Women's Basketball League

Women's Basketball League 2022-23

117 van 117 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

GBI van Dijk Grasshoppers werd kampioen van de Women's Basketball League 2022-23. Den Helder SUNS werd tweede. Er deden 9 teams mee, die samen 110 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Women's Basketball League 2022-23, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Den Helder SUNSSUNS161421.213944+26928
2GBI van Dijk GrasshoppersKatwijk161331.125945+18026
3Jolly JumpersJolly Jumpers161061.056972+8420
4Startportaal BinnenlandStartportaal16971.1741.100+7418
5BC Triple ThreatBC Triple Threat16971.1211.120+118
6Lekdetec.nlLekdetec.nla166101.0021.061-5912
7TopKip LionsTopKip Lionsa166101.1521.126+2612
8Basketbal Academie LimburgBAL163139291.259-3306
9LGITS.nl Martini SparksHaren162149581.203-2454
  1. aBatouwe Basketball: Gelijk met Lions Landsmeer. Onderling 1–1, saldo +4. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

Elite A

Eindstand Women's Basketball League 2022-23, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Den Helder SUNSSUNS8711.7981.440+35842
2GBI van Dijk GrasshoppersKatwijk8621.7221.499+22338
3BC Triple ThreatBC Triple Threat8441.7251.701+2426
4Jolly JumpersJolly Jumpers8261.5321.506+2624
5Startportaal BinnenlandStartportaal8171.6871.710-2320

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Elite B

Eindstand Women's Basketball League 2022-23, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1TopKip LionsTopKip Lions9901.8821.654+22830
2Lekdetec.nlLekdetec.nl9361.5551.646-9118
3Basketbal Academie LimburgBAL9361.4771.905-42812
4LGITS.nl Martini SparksHaren9361.5361.853-31710

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Door naar: finale
  • Door naar: halve finale
  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite A

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BCJOLKATSTASUN
BC Triple ThreatBCBC Triple ThreaT76–5574–8485–9087–74
Jolly JumpersJOLJolly Jumpers54–7862–6958–5665–73
KatwijkKATGBI van Dijk Grasshoppers87–7165–5574–5583–85
StartportaalSTAStartportaal Binnenland68–7763–8675–7751–80
SUNSSUNDen Helder SUNS69–5654–4177–5873–55

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BASHARLEKTOP
BALBASBasketbal Academie Limburg59–6870–6058–5743–81
HarenHARLGITS.nl Martini Sparks90–7367–6851–3871–77
Lekdetec.nlLEKLekdetec.nl62–4984–5674–6759–8163–74
TopKip LionsTOPTopKip Lions85–7676–5294–5783–5179–56

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 4 apr 2023
    SUNSBAL
    7451
  • 8 apr 2023
    BALSUNS
    4383

Halve finale

  • 13 apr 2023
    SUNSStartportaal
    9177
  • 15 apr 2023
    StartportaalSUNS
    7382

Finale

  • 22 apr 2023
    SUNSKatwijk
    7376
  • 25 apr 2023
    SUNSKatwijk
    5670
  • 29 apr 2023
    KatwijkSUNS
    6867