Eredivisie

Eredivisie 1960-61

132 van 132 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 1 uitslag is betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 1960-61 →

The Wolves werd kampioen van de Eredivisie 1960-61. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden. Flamingo’s Haarlem degradeerde.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 1960-61
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1The Wolves AmsterdamThe Wolves222021.6531.313+34040
2Blue Stars DiemenBlue Stars221751.5261.383+14334
3Herly AmsterdamHerly221661.3041.210+9432
4ABCABC221391.4471.247+20026
5Monark AmsterdamMonark2211111.4351.324+11122
6Argus Den HaagArgus Den Haag2211111.3571.307+5022
7DED AmsterdamDED Amsterdam2210121.4101.409+120
8US AmstelveenUS Amstelveen2210121.2261.302-7620
9Punch DelftPunch Delft229131.2541.271-1718
10The Arrows RotterdamThe Arrows229131.1881.367-17918
Degradeert11Flamingo’s HaarlemFlamingo’s225171.2751.501-22610
12ZBVS HaarlemZBVS Haarlem221218981.339-441-6

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback).

  • Degradeert

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.