BNXT League

BNXT League 2021-22

270 van 270 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 1 uitslag is betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 2021-22 →

ZZ Leiden werd kampioen van de BNXT League 2021-22. Heroes Den Bosch werd Nederlands kampioen. Donar Groningen werd tweede. Er deden 21 teams mee, die samen 216 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand BNXT League 2021-22
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Heroes Den BoschHeroes201821.7641.399+36536
2ZZ LeidenZZ Leiden201731.7491.331+41834
3DonarDonar201461.5101.271+23928
4Landstede HammersLandstede201461.6121.433+17928
5Feyenoord BasketballFeyenoord2010101.5491.564-1520
6Aris LeeuwardenAris209111.5861.630-4418
7Yoast UnitedYoast United208121.6221.681-5916
8BC Apollo AmsterdamApollo207131.3461.574-22814
9Basketbal Academie LimburgBAL206141.3561.556-20012
10Den Helder SunsDH Suns206141.5011.698-19712
11The Hague RoyalsHague Royals201191.2751.733-4582

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Door naar: halve finale
  • Door naar: kwartfinale
  • Door naar: 3e ronde
  • Door naar: 2e ronde
  • Door naar: 1e ronde
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Nationale fase

  • 24 sep 2021
    ArisDonar
    8180
  • 24 sep 2021
    ApolloHague Royals
    4746
  • 24 sep 2021
    BALDH Suns
    6461
  • 24 sep 2021
    HeroesZZ Leiden
    7264
  • 26 sep 2021
    Hague RoyalsBAL
    6481
  • 26 sep 2021
    DonarApollo
    9660
  • 26 sep 2021
    LandstedeHeroes
    4965
  • 26 sep 2021
    FeyenoordAris
    6966
  • 26 sep 2021
    ZZ LeidenYoast United
    10482
  • 29 sep 2021
    ArisHeroes
    8390
  • 29 sep 2021
    BALLandstede
    73101
  • 30 sep 2021
    ApolloZZ Leiden
    5888
  • 30 sep 2021
    Yoast UnitedDH Suns
    8457
  • 2 okt 2021
    ApolloHeroes
    57103
  • 3 okt 2021
    DH SunsHague Royals
    7387
  • 3 okt 2021
    FeyenoordBAL
    8162
  • 6 okt 2021
    Hague RoyalsDonar
    5291
  • 6 okt 2021
    LandstedeBAL
    8373
  • 6 okt 2021
    FeyenoordZZ Leiden
    5083
  • 7 okt 2021
    DH SunsHeroes
    7594
  • 8 okt 2021
    ArisBAL
    8374
  • 9 okt 2021
    ApolloDH Suns
    8776
  • 9 okt 2021
    DonarLandstede
    6769
  • 9 okt 2021
    ZZ LeidenFeyenoord
    10183
  • 10 okt 2021
    Yoast UnitedHeroes
    7184
  • 13 okt 2021
    Hague RoyalsDH Suns
    7989
  • 13 okt 2021
    FeyenoordApollo
    7177
  • 15 okt 2021
    HeroesHague Royals
    10270
  • 16 okt 2021
    BALYoast United
    8781
  • 16 okt 2021
    DH SunsDonar
    7888
  • 17 okt 2021
    LandstedeZZ Leiden
    6875
  • 21 okt 2021
    Yoast UnitedFeyenoord
    8684
  • 22 okt 2021
    ArisDH Suns
    8678
  • 23 okt 2021
    ApolloBAL
    7368
