Eerste Divisie vrouwen

Eerste Divisie vrouwen 2023-24

132 van 132 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

BV Orca's werd kampioen van de Eerste Divisie vrouwen 2023-24. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eerste Divisie vrouwen 2023-24
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Orca’s UrkOrca’s Urk222201.6241.022+60244
2DAS DelftDAS Delfta221661.3411.184+15730
3Utrecht Bull'sUtrecht Bull'sa221571.3761.126+25030
4BV Biks ShotsBiks Shotsb221391.3361.311+2526
5River TrottersRiver Trottersb221391.4221.286+13626
6BV GroningenBV Groningenb221391.3721.255+11726
7Cangeroes Utrecht 2Cangeroes 2229131.4101.434-2418
8High FiveHigh Five228141.2351.382-14716
9BV AmsterdamBV Amsterdam228141.1651.341-17616
10SpringfieldSpringfield228141.3341.354-2014
11BC ShootersBC Shooters226161.3281.440-11212
12BV Hoofddorp 2Hoofddorp 2221219271.735-8080
  1. aDAS Delft: Gelijk met Utrecht Bull's. Onderling 2–0, saldo +26. Beslist op het onderlinge resultaat.
  2. bBV Biks Shots: Gelijk met River Trotters en BV Groningen. Onderling 2–2, saldo +9. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Reguliere competitie

