Eerste Divisie

Eerste Divisie 2016-17

234 van 247 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2016-17 →

Virtus Werkendam (poule A) en Akrides (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2016-17. Er deden 23 teams mee in 2 poules, die samen 242 wedstrijden speelden. Van 229 daarvan staat de uitslag in het archief. Akrides en Racing Beverwijk promoveerden. D.B.V. Rowic, BC Triple Threat en CobraNova 2 degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2016-17, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Virtus WerkendamVirtus201641.4661.231+23532
2Rotterdam City Basketball 2Rotterdam City 2201551.7241.364+36030
3AttacusAttacus201551.4981.267+23130
4WYBAWYBA201281.5101.390+12024
5BC VlissingenBC Vlissingena201191.3911.450-5922
6River TrottersRiver Trottersa201191.4601.419+4122
7TSBV PendragonPendragon2010101.4541.479-2520
8TrajanumTrajanum209111.2591.327-6818
9Barons Breda BasketballBarons207131.2781.384-10614
10HBV The JumpersThe Jumpers202181.2511.594-3434
Degradeert11CobraNova 2CobraNova 2202181.1261.512-3864
  1. aBC Vlissingen: Gelijk met River Trotters. Onderling 1–1, saldo +5. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2016-17, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1AkridesAkrides201551.3881.199+18930
Promoveert2Racing BeverwijkRacing201461.5371.427+11028
3Almere PioneersPioneers201461.3431.283+6028
4CBV BinnenlandBinnenland201371.3821.232+15026
5Red StarsRed Stars201191.3811.367+1422
6BV HoofddorpHoofddorp2010101.3081.334-2620
7ZAC LandstedeZAC209111.4551.464-918
8Batouwe BasketballBatouwe208121.3161.300+1616
Speelde volgend seizoen een niveau hoger (afgeleid)9Basketbal Academie LimburgBAL207131.3931.514-12114
10Arnhem EaglesArnhem Eagles205151.3551.540-18510
Degradeert11BC Triple ThreatBC Triple Threat204161.2191.417-1988

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Degradeert
  • Promoveert
  • Speelde volgend seizoen een niveau hoger (afgeleid)
  • Door naar: Final Four
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Thuis (rij) tegen uit (kolom)ATTBARBCVCOBDBVPENRIVROTTHETRAVIRWYB
AttacusATTAttacus·
BaronsBARBarons·
BC VlissingenBCVBC Vlissingen
CobraNova 2COBCobraNova 2·
RowicDBVD.B.V. Rowic·······
PendragonPENPendragon·
River TrottersRIVRiver Trotters
Rotterdam City 2ROTRotterdam City 2·
The JumpersTHEThe Jumpers
TrajanumTRATrajanum·
VirtusVIRVirtus
WYBAWYBWYBA

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

  • 21 apr 2017
    Rotterdam City 2Akrides
    5345
  • 22 apr 2017
    RacingVirtus
    6454
  • 29 apr 2017
    AkridesRotterdam City 2
    5747
  • 29 apr 2017
    VirtusRacing
    6868
  • 13 mei 2017
    AkridesRacing
    6761