  • 23 okt 2021
    Hague RoyalsFeyenoord
    7888
  • 23 okt 2021
    DonarHeroes
    6268
  • 27 okt 2021
    FeyenoordLandstede
    7680
  • 28 okt 2021
    Hague RoyalsAris
    6273
  • 30 okt 2021
    BALFeyenoord
    4974
  • 30 okt 2021
    DH SunsYoast United
    7965
  • 30 okt 2021
    ZZ LeidenApollo
    10163
  • 31 okt 2021
    HeroesAris
    9378
  • 31 okt 2021
    LandstedeDonar
    6375
  • 4 nov 2021
    FeyenoordYoast United
    7969
  • 5 nov 2021
    ArisApollo
    9575
  • 6 nov 2021
    BALZZ Leiden
    5985
  • 7 nov 2021
    HeroesDH Suns
    9061
  • 7 nov 2021
    LandstedeHague Royals
    9558
  • 9 nov 2021
    ApolloAris
    7277
  • 13 nov 2021
    ApolloLandstede
    7163
  • 14 nov 2021
    FeyenoordDH Suns
    8278
  • 19 nov 2021
    ArisHague Royals
    9175
  • 2 dec 2021
    Hague RoyalsYoast United
    7193
  • 2 dec 2021
    DH SunsZZ Leiden
    6382
  • 4 dec 2021
    ZZ LeidenLandstede
    7380
  • 5 dec 2021
    BALAris
    7669
  • 5 dec 2021
    HeroesApollo
    9063
  • 5 dec 2021
    Yoast UnitedDonar
    8187
  • 8 dec 2021
    ArisLandstede
    7394
  • 8 dec 2021
    DonarBAL
    8340
  • 8 dec 2021
    FeyenoordHague Royals
    10369
  • 9 dec 2021
    HeroesYoast United
    9085
  • 14 dec 2021
    DonarFeyenoord
    8475
  • 14 dec 2021
    HeroesBAL
    9756
  • 16 dec 2021
    Yoast UnitedApollo
    10379
  • 17 dec 2021
    ArisFeyenoord
    7681
  • 18 dec 2021
    DH SunsBAL
    9897
  • 19 dec 2021
    Hague RoyalsApollo
    70103
  • 19 dec 2021
    DonarZZ Leiden
    6392
  • 19 dec 2021
    LandstedeYoast United
    8871
  • 22 dec 2021
    Hague RoyalsHeroes
    5497
  • 22 dec 2021
    DonarYoast United
    8485
  • 22 dec 2021
    ZZ LeidenAris
    11468
  • 23 dec 2021
    DH SunsApollo
    8075
  • 27 dec 2021
    DH SunsLandstede
    7774
  • 2 jan 2022
    Hague RoyalsZZ Leiden
    2788
  • 5 jan 2022
    ZZ LeidenBAL
    9468
  • 6 jan 2022
    Yoast UnitedHague Royals
    8783
  • 9 jan 2022
    BALApollo
    9468
  • 9 jan 2022
    DH SunsAris
    77103
  • 9 jan 2022
    DonarHague Royals
    8558
  • 9 jan 2022
    LandstedeFeyenoord
    7461
  • 9 jan 2022
    ZZ LeidenHeroes
    8570
  • 12 jan 2022
    ApolloDonar
    020

    reglementair

  • 12 jan 2022
    LandstedeAris
    8275
  • 13 jan 2022
    BALHeroes
    7787
  • 19 jan 2022
    ZZ LeidenHague Royals
    8066
  • 20 jan 2022
    BALDonar
    020

    reglementair

  • 22 jan 2022
    FeyenoordHeroes
    8272
  • 22 jan 2022
    ZZ LeidenDonar
    6971
  • 23 jan 2022
    LandstedeDH Suns
    9998
  • 23 jan 2022
    Yoast UnitedAris
    9483
  • 26 jan 2022
    FeyenoordDonar
    7993
  • 29 jan 2022a
    Hague RoyalsLandstede
    020