  • 15 sep 2023
    Hoofddorp 2Biks Shots
    4474
  • 16 sep 2023
    High FiveBC Shooters
    4464
  • 16 sep 2023
    SpringfieldOrca’s Urk
    3872
  • 17 sep 2023
    Cangeroes 2DAS Delft
    5669
  • 17 sep 2023
    Utrecht Bull'sBV Amsterdam
    5838
  • 23 sep 2023
    BC ShootersSpringfield
    5954
  • 23 sep 2023
    Orca’s UrkUtrecht Bull's
    8257
  • 23 sep 2023
    DAS DelftHoofddorp 2
    6528
  • 23 sep 2023
    Biks ShotsBV Groningen
    7551
  • 23 sep 2023
    River TrottersHigh Five
    7348
  • 23 sep 2023
    BV AmsterdamCangeroes 2
    5655
  • 29 sep 2023
    Hoofddorp 2BV Amsterdam
    4684
  • 30 sep 2023
    BV GroningenDAS Delft
    5661
  • 30 sep 2023
    BC ShootersRiver Trotters
    4664
  • 30 sep 2023
    Utrecht Bull'sSpringfield
    5760
  • 30 sep 2023
    High FiveBiks Shots
    6356
  • 30 sep 2023
    Cangeroes 2Orca’s Urk
    6182
  • 7 okt 2023
    Biks ShotsBC Shooters
    6157
  • 7 okt 2023
    Orca’s UrkHoofddorp 2
    11436
  • 7 okt 2023
    SpringfieldRiver Trotters
    6568
  • 7 okt 2023
    BV AmsterdamBV Groningen
    4055
  • 8 okt 2023
    DAS DelftHigh Five
    6043
  • 14 okt 2023
    BV GroningenOrca’s Urk
    6874
  • 14 okt 2023
    High FiveSpringfield
    7874
  • 27 okt 2023
    Hoofddorp 2Utrecht Bull's
    49103
  • 28 okt 2023
    BC ShootersDAS Delft
    5968
  • 28 okt 2023
    River TrottersBiks Shots
    6739
  • 28 okt 2023
    High FiveBV Amsterdam
    4861
  • 29 okt 2023
    Cangeroes 2Springfield
    6383
  • 4 nov 2023
    Utrecht Bull'sBV Groningen
    7165
  • 4 nov 2023
    DAS DelftRiver Trotters
    6874
  • 4 nov 2023
    Orca’s UrkHigh Five
    8044
  • 4 nov 2023
    BV AmsterdamBC Shooters
    5957
  • 5 nov 2023
    Cangeroes 2Hoofddorp 2
    7966
  • 5 nov 2023
    SpringfieldBiks Shots
    7277
  • 10 nov 2023
    Hoofddorp 2Springfield
    4482
  • 11 nov 2023
    BV GroningenCangeroes 2
    8575
  • 17 nov 2023
    Hoofddorp 2BV Groningen
    38104
  • 18 nov 2023
    Utrecht Bull'sBC Shooters
    6546
  • 18 nov 2023
    Orca’s UrkRiver Trotters
    7653
  • 18 nov 2023
    SpringfieldDAS Delft
    6676
  • 18 nov 2023
    BV AmsterdamBiks Shots
    5563
  • 19 nov 2023
    Cangeroes 2High Five
    7469
  • 25 nov 2023
    BC ShootersCangeroes 2
    6964
  • 25 nov 2023
    Biks ShotsOrca’s Urk
    4070
  • 25 nov 2023
    High FiveHoofddorp 2
    7150
  • 25 nov 2023
    River TrottersUtrecht Bull's
    6471
  • 25 nov 2023
    DAS DelftBV Amsterdam
    7159
  • 1 dec 2023
    Hoofddorp 2BC Shooters
    4486
  • 2 dec 2023
    Utrecht Bull'sBiks Shots
    7252
  • 2 dec 2023
    Orca’s UrkDAS Delft
    7958
  • 2 dec 2023
    Cangeroes 2River Trotters
    7176
  • 2 dec 2023
    BV GroningenHigh Five
    7043
  • 2 dec 2023
    SpringfieldBV Amsterdam
    8059
  • 9 dec 2023
    DAS DelftUtrecht Bull's
    6754
  • 9 dec 2023
    Biks ShotsCangeroes 2
    5970
  • 9 dec 2023
    BC ShootersBV Groningen
    5766
  • 9 dec 2023
    River TrottersHoofddorp 2
    8852
  • 9 dec 2023
    BV AmsterdamOrca’s Urk
    3765
  • 16 dec 2023
    BV GroningenRiver Trotters
    6073
  • 13 jan 2024
    BC ShootersHigh Five
    5562
  • 13 jan 2024
    Orca’s UrkSpringfield
    7337
  • 13 jan 2024
    DAS DelftCangeroes 2
    4669
  • 13 jan 2024
    Biks ShotsHoofddorp 2
    7449
  • 13 jan 2024
    River TrottersBV Groningen
    4564
  • 13 jan 2024
    BV AmsterdamUtrecht Bull's
    2562
  • 19 jan 2024
    Hoofddorp 2DAS Delft
    4766
  • 20 jan 2024
    BV GroningenBiks Shots
    7674
  • 20 jan 2024
    High FiveRiver Trotters
    6156
  • 20 jan 2024
    Utrecht Bull'sOrca’s Urk
    6164
  • 20 jan 2024
    SpringfieldBC Shooters
    7461
  • 20 jan 2024
    Cangeroes 2BV Amsterdam
    7868
  • 27 jan 2024
    Orca’s UrkCangeroes 2
    5342
  • 27 jan 2024
    DAS DelftBV Groningen
    7564
  • 27 jan 2024
    Biks ShotsHigh Five
    3841
  • 27 jan 2024
    SpringfieldUtrecht Bull's
    3354
  • 27 jan 2024
    River TrottersBC Shooters
    7455
  • 27 jan 2024
    BV AmsterdamHoofddorp 2
    7235
  • 3 feb 2024
    BC ShootersBiks Shots
    6379
  • 3 feb 2024
    Hoofddorp 2Orca’s Urk
    3884
  • 3 feb 2024
    High FiveDAS Delft
    6366
  • 3 feb 2024
    Cangeroes 2Utrecht Bull's
    7865
  • 3 feb 2024
    River TrottersSpringfield
    6658
  • 3 feb 2024
    BV GroningenBV Amsterdam
    6942
  • 10 feb 2024
    Orca’s UrkBV Groningen
    7442
  • 10 feb 2024
    DAS DelftBC Shooters
    6841
  • 10 feb 2024
    BV AmsterdamHigh Five
    4566
  • 11 feb 2024
    Utrecht Bull'sHoofddorp 2
    7322
  • 16 feb 2024
    BC ShootersOrca’s Urk
    5781
  • 17 feb 2024
    River TrottersBV Amsterdam
    8848
  • 17 feb 2024
    BV GroningenSpringfield
    200

