Eerste Divisie

Eerste Divisie 2011-12

247 van 247 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2011-12 →

Virtus Werkendam (poule A), Zeemacht Den Helder (poule B) en Orca’s Urk (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2011-12. Er deden 23 teams mee in 2 poules, die samen 242 wedstrijden speelden. Zeemacht Den Helder, Orca’s Urk en Almere Pioneers promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2011-12, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Virtus WerkendamVirtus201641.5251.284+24132
2EBBC 2EBBC 2201551.5471.459+8830
3The Black EaglesBlack Eagles201371.4851.378+10726
4TSBV PendragonPendragon201281.4701.296+17424
5BC VlissingenBC Vlissingen201281.4391.301+13824
6Lokomotief RijswijkLokomotiefa,b209111.4571.502-4518
7BC KimbriaBC Kimbriaa,b209111.2901.315-2518
8Rowic DordrechtRowica,b209111.4081.403+518
9BS Weert 2BS Weert 2207131.5281.635-10714
10Giants Bergen op Zoom 2Giants BoZ 2205151.3361.553-21710
11Barons Breda BasketballBarons203171.2151.574-3596
  1. aLokomotief Rijswijk: Gelijk met Rowic Dordrecht en BC Kimbria. Onderling 3–1, saldo +22. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bBC Kimbria: Gelijk met Rowic Dordrecht en Lokomotief Rijswijk. Onderling 2–2, saldo −13. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2011-12, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1Zeemacht Den HelderZeemacht222021.8051.470+33540
Promoveert2Orca’s UrkOrca’s Urk221841.9561.558+39836
Promoveert3Almere PioneersPioneers221661.6341.514+12032
4GrasshoppersGrasshoppers221661.7881.657+13132
5HBV The JumpersThe Jumpers21——1.4711.505-3420
6Dunckers HilversumDunckers2210121.6111.580+3120
7Arnhem EaglesArnhem Eagles2210121.6161.631-1520
8WildcatsWildcats229131.6491.711-6218
9New StarsNew Stars228141.4301.589-15916
10G.S. StarsG.S. Stars226161.5751.796-22112
11CobraNovaCobraNova21——1.3351.553-21810
12UitsmijtersUitsmijters223191.4311.737-3066

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert
  • Door naar: Final Four
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

  • 27 apr 2012
    Orca’s UrkVirtus
    8767
  • 28 apr 2012
    EBBC 2Zeemacht
    7787
  • 28 apr 2012
    VirtusOrca’s Urk
    5085
  • 29 apr 2012
    ZeemachtEBBC 2
    9243
  • 5 mei 2012
    ZeemachtOrca’s Urk
    6881