    vervallen

  • 29 jan 2022
    DH SunsFeyenoord
    8380
  • 29 jan 2022
    HeroesDonar
    10087
  • 30 jan 2022
    Yoast UnitedBAL
    9392
  • 5 feb 2022
    ApolloFeyenoord
    7181
  • 5 feb 2022
    ZZ LeidenDH Suns
    8968
  • 6 feb 2022
    ArisYoast United
    8769
  • 6 feb 2022
    HeroesLandstede
    8770
  • 12 feb 2022
    ApolloYoast United
    7969
  • 12 feb 2022
    Hague RoyalsLandstede
    45101
  • 16 feb 2022
    DonarAris
    8169
  • 16 feb 2022
    LandstedeApollo
    8368
  • 17 feb 2022
    Yoast UnitedZZ Leiden
    8288
  • 19 feb 2022
    ArisZZ Leiden
    7094
  • 19 feb 2022
    BALHague Royals
    6661
  • 19 feb 2022
    DonarDH Suns
    9352
  • 19 feb 2022
    HeroesFeyenoord
    11370
  • 19 feb 2022
    Yoast UnitedLandstede
    7296
1 betwiste uitslag
  1. aBV The Hague Royals – Landstede Hammers: Bronnen geven een andere uitslag.

Cross Border Elite Gold

  • 4 mrt 2022
    MechelenZZ Leiden
    9893
  • 5 mrt 2022
    BelfiusHeroes
    8885
  • 5 mrt 2022
    Leuven BearsFeyenoord
    7872
  • 6 mrt 2022
    Filou OostendeDonar
    9874
  • 6 mrt 2022
    TelenetLandstede
    10270
  • 12 mrt 2022
    BelfiusZZ Leiden
    7480
  • 16 mrt 2022
    DonarBelfius
    8175
  • 17 mrt 2022
    HeroesTelenet
    9581
  • 18 mrt 2022
    LandstedeMechelen
    5670
  • 19 mrt 2022
    ZZ LeidenLeuven Bears
    9566
  • 20 mrt 2022
    FeyenoordFilou Oostende
    6972
  • 23 mrt 2022
    Leuven BearsHeroes
    8465
  • 25 mrt 2022
    BelfiusFeyenoord
    7667
  • 26 mrt 2022
    MechelenHeroes
    8466
  • 26 mrt 2022
    Leuven BearsLandstede
    8761
  • 27 mrt 2022
    Filou OostendeZZ Leiden
    7870
  • 27 mrt 2022
    TelenetDonar
    9395
  • 30 mrt 2022
    Filou OostendeLandstede
    8354
  • 30 mrt 2022
    MechelenDonar
    8661
  • 1 apr 2022
    HeroesFilou Oostende
    7566
  • 2 apr 2022
    DonarLeuven Bears
    6872
  • 2 apr 2022
    ZZ LeidenTelenet
    9296
  • 3 apr 2022
    LandstedeBelfius
    8586
  • 3 apr 2022
    FeyenoordMechelen
    6171
  • 8 apr 2022
    Filou OostendeHeroes
    10069
  • 9 apr 2022
    BelfiusLandstede
    10295
  • 9 apr 2022
    MechelenFeyenoord
    10474
  • 9 apr 2022
    Leuven BearsDonar
    8883
  • 9 apr 2022
    TelenetZZ Leiden
    8392
  • 13 apr 2022
    ZZ LeidenBelfius
    7466
  • 15 apr 2022
    DonarMechelen
    7166
  • 16 apr 2022
    FeyenoordBelfius
    5473
  • 16 apr 2022
    ZZ LeidenFilou Oostende
    8769
  • 17 apr 2022
    LandstedeTelenet
    6178
  • 18 apr 2022
    HeroesLeuven Bears
    7674
  • 19 apr 2022
    DonarTelenet
    8175
  • 20 apr 2022
    HeroesMechelen
    7576
  • 20 apr 2022
    LandstedeFilou Oostende
    7686
  • 20 apr 2022
    FeyenoordLeuven Bears
    6167
  • 22 apr 2022
    TelenetHeroes
    6953
  • 23 apr 2022
    BelfiusDonar
    7483
  • 23 apr 2022
    Filou OostendeFeyenoord
    9681
  • 23 apr 2022
    MechelenLandstede
    9284
  • 23 apr 2022
    Leuven BearsZZ Leiden
    8657
  • 26 apr 2022
    TelenetFeyenoord
    9865
  • 29 apr 2022
    DonarFilou Oostende
    7087
  • 29 apr 2022
    HeroesBelfius
    8380
  • 29 apr 2022
    LandstedeLeuven Bears
    5782
  • 29 apr 2022
    FeyenoordTelenet
    7191
  • 29 apr 2022
    ZZ LeidenMechelen
    8467

