Promotiedivisie

Promotiedivisie 2017-18

161 van 161 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 2 · de piramide van 2017-18 →

Lokomotief Rijswijk werd kampioen van de Promotiedivisie 2017-18. Er deden 13 teams mee, die samen 156 wedstrijden speelden. Akrides speelde het seizoen erna een niveau lager.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Promotiedivisie 2017-18
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Lokomotief RijswijkLokomotief242312.0461.565+48146
2GrasshoppersGrasshoppers242221.9681.590+37844
3GSBV De Groene UilenGroene Uilen241771.8481.679+16934
4UBALL Basketball UtrechtUBALL241591.7611.693+6830
5Red Giants MeppelRed Giants241591.7741.730+4430
6Punch DelftPunch Delft2412121.7221.677+4524
7BV GroningenBV Groningen2411131.6041.632-2822
Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)8AkridesAkrides249151.5541.705-15118
9CobraNovaCobraNova248161.6001.743-14316
10ZZ Leiden 2ZZ Leiden 2247171.6551.856-20114
11Racing BeverwijkRacing246181.6711.793-12212
12HarlemlakersHarlemlakers246181.4931.789-29612
13Lions LandsmeerLions245191.5821.826-24410

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

  • Speelde volgend seizoen een niveau lager (afgeleid, geen bron noemt een degradatie)
  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 16 sep 2017
    Red GiantsLokomotief
    6582
  • 16 sep 2017
    BV GroningenPunch Delft
    7874
  • 16 sep 2017
    CobraNovaGrasshoppers
    8091
  • 17 sep 2017
    ZZ Leiden 2Lions
    8763
  • 17 sep 2017
    UBALLHarlemlakers
    6966
  • 23 sep 2017
    Groene UilenUBALL
    8268
  • 23 sep 2017
    LokomotiefAkrides
    9060
  • 23 sep 2017
    Punch DelftRacing
    7059
  • 23 sep 2017
    LionsBV Groningen
    6477
  • 23 sep 2017
    GrasshoppersRed Giants
    9749
  • 23 sep 2017
    HarlemlakersCobraNova
    5768
  • 30 sep 2017
    AkridesGrasshoppers
    6182
  • 30 sep 2017
    Red GiantsHarlemlakers
    9762
  • 30 sep 2017
    UBALLPunch Delft
    6359
  • 30 sep 2017
    CobraNovaGroene Uilen
    7584
  • 30 sep 2017
    RacingBV Groningen
    6975
  • 1 okt 2017
    ZZ Leiden 2Lokomotief
    6376
  • 7 okt 2017
    Groene UilenRed Giants
    7076
  • 7 okt 2017
    Punch DelftCobraNova
    7260
  • 7 okt 2017
    LionsRacing
    7654
  • 7 okt 2017
    GrasshoppersZZ Leiden 2
    10260
  • 7 okt 2017
    HarlemlakersAkrides
    6982
  • 8 okt 2017
    BV GroningenUBALL
    5962
  • 14 okt 2017
    LokomotiefLions
    11360
  • 14 okt 2017
    Red GiantsPunch Delft
    8368
  • 21 okt 2017
    ZZ Leiden 2Harlemlakers
    6760
  • 21 okt 2017
    RacingAkrides
    7377
  • 28 okt 2017
    Groene UilenZZ Leiden 2
    8366
