Eredivisie

Eredivisie 2005-06

167 van 175 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 3 uitslagen zijn betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 2005-06 →

EiffelTowers EBBC Den Bosch werd kampioen van de Eredivisie 2005-06. MPC Capitals werd tweede. Er deden 11 teams mee, die samen 150 wedstrijden speelden. Van 142 daarvan staat de uitslag in het archief.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 2005-06
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers EBBC Den BoschEiffelTowers191631.5531.443+11032
2Demon AstronautsAmsterdam191451.4921.362+13028
3Landstede HammersLandstede191271.4741.421+5324
4Matrixx MagixxMatrixx Magixx201281.6301.665-3524
5MPC CapitalsMPC Capitals191091.4211.361+6020
6Rotterdam City BasketballRotterdam City191091.4571.465-820
7Omniworld BasketballOmniworlda198111.3381.385-4716
8Upstairs WeertUpstairs Weerta198111.4581.469-1116
9Polynorm Giants Bergen op ZoomPolynorm197121.4471.469-2214
10Woon! ArisWoon! Aris203171.5501.736-1866
  1. aAlmere Pioneers: Gelijk met BS Weert. Onderling 2–0, saldo +10. Beslist op het onderlinge resultaat.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite A

Thuis (rij) tegen uit (kolom)EIFLANMPCOMNPOL
EiffelTowersEIFEiffelTowers EBBC Den Bosch100–8982–10692–8579–65
LandstedeLANLandstede Basketbal85–6972–8264–7767–63
MPC CapitalsMPCMPC Capitals72–7599–8798–7279–58
OmniworldOMNOmniworld Basketball84–6273–7459–7086–81
PolynormPOLPolynorm Giants Bergen op Zoom63–8159–7260–6571–60

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 20 apr 2006
    AmsterdamOmniworld
    8872
  • 20 apr 2006
    EiffelTowersUpstairs Weert
    9474
  • 20 apr 2006
    MPC CapitalsMatrixx Magixx
    7881
  • 20 apr 2006
    Rotterdam CityLandstede
    7062
  • 22 apr 2006
    OmniworldAmsterdam
    6267
  • 22 apr 2006
    Matrixx MagixxMPC Capitals
    97104
  • 22 apr 2006
    Upstairs WeertEiffelTowers
    9994
  • 22 apr 2006
    LandstedeRotterdam City
    6871
  • 25 apr 2006
    EiffelTowersUpstairs Weert
    8073
  • 25 apr 2006
    MPC CapitalsMatrixx Magixx
    8770

Halve finale

  • 27 apr 2006
    AmsterdamMPC Capitals
    5067
  • 27 apr 2006
    EiffelTowersRotterdam City
    10570
  • 29 apr 2006
    Rotterdam CityEiffelTowers
    7593
  • 30 apr 2006
    MPC CapitalsAmsterdam
    6460
  • 6 mei 2006
    EiffelTowersRotterdam City
    6990
  • 7 mei 2006
    AmsterdamMPC Capitals
    7362
  • 9 mei 2006
    MPC CapitalsAmsterdam
    7255
  • 9 mei 2006
    Rotterdam CityEiffelTowers
    7683

Finale

  • 13 mei 2006
    EiffelTowersMPC Capitals
    9269
  • 16 mei 2006
    MPC CapitalsEiffelTowers
    7461
  • 18 mei 2006
    EiffelTowersMPC Capitals
    8682
  • 21 mei 2006
    MPC CapitalsEiffelTowers
    7271
  • 23 mei 2006
    EiffelTowersMPC Capitals
    9178
  • 25 mei 2006
    MPC CapitalsEiffelTowers
    8375
  • 28 mei 2006
    EiffelTowersMPC Capitals
    7870