Cross Border Elite Silver

  • 5 mrt 2022
    AalstHague Royals
    9840
  • 6 mrt 2022
    HuboBAL
    9165
  • 6 mrt 2022
    PhoenixYoast United
    8981
  • 9 mrt 2022
    LiègeAris
    8980
  • 11 mrt 2022
    SpirouDH Suns
    9850
  • 13 mrt 2022
    ArisApollo
    7962
  • 13 mrt 2022
    Yoast UnitedBAL
    5985
  • 15 mrt 2022
    LiègeDH Suns
    8572
  • 16 mrt 2022
    Hague RoyalsSpirou
    60111
  • 18 mrt 2022
    ArisPhoenix
    7585
  • 19 mrt 2022
    ApolloLiège
    8778
  • 19 mrt 2022
    BALAalst
    5868
  • 19 mrt 2022
    DH SunsHubo
    7085
  • 22 mrt 2022
    LiègeHague Royals
    8767
  • 25 mrt 2022
    SpirouYoast United
    8166
  • 26 mrt 2022
    HuboApollo
    9175
  • 26 mrt 2022
    AalstAris
    8775
  • 27 mrt 2022
    PhoenixBAL
    7783
  • 29 mrt 2022
    HuboAris
    9194
  • 30 mrt 2022
    AalstYoast United
    9769
  • 30 mrt 2022
    PhoenixDH Suns
    9987
  • 30 mrt 2022
    SpirouApollo
    7161
  • 1 apr 2022
    ArisAalst
    8275
  • 2 apr 2022
    Hague RoyalsHubo
    6993
  • 2 apr 2022
    BALSpirou
    6580
  • 3 apr 2022
    DH SunsLiège
    9079
  • 3 apr 2022
    Yoast UnitedPhoenix
    5863
  • 5 apr 2022
    LiègeApollo
    7662
  • 6 apr 2022
    Hague RoyalsDH Suns
    8294
  • 8 apr 2022
    HuboYoast United
    7574
  • 8 apr 2022
    LiègeBAL
    8284
  • 8 apr 2022
    SpirouAris
    9250
  • 9 apr 2022
    AalstApollo
    11865
  • 10 apr 2022
    PhoenixHague Royals
    8571
  • 12 apr 2022
    ApolloHague Royals
    8880
  • 12 apr 2022
    DH SunsYoast United
    8085
  • 16 apr 2022
    ApolloPhoenix
    6681
  • 16 apr 2022
    BALHubo
    8378
  • 16 apr 2022
    DH SunsSpirou
    73113
  • 16 apr 2022
    Yoast UnitedLiège
    7588
  • 19 apr 2022
    ArisLiège
    10387
  • 19 apr 2022
    BALPhoenix
    6256
  • 19 apr 2022
    DH SunsAalst
    6686
  • 20 apr 2022
    ApolloHubo
    7689
  • 20 apr 2022
    Yoast UnitedSpirou
    5793
  • 22 apr 2022
    HuboDH Suns
    11366
  • 22 apr 2022
    AalstBAL
    8856
  • 22 apr 2022
    PhoenixAris
    9091
  • 23 apr 2022
    SpirouHague Royals
    9558
  • 26 apr 2022
    Hague RoyalsAalst
    5885
  • 29 apr 2022
    ArisSpirou
    7993
  • 29 apr 2022
    ApolloAalst
    66102
  • 29 apr 2022
    Hague RoyalsPhoenix
    5382
  • 29 apr 2022
    BALLiège
    6870
  • 29 apr 2022
    Yoast UnitedHubo
    84111

