Eerste Divisie

Eerste Divisie 2024-25

264 van 264 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 3 · de piramide van 2024-25 →

SBU Utrecht (poule A) en WYBA (poule B) werden kampioen van de Eerste Divisie 2024-25. Er deden 24 teams mee in 2 poules, die samen 264 wedstrijden speelden. DAS Delft, Crackerjacks, Baros, Almere Pioneers en Rotterdam Basketbal degradeerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Poule A

Eindstand Eerste Divisie 2024-25, Poule A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1SBU UtrechtSBU Utrecht221841.7651.493+27236
2Lions LandsmeerLions221751.8001.489+31134
3Quick LionsQuick Lions221571.6751.478+19730
4GrasshoppersGrasshoppers221481.5791.460+11928
5U.S. BasketballU.S.221391.7571.618+13926
6Fryslân BasketballFryslân2212101.7771.653+12424
7ZZ Leiden 3ZZ Leiden 3a2211111.7511.717+3422
8BV HoofddorpHoofddorpa2211111.5351.438+9722
9AkridesAkrides2210121.4551.450+520
Degradeert10CrackerjacksCrackerjacks226161.6321.736-10412
11Utrecht Bull'sUtrecht Bull's225171.5421.675-13310
Degradeert12BarosBaros220221.0532.114-1.0610
  1. aZZ Leiden 3: Gelijk met BV Hoofddorp. Onderling 2–0, saldo +24. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Poule B

Eindstand Eerste Divisie 2024-25, Poule B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1WYBAWYBA221931.8641.507+35738
2Hot Pepper Heat 2Hot Pepper 2a221481.6911.682+928
3Virtus WerkendamVirtusa221481.5141.377+13728
4Heroes Den Bosch 2Heroes 2221391.7541.772-1826
5Achilles '71Achilles '712212101.6561.574+8224
6High FiveHigh Five2212101.6511.585+6624
7TSBV PendragonPendragon2211111.6491.583+6622
8Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 22210121.5581.607-4920
9CBV BinnenlandBinnenlandb228141.4761.592-11616
Degradeert10Rotterdam BasketbalRotterdam BVb228141.8121.821-916
Degradeert11Almere PioneersPioneers226161.5141.762-24812
Degradeert12DAS DelftDAS Delft225171.4921.769-27710
  1. aHot Pepper Heat 2: Gelijk met Virtus Werkendam. Onderling 1–1, saldo +4. Beslist op het onderlinge saldo.
  2. bCBV Binnenland: Gelijk met Rotterdam Basketbal. Onderling 2–0, saldo +5. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Degradeert

Reguliere competitie

Poule A

  • 13 sep 2024
    HoofddorpGrasshoppers
    6662
  • 14 sep 2024
    CrackerjacksSBU Utrecht
    6797
  • 14 sep 2024
    AkridesBaros
    8025
  • 14 sep 2024
    LionsQuick Lions
    8162
  • 14 sep 2024
    Utrecht Bull'sZZ Leiden 3
    7786
  • 21 sep 2024
    BarosU.S.
    37122
  • 21 sep 2024
    FryslânLions
    8083
  • 21 sep 2024
    GrasshoppersAkrides
    4561
  • 22 sep 2024
    ZZ Leiden 3Crackerjacks
    6761
  • 22 sep 2024
    SBU UtrechtHoofddorp
    9272
  • 22 sep 2024
    Quick LionsUtrecht Bull's
    8164
  • 5 okt 2024
    CrackerjacksQuick Lions
    7383
  • 5 okt 2024
    BarosGrasshoppers
    020