    reglementair

  • 24 feb 2024
    SpringfieldCangeroes 2
    6063
  • 24 feb 2024
    Biks ShotsRiver Trotters
    6146
  • 25 feb 2024
    High FiveUtrecht Bull's
    3154
  • 1 mrt 2024
    Hoofddorp 2Cangeroes 2
    5854
  • 2 mrt 2024
    Biks ShotsSpringfield
    7563
  • 2 mrt 2024
    High FiveOrca’s Urk
    4870
  • 2 mrt 2024
    BV GroningenUtrecht Bull's
    4156
  • 2 mrt 2024
    River TrottersDAS Delft
    3945
  • 2 mrt 2024
    BC ShootersBV Amsterdam
    6657
  • 9 mrt 2024
    Orca’s UrkBC Shooters
    9146
  • 9 mrt 2024
    DAS DelftBiks Shots
    5964
  • 9 mrt 2024
    SpringfieldHoofddorp 2
    9447
  • 9 mrt 2024
    BV AmsterdamRiver Trotters
    5740
  • 10 mrt 2024
    Cangeroes 2BV Groningen
    6676
  • 10 mrt 2024
    Utrecht Bull'sHigh Five
    6149
  • 15 mrt 2024
    Biks ShotsBV Amsterdam
    5349
  • 16 mrt 2024
    DAS DelftSpringfield
    6651
  • 16 mrt 2024
    High FiveCangeroes 2
    6173
  • 16 mrt 2024
    BC ShootersUtrecht Bull's
    5368
  • 16 mrt 2024
    River TrottersOrca’s Urk
    5675
  • 16 mrt 2024
    BV GroningenHoofddorp 2
    200

    reglementair

  • 22 mrt 2024
    Hoofddorp 2High Five
    4765
  • 23 mrt 2024
    Orca’s UrkBiks Shots
    6965
  • 23 mrt 2024
    Cangeroes 2BC Shooters
    7262
  • 23 mrt 2024
    Utrecht Bull'sRiver Trotters
    6656
  • 23 mrt 2024
    SpringfieldBV Groningen
    6754
  • 23 mrt 2024
    BV AmsterdamDAS Delft
    5958
  • 6 apr 2024
    BC ShootersHoofddorp 2
    9243
  • 6 apr 2024
    Biks ShotsUtrecht Bull's
    5551
  • 6 apr 2024
    High FiveBV Groningen
    7284
  • 6 apr 2024
    River TrottersCangeroes 2
    6556
  • 6 apr 2024
    BV AmsterdamSpringfield
    5752
  • 6 apr 2024
    DAS DelftOrca’s Urk
    020

    reglementair

  • 12 apr 2024
    Hoofddorp 2River Trotters
    4491
  • 13 apr 2024
    Utrecht Bull'sDAS Delft
    4659
  • 13 apr 2024
    BV GroningenBC Shooters
    8277
  • 13 apr 2024
    Orca’s UrkBV Amsterdam
    7638
  • 14 apr 2024
    Cangeroes 2Biks Shots
    5455
  • 14 apr 2024
    SpringfieldHigh Five
    7165
  • 19 apr 2024
    Biks ShotsDAS Delft
    4770
  • 20 apr 2024
    Utrecht Bull'sCangeroes 2
    5137