Tweede Divisie

Tweede Divisie 2018-19

521 van 522 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.Niveau 4 · de piramide van 2018-19 →

SBU Utrecht (poule Midden en West), BV Groningen 2 (poule Noord en Oost), U.S. Basketball (poule Noordwest en West) en Tantalus (poule Zuid) werden kampioen van de Tweede Divisie 2018-19. Er deden 48 teams mee in 4 poules, die samen 522 wedstrijden speelden. Van 521 daarvan staat de uitslag in het archief. SBU Utrecht, Lokomotief Rijswijk 2, BV Groningen 2, Tantalus en Grasshoppers 2 promoveerden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Noord en Oost

Eindstand Tweede Divisie 2018-19, Noord en Oost
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1BV Groningen 2BV Groningen 2222201.9931.297+69644
2D.B.V. ArribaArriba222021.6871.368+31940
3ScyllaScylla221661.5591.382+17732
4TrajanumTrajanum221571.5571.345+21230
5Flying RedFlying Red2212101.5741.476+9824
6BV Groningen 3BV Groningen 32212101.5381.484+5424
7Twente BuzzardsTwente Buzzards2210121.4791.557-7820
8Celeritas-Donar 2Celeritas 2227151.6001.710-11014
9SphinxSphinx226161.2951.605-31012
10Batouwe Basketball 2Batouwe 2225171.2751.605-33010
11GSBV De Groene Uilen 2Groene Uilen 2224181.2291.531-3028
12Arnhem EaglesArnhem Eagles223191.3081.734-4266

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Noordwest en West

Eindstand Tweede Divisie 2018-19, Noordwest en West
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1U.S. BasketballU.S.20——1.7161.375+34136
Promoveert2Lokomotief Rijswijk 2Lokomotief 220——1.6881.359+32934
3Blue Stars DiemenBlue Starsa211561.5571.399+15830
4BV Amsterdam 2BV Amsterdam 220——1.5971.453+14426
5DED AmsterdamDED Amsterdam20——1.6151.489+12620
Promoveert6Grasshoppers 2Grasshoppers 219——1.3741.360+1418
7ZZ Leiden 3ZZ Leiden 320——1.4441.589-14516
8HBV The JumpersThe Jumpers19——1.5331.636-10314
9Bouncers BasketballBouncers20——1.2911.440-14914
10Harlemlakers 2Harlemlakers 220——1.7101.815-10510
11CobraNova 2CobraNova 2b211201.1411.751-6102
12BC Verkerk ZwijndrechtBC Verkerka,b0—————0
  1. aBlue Stars Diemen, BC Verkerk Zwijndrecht: de reglementaire uitslag Blue Stars Diemen – BC Verkerk Zwijndrecht 20–0 is meegeteld in gespeeld, W–V, punten voor en tegen en competitiepunten. De bron laat die wedstrijd weg uit haar stand, terwijl haar punten voor en tegen precies kloppen met de overige wedstrijden.
  2. bCobraNova 2, BC Verkerk Zwijndrecht: de reglementaire uitslag BC Verkerk Zwijndrecht – CobraNova 2 20–0 is meegeteld in gespeeld, W–V, punten voor en tegen en competitiepunten. De bron laat die wedstrijd weg uit haar stand, terwijl haar punten voor en tegen precies kloppen met de overige wedstrijden.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

Midden en West

Eindstand Tweede Divisie 2018-19, Midden en West
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1SBU UtrechtSBU Utrecht222201.7851.389+39644
2CBV Binnenland 2Binnenland 2221751.6351.498+13734
3Cangeroes UtrechtCangeroes21——1.7341.462+27232
4Rowic Dordrecht 2Rowic 2221391.6811.580+10126
5BC WoodpeckersBC Woodpeckers221391.7631.618+14526
6BCE '78BCE '782211111.5631.613-5022
7BarosBaros21——1.3251.433-10820
8New StarsNew Stars229131.4161.451-3518
9Punch Delft 2Punch Delft 2228141.5011.653-15216
10Utrecht Bull'sUtrecht Bull's226161.5241.670-14612
11ZoebasZoebas223191.4381.704-2666
12CrackerjacksCrackerjacks223191.3341.628-2946

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Zuid

Eindstand Tweede Divisie 2018-19, Zuid
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
Promoveert1TantalusTantalus222021.7881.454+33440
2EBBCEBBC221841.4811.236+24536
3Barons Breda BasketballBarons221661.6451.420+22532
4BC KimbriaBC Kimbria221391.5311.404+12726
5BC EindhovenBC Eindhoven2212101.7421.685+5724
6BC Langstraat ShootersBC Langstraat Shooters2212101.5681.563+524
7AlmonteAlmonte2211111.5831.545+3822
8JRCJRC229131.4721.613-14118
9Maastricht KnightsMaastricht Knights227151.3991.540-14114
10BC BladelBC Bladel226161.4701.733-26312
11OBCOBC225171.4531.665-21210
12The Black Eagles 2Black Eagles 2223191.3021.576-2746

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

  • Promoveert

Reguliere competitie

Poule Midden en West

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Noord en Oost

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Noordwest en West

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Poule Zuid

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.