Eerste Divisie

Eerste Divisie 2012-13

268 van 269 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2012-13 →

BC Vlissingen (poule A) en EBV The Jugglers (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2012-13. Er deden 24 teams mee in 2 poules, die samen 264 wedstrijden speelden. Van 263 daarvan staat de uitslag in het archief. EBV The Jugglers en BC Vlissingen promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2012-13, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BC VlissingenBC Vlissingen221931.7051.478+22738
2EBBC 2EBBC 2a221841.8901.552+33836
3Virtus WerkendamVirtusa221841.8281.368+46036
4AttacusAttacus221571.7031.546+15730
5TSBV PendragonPendragon221481.6671.520+14728
6AkridesAkrides2212101.6401.502+13824
7Rowic DordrechtRowic2211111.6801.552+12822
8The Black EaglesBlack Eagles228141.6001.745-14516
9BC KimbriaBC Kimbria226161.4031.670-26712
10BarosBaros214171.2181.620-4028
11BS Weert 2BS Weert 2214171.5441.940-3966
12WBB GiantsWBB Giants222201.4061.791-3854
  1. aHeroes Den Bosch 2: Gelijk met Virtus Werkendam. Onderling 2–0, saldo +18. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2012-13, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1EBV The JugglersJugglers221841.7951.566+22936
2CobraNovaCobraNova221661.7811.579+20232
3Arnhem EaglesArnhem Eagles221571.6231.591+3230
4G.S. StarsG.S. Stars221391.7621.706+5626
5BV PlutoBV Pluto2212101.7761.670+10624
6WYBAWYBA2211111.5171.508+922
7Dunckers HilversumDunckers2210121.5881.542+4620
8WildcatsWildcats2210121.5691.589-2020
9HBV The JumpersThe Jumpers229131.5291.565-3618
10GrasshoppersGrasshoppers228141.5531.691-13816
11Lokomotief RijswijkLokomotief227151.6131.745-13214
12Red StarsRed Stars223191.4011.755-3546

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert
  • Door naar: Final Four
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

  • 27 apr 2013
    EBBC 2Jugglers
    8385
  • 28 apr 2013
    CobraNovaBC Vlissingen
    6073
  • 4 mei 2013
    BC VlissingenCobraNova
    7267
  • 4 mei 2013
    JugglersEBBC 2
    8173
  • 11 mei 2013
    JugglersBC Vlissingen
    8066