Promotiedivisie

Promotiedivisie 2017-18

161 van 161 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 2017-18 →

Lokomotief Rijswijk werd kampioen van de Promotiedivisie 2017-18. Er deden 13 teams mee, die samen 156 wedstrijden speelden. Akrides speelde het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie 2017-18
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Lokomotief RijswijkLokomotief242312.0461.565+48146
2GrasshoppersGrasshoppers242221.9681.590+37844
3GSBV De Groene UilenGroene Uilen241771.8481.679+16934
4UBALL Basketball UtrechtUBALL241591.7611.693+6830
5Red Giants MeppelRed Giants241591.7741.730+4430
6Punch DelftPunch Delft2412121.7221.677+4524
7BV GroningenBV Groningen2411131.6041.632-2822
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)8AkridesAkrides249151.5541.705-15118
9CobraNovaCobraNova248161.6001.743-14316
10ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2247171.6551.856-20114
11Racing BeverwijkRacing246181.6711.793-12212
12HarlemlakersHarlemlakers246181.4931.789-29612
13Lions LandsmeerLions245191.5821.826-24410

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 28 apr 2018
    Groene UilenGrasshoppers
    6890
  • 28 apr 2018
    UBALLLokomotief
    8377
  • 5 mei 2018
    GrasshoppersGroene Uilen
    8481
  • 5 mei 2018
    LokomotiefUBALL
    10890

Finale

  • 12 mei 2018
    LokomotiefGrasshoppers
    7467