbron
    7270
  • 14 feb 2009
    ProBuild LionsDen Helder
    92101
  • 14 feb 2009
    Wereldtickets.nlSTOL-Grasshoppers
    7151
  • 14 feb 2009
    BinnenlandAutoCAD
    5352
  • 14 feb 2009
    PerikJumpersCeleritas
    7765
  • 18 feb 2009
    STOL-GrasshoppersProBuild Lions
    5793
  • 18 feb 2009
    CeleritasWereldtickets.nl
    8072
  • 19 feb 2009
    AutoCADPerikJumpers
    5061
  • 21 feb 2009
    Den HelderWoonbron
    7179
  • 21 feb 2009
    STOL-GrasshoppersBV Lely
    5279
  • 21 feb 2009
    CeleritasProBuild Lions
    7589
  • 21 feb 2009
    AutoCADWereldtickets.nl
    7262
  • 21 feb 2009
    PerikJumpersBinnenland
    6946
  • 28 feb 2009
    BinnenlandDen Helder
    4972
  • 28 feb 2009
    WoonbronSTOL-Grasshoppers
    7147
  • 28 feb 2009
    BV LelyCeleritas
    8055
  • 28 feb 2009
    AutoCADProBuild Lions
    6959
  • 28 feb 2009
    Wereldtickets.nlPerikJumpers
    5282
  • 7 mrt 2009
    Wereldtickets.nlBinnenland
    7769
  • 7 mrt 2009
    STOL-GrasshoppersDen Helder
    34116
  • 7 mrt 2009
    CeleritasWoonbron
    5879
  • 7 mrt 2009
    BV LelyAutoCAD
    5860
  • 7 mrt 2009
    ProBuild LionsPerikJumpers
    8267
  • 14 mrt 2009
    ProBuild LionsWereldtickets.nl
    8070
  • 14 mrt 2009
    STOL-GrasshoppersBinnenland
    4752
  • 14 mrt 2009
    Den HelderCeleritas
    11356
  • 14 mrt 2009
    AutoCADWoonbron
    6068
  • 14 mrt 2009
    PerikJumpersBV Lely
    7174
  • 21 mrt 2009
    BinnenlandWoonbron
    5870
  • 21 mrt 2009
    ProBuild LionsSTOL-Grasshoppers
    10661
  • 21 mrt 2009
    Wereldtickets.nlCeleritas
    6757
  • 21 mrt 2009
    AutoCADPerikJumpers
    7180
  • 22 mrt 2009
    Den HelderBV Lely
    8077
  • 4 apr 2009
    BV LelyProBuild Lions
    3880
  • 4 apr 2009
    WoonbronWereldtickets.nl
    7561
  • 4 apr 2009
    BinnenlandCeleritas
    5459
  • 4 apr 2009
    STOL-GrasshoppersAutoCAD
    7262
  • 4 apr 2009
    PerikJumpersDen Helder
    7073
  • 8 apr 2009
    BV LelyBinnenland
    5557
  • 9 apr 2009
    Wereldtickets.nlDen Helder
    5386
  • 11 apr 2009
    WoonbronProBuild Lions
    5861
  • 11 apr 2009
    AutoCADCeleritas
    9147
  • 11 apr 2009
    PerikJumpersSTOL-Grasshoppers
    9557
  • 13 apr 2009
    ProBuild LionsDen Helder
    5563
  • 13 apr 2009
    BinnenlandAutoCAD
    6356
  • 13 apr 2009
    CeleritasPerikJumpers
    4580
  • 15 apr 2009
    STOL-GrasshoppersWereldtickets.nl
    7095
  • 16 apr 2009
    WoonbronBV Lely
    7842
  • 18 apr 2009
    ProBuild LionsBinnenland
    8262
  • 18 apr 2009
    Wereldtickets.nlBV Lely
    7867
  • 18 apr 2009
    CeleritasSTOL-Grasshoppers
    8456
  • 18 apr 2009
    Den HelderAutoCAD
    9568
  • 18 apr 2009
    WoonbronPerikJumpers
    8076

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 27 apr 2009
    PerikJumpersAutoCAD
    7278
  • 27 apr 2009
    ProBuild LionsBinnenland
    5943
  • 27 apr 2009
    Den HelderCeleritas
    11154
  • 28 apr 2009
    WoonbronBV Lely
    6256
  • 29 apr 2009
    AutoCADPerikJumpers
    6557
  • 29 apr 2009
    BV LelyWoonbron
    7871
  • 29 apr 2009
    BinnenlandProBuild Lions
    5485
  • 29 apr 2009
    CeleritasDen Helder
    5972
  • 2 mei 2009
    WoonbronBV Lely
    7047

Halve finale

  • 5 mei 2009
    ProBuild LionsWoonbron
    6373
  • 5 mei 2009
    Den HelderAutoCAD
    8156
  • 7 mei 2009
    WoonbronProBuild Lions
    5975
  • 7 mei 2009
    AutoCADDen Helder
    8175
  • 9 mei 2009
    ProBuild LionsWoonbron
    8384
  • 9 mei 2009
    Den HelderAutoCAD
    6560
  • 12 mei 2009
    WoonbronProBuild Lions
    5066
  • 12 mei 2009
    AutoCADDen Helder
    5552
  • 14 mei 2009
    ProBuild LionsWoonbron
    5559
  • 14 mei 2009
    Den HelderAutoCAD
    8661

Finale

  • 16 mei 2009
    Den HelderWoonbron
    8073
  • 19 mei 2009
    WoonbronDen Helder
    5071
  • 21 mei 2009
    Den HelderWoonbron
    6071
  • 26 mei 2009
    WoonbronDen Helder
    7773
  • 28 mei 2009
    Den HelderWoonbron
    9577
  • 30 mei 2009
    WoonbronDen Helder
    7673
  • 1 jun 2009
    Den HelderWoonbron
    8884