    reglementair

  • 5 okt 2024
    AkridesSBU Utrecht
    5657
  • 5 okt 2024
    LionsU.S.
    5870
  • 5 okt 2024
    HoofddorpZZ Leiden 3
    6263
  • 5 okt 2024
    Utrecht Bull'sFryslân
    7062
  • 12 okt 2024
    FryslânCrackerjacks
    8571
  • 12 okt 2024
    SBU UtrechtBaros
    11640
  • 12 okt 2024
    LionsUtrecht Bull's
    7983
  • 13 okt 2024
    ZZ Leiden 3Akrides
    6153
  • 13 okt 2024
    Quick LionsHoofddorp
    7957
  • 18 okt 2024
    HoofddorpFryslân
    6478
  • 19 okt 2024
    CrackerjacksLions
    8672
  • 19 okt 2024
    BarosZZ Leiden 3
    5595
  • 19 okt 2024
    AkridesQuick Lions
    5477
  • 19 okt 2024
    Utrecht Bull'sU.S.
    7278
  • 26 okt 2024
    GrasshoppersCrackerjacks
    8464
  • 1 nov 2024
    BarosHoofddorp
    47102
  • 2 nov 2024
    GrasshoppersSBU Utrecht
    6979
  • 2 nov 2024
    U.S.Fryslân
    7567
  • 8 nov 2024
    Quick LionsBaros
    10850
  • 9 nov 2024
    ZZ Leiden 3Grasshoppers
    7161
  • 9 nov 2024
    FryslânAkrides
    7775
  • 9 nov 2024
    LionsHoofddorp
    6157
  • 10 nov 2024
    Utrecht Bull'sCrackerjacks
    8186
  • 10 nov 2024
    U.S.SBU Utrecht
    8171
  • 16 nov 2024
    BarosFryslân
    48102
  • 16 nov 2024
    AkridesLions
    9496
  • 16 nov 2024
    GrasshoppersQuick Lions
    8061
  • 17 nov 2024
    CrackerjacksU.S.
    7498
  • 17 nov 2024
    SBU UtrechtZZ Leiden 3
    8571
  • 23 nov 2024
    CrackerjacksHoofddorp
    7678
  • 23 nov 2024
    FryslânGrasshoppers
    8566
  • 23 nov 2024
    LionsBaros
    10763
  • 24 nov 2024
    Utrecht Bull'sAkrides
    7173
  • 24 nov 2024
    Quick LionsSBU Utrecht
    7667
  • 24 nov 2024
    U.S.ZZ Leiden 3
    98105
  • 29 nov 2024
    HoofddorpU.S.
    8782
  • 30 nov 2024
    BarosUtrecht Bull's
    5580
  • 30 nov 2024
    ZZ Leiden 3Quick Lions
    6998
  • 30 nov 2024
    AkridesCrackerjacks
    6761
  • 30 nov 2024
    SBU UtrechtFryslân
    10080
  • 30 nov 2024
    GrasshoppersLions
    8576
  • 6 dec 2024
    HoofddorpAkrides
    6761
  • 7 dec 2024
    CrackerjacksBaros
    9754
  • 7 dec 2024
    FryslânZZ Leiden 3
    7376
  • 7 dec 2024
    LionsSBU Utrecht
    8965
  • 7 dec 2024
    Utrecht Bull'sGrasshoppers
    7581
  • 8 dec 2024
    U.S.Quick Lions
    7567
  • 14 dec 2024
    AkridesU.S.
    6570
  • 14 dec 2024
    SBU UtrechtUtrecht Bull's
    8779
  • 14 dec 2024
    Quick LionsFryslân
    10770
  • 15 dec 2024
    ZZ Leiden 3Lions
    7590
  • 11 jan 2025
    ZZ Leiden 3Utrecht Bull's
    7886
  • 11 jan 2025
    FryslânU.S.
    7174
  • 11 jan 2025
    Quick LionsLions
    020