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

1e ronde

  • 3 mei 2022
    DonarAris
    6972
  • 3 mei 2022
    DH SunsHubo
    7993
  • 3 mei 2022
    ApolloAalst
    7191
  • 3 mei 2022
    Yoast UnitedBAL
    8282
  • 4 mei 2022
    LiègePhoenix
    6572
  • 5 mei 2022
    ArisDonar
    6299
  • 6 mei 2022
    AalstApollo
    8857
  • 6 mei 2022
    HuboDH Suns
    10884
  • 6 mei 2022
    BALYoast United
    8170
  • 6 mei 2022
    PhoenixLiège
    7580
  • 7 mei 2022
    DonarAris
    9982

2e ronde

  • 11 mei 2022
    ArisAalst
    6178
  • 11 mei 2022
    BALFeyenoord
    6968
  • 11 mei 2022
    HuboSpirou
    8475
  • 11 mei 2022
    PhoenixTelenet
    6395
  • 15 mei 2022
    SpirouHubo
    6176
  • 15 mei 2022
    TelenetPhoenix
    8592
  • 15 mei 2022
    AalstAris
    8367
  • 15 mei 2022
    FeyenoordBAL
    9069

3e ronde

  • 20 mei 2022
    HuboDonar
    7078
  • 20 mei 2022
    LandstedeTelenet
    7989
  • 20 mei 2022
    FeyenoordBelfius
    7274
  • 21 mei 2022
    AalstLeuven Bears
    7173
  • 24 mei 2022
    DonarHubo
    11088
  • 24 mei 2022
    TelenetLandstede
    9439
  • 24 mei 2022
    BelfiusFeyenoord
    8871
  • 25 mei 2022
    Leuven BearsAalst
    7466

4e ronde

  • 28 mei 2022
    DonarTelenet
    9763
  • 28 mei 2022
    BelfiusLeuven Bears
    7469
  • 30 mei 2022
    TelenetDonar
    10288
  • 30 mei 2022
    Leuven BearsBelfius
    8255

Kwartfinale

  • 3 mei 2022
    LandstedeFeyenoord
    8879
  • 5 mei 2022
    FeyenoordLandstede
    7181
  • 1 jun 2022
    DonarMechelen
    8486
  • 1 jun 2022
    Leuven BearsZZ Leiden
    8268
  • 3 jun 2022
    MechelenDonar
    8589
  • 3 jun 2022
    ZZ LeidenLeuven Bears
    8159

Halve finale

  • 10 mei 2022
    HeroesDonar
    7765
  • 10 mei 2022
    ZZ LeidenLandstede
    9179
  • 12 mei 2022
    DonarHeroes
    6773
  • 12 mei 2022
    LandstedeZZ Leiden
    7989
  • 14 mei 2022
    HeroesDonar
    8172
  • 14 mei 2022
    ZZ LeidenLandstede
    7169
  • 5 jun 2022
    DonarHeroes
    6868
  • 5 jun 2022
    ZZ LeidenFilou Oostende
    8482
  • 7 jun 2022
    HeroesDonar
    100101
  • 7 jun 2022
    Filou OostendeZZ Leiden
    7888

Finale

  • 21 mei 2022
    ZZ LeidenHeroes
    8392
  • 23 mei 2022
    HeroesZZ Leiden
    7490
  • 25 mei 2022
    ZZ LeidenHeroes
    8768
  • 27 mei 2022
    HeroesZZ Leiden
    6152
  • 29 mei 2022
    ZZ LeidenHeroes
    7481
  • 9 jun 2022
    DonarZZ Leiden
    7275
  • 11 jun 2022
    ZZ LeidenDonar
    7170