  • 28 okt 2017
    Punch DelftAkrides
    8374
  • 28 okt 2017
    BV GroningenRed Giants
    7586
  • 28 okt 2017
    LionsUBALL
    8267
  • 28 okt 2017
    RacingCobraNova
    4753
  • 4 nov 2017
    LokomotiefHarlemlakers
    10853
  • 4 nov 2017
    AkridesBV Groningen
    6360
  • 4 nov 2017
    Red GiantsRacing
    8671
  • 4 nov 2017
    CobraNovaUBALL
    5983
  • 4 nov 2017
    GrasshoppersLions
    7860
  • 5 nov 2017
    ZZ Leiden 2Punch Delft
    6487
  • 11 nov 2017
    Groene UilenLokomotief
    7687
  • 11 nov 2017
    UBALLRed Giants
    8070
  • 11 nov 2017
    BV GroningenZZ Leiden 2
    6546
  • 11 nov 2017
    LionsCobraNova
    7164
  • 11 nov 2017
    HarlemlakersGrasshoppers
    5782
  • 18 nov 2017
    LokomotiefPunch Delft
    11063
  • 18 nov 2017
    Red GiantsCobraNova
    7770
  • 18 nov 2017
    GrasshoppersGroene Uilen
    7267
  • 18 nov 2017
    HarlemlakersLions
    7384
  • 19 nov 2017
    ZZ Leiden 2Racing
    8659
  • 21 nov 2017
    UBALLRacing
    7050
  • 26 nov 2017
    Groene UilenHarlemlakers
    7859
  • 26 nov 2017
    CobraNovaAkrides
    4851
  • 2 dec 2017
    Groene UilenLions
    8483
  • 2 dec 2017
    LokomotiefRacing
    8471
  • 2 dec 2017
    AkridesRed Giants
    6466
  • 2 dec 2017
    GrasshoppersBV Groningen
    7654
  • 2 dec 2017
    HarlemlakersPunch Delft
    4883
  • 3 dec 2017
    ZZ Leiden 2CobraNova
    7883
  • 8 dec 2017
    RacingGrasshoppers
    6275
  • 9 dec 2017
    Groene UilenPunch Delft
    7960
  • 9 dec 2017
    UBALLLokomotief
    6679
  • 9 dec 2017
    BV GroningenHarlemlakers
    7160
  • 9 dec 2017
    LionsAkrides
    3949
  • 16 dec 2017
    Groene UilenBV Groningen
    6653
  • 16 dec 2017
    LokomotiefCobraNova
    9882
  • 16 dec 2017
    AkridesZZ Leiden 2
    9463
  • 16 dec 2017
    LionsPunch Delft
    6672
  • 16 dec 2017
    GrasshoppersUBALL
    8871
  • 16 dec 2017
    HarlemlakersRacing
    5769
  • 6 jan 2018
    LokomotiefRed Giants
    9259
  • 6 jan 2018
    LionsZZ Leiden 2
    6369
  • 6 jan 2018
    GrasshoppersCobraNova
    8455
  • 12 jan 2018
    RacingPunch Delft
    7983
  • 13 jan 2018
    AkridesLokomotief
    5364
  • 13 jan 2018
    Red GiantsGrasshoppers
    8788
  • 13 jan 2018
    BV GroningenLions
    6462
  • 13 jan 2018
    CobraNovaHarlemlakers
    7584
  • 14 jan 2018
    UBALLGroene Uilen
    7762
  • 20 jan 2018
    Groene UilenCobraNova
    8156
  • 20 jan 2018
    LokomotiefZZ Leiden 2
    8861
  • 20 jan 2018
    Punch DelftUBALL
    6371
  • 20 jan 2018
    BV GroningenRacing
    7686
  • 20 jan 2018
    GrasshoppersAkrides
    8443
  • 20 jan 2018
    HarlemlakersRed Giants
    020