    reglementair

  • 11 jan 2025
    GrasshoppersHoofddorp
    5955
  • 12 jan 2025
    SBU UtrechtCrackerjacks
    7565
  • 17 jan 2025
    HoofddorpSBU Utrecht
    5172
  • 18 jan 2025
    CrackerjacksZZ Leiden 3
    7569
  • 18 jan 2025
    AkridesGrasshoppers
    6857
  • 18 jan 2025
    LionsFryslân
    8973
  • 18 jan 2025
    Utrecht Bull'sQuick Lions
    7073
  • 19 jan 2025
    U.S.Baros
    9140
  • 20 jan 2025
    HoofddorpUtrecht Bull's
    7136
  • 25 jan 2025
    FryslânUtrecht Bull's
    7864
  • 25 jan 2025
    GrasshoppersBaros
    8548
  • 26 jan 2025
    ZZ Leiden 3Hoofddorp
    7350
  • 26 jan 2025
    SBU UtrechtAkrides
    6748
  • 26 jan 2025
    Quick LionsCrackerjacks
    7572
  • 26 jan 2025
    U.S.Lions
    78101
  • 31 jan 2025
    HoofddorpQuick Lions
    7156
  • 1 feb 2025
    CrackerjacksFryslân
    7483
  • 1 feb 2025
    BarosSBU Utrecht
    6486
  • 1 feb 2025
    AkridesZZ Leiden 3
    7366
  • 1 feb 2025
    Utrecht Bull'sLions
    6376
  • 1 feb 2025
    GrasshoppersU.S.
    8165
  • 8 feb 2025
    ZZ Leiden 3Baros
    10182
  • 8 feb 2025
    FryslânHoofddorp
    9286
  • 8 feb 2025
    SBU UtrechtGrasshoppers
    7586
  • 8 feb 2025
    LionsCrackerjacks
    8469
  • 9 feb 2025
    Quick LionsAkrides
    6859
  • 9 feb 2025
    U.S.Utrecht Bull's
    7370
  • 14 feb 2025
    HoofddorpLions
    6162
  • 15 feb 2025
    BarosQuick Lions
    27114
  • 15 feb 2025
    AkridesFryslân
    6183
  • 16 feb 2025
    CrackerjacksUtrecht Bull's
    8979
  • 16 feb 2025
    SBU UtrechtU.S.
    6156
  • 22 feb 2025
    BarosAkrides
    5780
  • 22 feb 2025
    U.S.Grasshoppers
    6878
  • 8 mrt 2025
    FryslânQuick Lions
    8778
  • 13 mrt 2025
    GrasshoppersZZ Leiden 3
    8169
  • 15 mrt 2025
    FryslânBaros
    11749
  • 15 mrt 2025
    LionsAkrides
    9161
  • 15 mrt 2025
    Utrecht Bull'sHoofddorp
    5769
  • 15 mrt 2025
    Quick LionsGrasshoppers
    7975
  • 16 mrt 2025
    ZZ Leiden 3SBU Utrecht
    8997
  • 16 mrt 2025
    U.S.Crackerjacks
    9475
  • 22 mrt 2025
    BarosLions
    46137
  • 22 mrt 2025
    AkridesUtrecht Bull's
    6552
  • 22 mrt 2025
    HoofddorpCrackerjacks
    10052
  • 22 mrt 2025
    GrasshoppersFryslân
    7967
  • 23 mrt 2025
    ZZ Leiden 3U.S.
    11079
  • 29 mrt 2025
    CrackerjacksAkrides
    6573
  • 29 mrt 2025
    FryslânSBU Utrecht
    6372
  • 29 mrt 2025
    LionsGrasshoppers
    9467
  • 29 mrt 2025
    Utrecht Bull'sBaros
    9359
  • 30 mrt 2025
    Quick LionsZZ Leiden 3
    8583
  • 30 mrt 2025
    U.S.Hoofddorp
    7264
  • 5 apr 2025
    ZZ Leiden 3Fryslân
    92104
  • 5 apr 2025
    AkridesHoofddorp
    5162
  • 5 apr 2025
    GrasshoppersUtrecht Bull's
    9252
  • 6 apr 2025
    SBU UtrechtLions
    6962
  • 6 apr 2025
    Quick LionsU.S.
    8783
  • 12 apr 2025
    CrackerjacksGrasshoppers
    8286
  • 12 apr 2025
    LionsZZ Leiden 3
    9282
  • 13 apr 2025
    HoofddorpBaros
    8355
  • 13 apr 2025
    Utrecht Bull'sSBU Utrecht
    6884
  • 13 apr 2025
    U.S.Akrides
    7577
  • 19 apr 2025
    BarosCrackerjacks
    5298
  • 19 apr 2025
    SBU UtrechtQuick Lions
    9161

