Eerste Divisie

Eerste Divisie 1972-73

119 van 132 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 1972-73 →

Landlust Amsterdam werd kampioen van de Eerste Divisie 1972-73. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden. Van 119 daarvan staat de uitslag in het archief. Landlust Amsterdam en FAC Den Helder promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie 1972-73
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Landlust AmsterdamLandlust222021.7491.247+50240
Promoveert2FAC Den HelderFAC Den Helder221661.6351.388+24732
3TreffersTreffers221391.6461.593+5326
4BC EindhovenBC Eindhoven2212101.6831.594+8924
5AMVJ AmsterdamAMVJ Amsterdam2212101.6011.642-4124
6Cangeroes UtrechtCangeroes2211111.6841.648+3622
7Wilskracht AmsterdamWilskracht2210121.4871.546-5920
8U.S. BasketballU.S.229131.3611.584-22320
9D.B.V. ArribaArriba228141.5321.536-416
10Flash '82Flash '82228141.4951.604-10916
11Suvrikri Den HaagSuvrikri226161.4161.656-24012
12Pink Stars '59Pink Stars '59226161.4081.659-25112

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

  • Promoveert

Reguliere competitie