Women's Basketball League

Women's Basketball League 2023-24

130 van 130 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

GBI van Dijk Grasshoppers werd kampioen van de Women's Basketball League 2023-24. Landslake Lions werd tweede. Er deden 9 teams mee, die samen 110 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Women's Basketball League 2023-24, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GBI van Dijk GrasshoppersKatwijk161601.400841+55932
2Landslake LionsLandslake161421.250933+31728
3Jolly JumpersJolly Jumpers161151.097981+11622
4CBV BinnenlandBinnenland16971.0791.110-3118
5BC Triple ThreatBC Triple Threat16881.061989+7216
6Dozy BV Den HelderDozy166109251.020-9512
7ZZ LeidenZZ Leiden164128481.107-2598
8Basketbal Academie LimburgBAL162149521.217-2654
9QSTA UnitedQSTA United162147511.165-4144

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Elite A

Eindstand Women's Basketball League 2023-24, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1GBI van Dijk GrasshoppersKatwijk8622.0121.360+65244
2Landslake LionsLandslake8711.8751.472+40342
3Jolly JumpersJolly Jumpers8261.6061.563+4326
4BC Triple ThreatBC Triple Threat8441.6031.548+5524
5CBV BinnenlandBinnenland8171.6131.733-12020

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Elite B

Eindstand Women's Basketball League 2023-24, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Dozy BV Den HelderDozy9811.5221.501+2128
2ZZ LeidenZZ Leiden9451.3791.690-31116
3QSTA UnitedQSTA United9451.3061.716-41012
4Basketbal Academie LimburgBAL9271.4831.816-3338

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite A

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BCCBVJOLKATLAN
BC Triple ThreatBCBC Triple ThreaT64–5787–6762–5971–81
BinnenlandCBVCBV Binnenland74–8162–5462–8467–85
Jolly JumpersJOLJolly Jumpers59–5774–6763–7363–71
KatwijkKATGBI van Dijk Grasshoppers81–6899–7378–5368–71
LandslakeLANLandslake Lions81–5282–7287–7667–70

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BASBSLDOZQST
BALBASBasketbal Academie Limburg75–4862–7471–6758–6750–81
ZZ LeidenBSLBS Leiden65–5251–7063–7768–5867–48
DozyDOZDozy BV Den Helder59–4767–3560–5462–42
QSTA UnitedQSTQSTA United71–5267–6474–6060–68

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 20 apr 2024
    LandslakeZZ Leiden
    8055
  • 20 apr 2024
    KatwijkQSTA United
    10142
  • 20 apr 2024
    Jolly JumpersDozy
    6646
  • 20 apr 2024
    BC Triple ThreatBinnenland
    7372
  • 24 apr 2024
    ZZ LeidenLandslake
    3283
  • 24 apr 2024
    BinnenlandBC Triple Threat
    5264
  • 24 apr 2024
    QSTA UnitedKatwijk
    4399
  • 24 apr 2024
    DozyJolly Jumpers
    4858

Halve finale

  • 1 mei 2024
    LandslakeJolly Jumpers
    7360
  • 1 mei 2024
    KatwijkBC Triple Threat
    7645
  • 4 mei 2024
    KatwijkBC Triple Threat
    10060
  • 4 mei 2024
    LandslakeJolly Jumpers
    6682
  • 7 mei 2024
    BC Triple ThreatKatwijk
    4675
  • 8 mei 2024
    Jolly JumpersLandslake
    6979
  • 11 mei 2024
    Jolly JumpersLandslake
    7975
  • 15 mei 2024
    LandslakeJolly Jumpers
    6647

Finale

  • 18 mei 2024
    KatwijkLandslake
    6660
  • 22 mei 2024
    KatwijkLandslake
    8455
  • 25 mei 2024
    LandslakeKatwijk
    8677
  • 29 mei 2024
    LandslakeKatwijk
    4877