    reglementair

  • 27 jan 2018
    ZZ Leiden 2Grasshoppers
    8391
  • 27 jan 2018
    AkridesHarlemlakers
    7952
  • 27 jan 2018
    Red GiantsGroene Uilen
    8289
  • 27 jan 2018
    CobraNovaPunch Delft
    7874
  • 28 jan 2018
    UBALLBV Groningen
    6875
  • 3 feb 2018
    Groene UilenAkrides
    7967
  • 3 feb 2018
    Punch DelftRed Giants
    7769
  • 3 feb 2018
    BV GroningenCobraNova
    7259
  • 3 feb 2018
    LionsLokomotief
    6590
  • 3 feb 2018
    RacingUBALL
    8191
  • 3 feb 2018
    HarlemlakersZZ Leiden 2
    6962
  • 10 feb 2018
    LokomotiefGrasshoppers
    7972
  • 10 feb 2018
    AkridesPunch Delft
    7874
  • 10 feb 2018
    Red GiantsBV Groningen
    8569
  • 10 feb 2018
    UBALLLions
    7757
  • 10 feb 2018
    CobraNovaRacing
    8277
  • 11 feb 2018
    ZZ Leiden 2Groene Uilen
    7085
  • 16 feb 2018
    RacingRed Giants
    9480
  • 17 feb 2018
    UBALLCobraNova
    7664
  • 17 feb 2018
    Punch DelftZZ Leiden 2
    5456
  • 17 feb 2018
    LionsGrasshoppers
    7794
  • 17 feb 2018
    HarlemlakersLokomotief
    6578
  • 18 feb 2018
    BV GroningenAkrides
    8469
  • 24 feb 2018
    Punch DelftLokomotief
    5966
  • 24 feb 2018
    LionsRed Giants
    8285
  • 24 feb 2018
    CobraNovaBV Groningen
    5161
  • 3 mrt 2018
    AkridesGroene Uilen
    4881
  • 3 mrt 2018
    Red GiantsZZ Leiden 2
    7857
  • 3 mrt 2018
    GrasshoppersLokomotief
    8262
  • 8 mrt 2018
    Punch DelftGrasshoppers
    7164
  • 8 mrt 2018
    RacingLions
    8052
  • 10 mrt 2018
    LokomotiefGroene Uilen
    11379
  • 10 mrt 2018
    AkridesRacing
    5070
  • 10 mrt 2018
    Red GiantsUBALL
    7370
  • 10 mrt 2018
    CobraNovaLions
    6455
  • 10 mrt 2018
    GrasshoppersHarlemlakers
    8265
  • 11 mrt 2018
    ZZ Leiden 2BV Groningen
    6377
  • 16 mrt 2018
    RacingZZ Leiden 2
    7982
  • 17 mrt 2018
    Groene UilenGrasshoppers
    8390
  • 17 mrt 2018
    UBALLAkrides
    8661
  • 17 mrt 2018
    LionsHarlemlakers
    7485
  • 17 mrt 2018
    CobraNovaRed Giants
    8167
  • 18 mrt 2018
    BV GroningenLokomotief
    4859
  • 20 mrt 2018
    HarlemlakersUBALL
    7065
  • 24 mrt 2018
    LokomotiefBV Groningen
    7161
  • 24 mrt 2018
    AkridesCobraNova
    6960
  • 24 mrt 2018
    Red GiantsLions
    8065
  • 24 mrt 2018
    GrasshoppersPunch Delft
    7460
  • 24 mrt 2018
    HarlemlakersGroene Uilen
    5681
  • 25 mrt 2018
    ZZ Leiden 2UBALL
    7382
  • 31 mrt 2018
    AkridesUBALL
    7376
  • 31 mrt 2018
    Punch DelftBV Groningen
    7662
  • 7 apr 2018
    Red GiantsAkrides
    7058
  • 7 apr 2018
    LionsGroene Uilen
    6773
  • 7 apr 2018
    CobraNovaZZ Leiden 2
    7871
  • 7 apr 2018
    RacingLokomotief
    7789
  • 8 apr 2018
    Punch DelftHarlemlakers
    8574
  • 11 apr 2018
    UBALLZZ Leiden 2
    8469
  • 12 apr 2018
    RacingGroene Uilen
    7467
  • 14 apr 2018
    LokomotiefUBALL
    10570
  • 14 apr 2018
    ZZ Leiden 2Red Giants
    6984
  • 14 apr 2018
    AkridesLions
    5962
  • 14 apr 2018
    Punch DelftGroene Uilen
    6769
  • 14 apr 2018
    GrasshoppersRacing
    7564
  • 14 apr 2018
    HarlemlakersBV Groningen
    7456
  • 17 apr 2018
    Groene UilenRacing
    7952
  • 20 apr 2018
    BV GroningenGrasshoppers
    7172
  • 21 apr 2018
    UBALLGrasshoppers
    6973
  • 21 apr 2018
    Punch DelftLions
    8853
  • 21 apr 2018
    CobraNovaLokomotief
    5563
  • 21 apr 2018
    RacingHarlemlakers
    7478
  • 22 apr 2018
    ZZ Leiden 2Akrides
    9072
  • 22 apr 2018
    BV GroningenGroene Uilen
    6171

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 28 apr 2018
    Groene UilenGrasshoppers
    6890
  • 28 apr 2018
    UBALLLokomotief
    8377
  • 5 mei 2018
    GrasshoppersGroene Uilen
    8481
  • 5 mei 2018
    LokomotiefUBALL
    10890

Finale

  • 12 mei 2018
    LokomotiefGrasshoppers
    7467