Poule B

  • 14 sep 2024
    DAS DelftPioneers
    8369
  • 14 sep 2024
    VirtusBinnenland
    6858
  • 14 sep 2024
    WYBAHigh Five
    9666
  • 15 sep 2024
    Heroes 2Pendragon
    5995
  • 15 sep 2024
    Achilles '71Lokomotief 2
    7355
  • 15 sep 2024
    Rotterdam BVHot Pepper 2
    91111
  • 20 sep 2024
    PendragonRotterdam BV
    7681
  • 21 sep 2024
    Hot Pepper 2WYBA
    5573
  • 21 sep 2024
    BinnenlandDAS Delft
    8155
  • 21 sep 2024
    High FiveVirtus
    4461
  • 21 sep 2024
    Lokomotief 2Heroes 2
    6368
  • 21 sep 2024
    PioneersAchilles '71
    7585
  • 5 okt 2024
    DAS DelftHigh Five
    7085
  • 5 okt 2024
    VirtusHot Pepper 2
    6170
  • 5 okt 2024
    WYBAPendragon
    8559
  • 5 okt 2024
    PioneersBinnenland
    6866
  • 6 okt 2024
    Heroes 2Achilles '71
    10074
  • 6 okt 2024
    Rotterdam BVLokomotief 2
    5869
  • 11 okt 2024
    PendragonVirtus
    6461
  • 12 okt 2024
    High FivePioneers
    8864
  • 12 okt 2024
    Lokomotief 2WYBA
    5668
  • 13 okt 2024
    Heroes 2Rotterdam BV
    8887
  • 19 okt 2024
    BinnenlandHigh Five
    4661
  • 19 okt 2024
    VirtusLokomotief 2
    5663
  • 19 okt 2024
    WYBAHeroes 2
    10356
  • 19 okt 2024
    PioneersHot Pepper 2
    5664
  • 20 okt 2024
    Rotterdam BVAchilles '71
    8781
  • 2 nov 2024
    Hot Pepper 2DAS Delft
    6572
  • 8 nov 2024
    PendragonPioneers
    5960
  • 9 nov 2024
    Hot Pepper 2Binnenland
    6462
  • 9 nov 2024
    Lokomotief 2DAS Delft
    9684
  • 9 nov 2024
    Rotterdam BVWYBA
    7789
  • 10 nov 2024
    Achilles '71High Five
    6974
  • 16 nov 2024
    BinnenlandPendragon
    5371
  • 16 nov 2024
    High FiveHot Pepper 2
    7384
  • 16 nov 2024
    VirtusRotterdam BV
    7460
  • 16 nov 2024
    WYBAAchilles '71
    7963
  • 16 nov 2024
    PioneersLokomotief 2
    7483
  • 17 nov 2024
    DAS DelftHeroes 2
    8663
  • 22 nov 2024
    PendragonHigh Five
    7182
  • 23 nov 2024
    Lokomotief 2Binnenland
    6263
  • 23 nov 2024
    WYBAVirtus
    8251
  • 23 nov 2024
    Rotterdam BVDAS Delft
    8493
  • 24 nov 2024
    Heroes 2Pioneers
    10159
  • 24 nov 2024
    Achilles '71Hot Pepper 2
    7082
  • 29 nov 2024
    DAS DelftWYBA
    7482
  • 30 nov 2024
    Hot Pepper 2Pendragon
    8474
  • 30 nov 2024
    BinnenlandHeroes 2
    7387
  • 30 nov 2024
    High FiveLokomotief 2
    7682
  • 30 nov 2024
    VirtusAchilles '71
    6773
  • 30 nov 2024
    PioneersRotterdam BV
    8783
  • 7 dec 2024
    VirtusDAS Delft
    7254
  • 7 dec 2024
    WYBAPioneers
    9956
  • 7 dec 2024
    Rotterdam BVBinnenland
    7377
  • 8 dec 2024
    Heroes 2High Five
    7670
  • 8 dec 2024
    Achilles '71Pendragon
    6577
  • 8 dec 2024
    Lokomotief 2Hot Pepper 2
    8373
  • 13 dec 2024
    PendragonLokomotief 2
    8677
  • 14 dec 2024
    DAS DelftAchilles '71
    7193
  • 14 dec 2024
    Hot Pepper 2Heroes 2
    9578
  • 14 dec 2024
    BinnenlandWYBA
    5978
  • 14 dec 2024
    High FiveRotterdam BV
    10580
  • 14 dec 2024
    PioneersVirtus
    4686
  • 20 dec 2024
    Heroes 2Virtus
    8469
  • 10 jan 2025
    PendragonHeroes 2
    7587
  • 11 jan 2025
    Hot Pepper 2Rotterdam BV
    10293
  • 11 jan 2025
    BinnenlandVirtus
    4272
  • 11 jan 2025
    High FiveWYBA
    6173
  • 11 jan 2025
    Lokomotief 2Achilles '71
    6156
  • 11 jan 2025
    PioneersDAS Delft
    8969
  • 18 jan 2025
    DAS DelftBinnenland
    7562
  • 18 jan 2025
    VirtusHigh Five
    6456
  • 18 jan 2025
    WYBAHot Pepper 2
    10376
  • 19 jan 2025
    Heroes 2Lokomotief 2
    8175
  • 19 jan 2025
    Achilles '71Pioneers
    7267
  • 19 jan 2025
    Rotterdam BVPendragon
    8567
  • 24 jan 2025
    PendragonWYBA
    7284
  • 25 jan 2025
    Hot Pepper 2Virtus
    6671
  • 25 jan 2025
    BinnenlandPioneers
    7369
  • 25 jan 2025
    High FiveDAS Delft
    7638
  • 25 jan 2025
    Lokomotief 2Rotterdam BV
    7481
  • 26 jan 2025
    Achilles '71Heroes 2
    10567
  • 1 feb 2025
    DAS DelftHot Pepper 2
    7182
  • 1 feb 2025
    BinnenlandAchilles '71
    5569
  • 1 feb 2025
    VirtusPendragon
    7465
  • 1 feb 2025
    WYBALokomotief 2
    10269
  • 7 feb 2025
    PendragonDAS Delft
    8374
  • 7 feb 2025
    Lokomotief 2Virtus
    6268
  • 8 feb 2025
    Hot Pepper 2Pioneers
    8371
  • 8 feb 2025
    High FiveBinnenland
    7872
  • 9 feb 2025
    Heroes 2WYBA
    8595
  • 9 feb 2025
    Achilles '71Rotterdam BV
    8781
  • 15 feb 2025
    BinnenlandHot Pepper 2
    7662
  • 15 feb 2025
    High FiveAchilles '71
    6477
  • 15 feb 2025
    VirtusHeroes 2
    8166
  • 15 feb 2025
    WYBARotterdam BV
    9491
  • 15 feb 2025
    PioneersPendragon
    6678
  • 16 feb 2025
    DAS DelftLokomotief 2
    5460
  • 22 feb 2025
    DAS DelftPendragon
    5686
  • 22 feb 2025
    WYBABinnenland
    9284
  • 1 mrt 2025
    Heroes 2Binnenland
    8487
  • 8 mrt 2025
    PioneersHigh Five
    7793
  • 14 mrt 2025
    PendragonBinnenland
    7976
  • 14 mrt 2025
    Heroes 2DAS Delft
    9872
  • 15 mrt 2025
    Hot Pepper 2High Five
    7275
  • 15 mrt 2025
    Lokomotief 2Pioneers
    7087
  • 15 mrt 2025
    Rotterdam BVVirtus
    8174
  • 16 mrt 2025
    Achilles '71WYBA
    7260
  • 22 mrt 2025
    DAS DelftRotterdam BV
    6376
  • 22 mrt 2025
    Hot Pepper 2Achilles '71
    8176
  • 22 mrt 2025
    BinnenlandLokomotief 2
    5780
  • 22 mrt 2025
    High FivePendragon
    8576
  • 22 mrt 2025
    VirtusWYBA
    7554
  • 22 mrt 2025
    PioneersHeroes 2
    6672
  • 28 mrt 2025
    PendragonHot Pepper 2
    9649
  • 28 mrt 2025
    Rotterdam BVPioneers
    11065
  • 29 mrt 2025
    Achilles '71Virtus
    7664
  • 29 mrt 2025
    Lokomotief 2High Five
    6192
  • 29 mrt 2025
    WYBADAS Delft
    9166
  • 4 apr 2025
    PendragonAchilles '71
    6855
  • 5 apr 2025
    PioneersWYBA
    8482
  • 5 apr 2025
    DAS DelftVirtus
    5282
  • 5 apr 2025
    Hot Pepper 2Lokomotief 2
    7872
  • 5 apr 2025
    BinnenlandRotterdam BV
    7574
  • 5 apr 2025
    High FiveHeroes 2
    7175
  • 12 apr 2025
    VirtusPioneers
    6359
  • 12 apr 2025
    Lokomotief 2Pendragon
    8572
  • 13 apr 2025
    Heroes 2Hot Pepper 2
    8593
  • 13 apr 2025
    Achilles '71DAS Delft
    9460
  • 13 apr 2025
    Rotterdam BVHigh Five
    10176
  • 19 apr 2025
    Achilles '71Binnenland
    7179
  • 20 apr 2025
    Rotterdam BVHeroes 2
    7894