Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 1999-00

168 van 168 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

NUVA werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 1999-00. MPC Celeritudo werd tweede. Er deden 12 teams mee, die samen 160 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie vrouwen 1999-00, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1NUVANUVA201731.6111.045+56634
2Sneekhout LionsSneekhout201731.358886+47234
3Perik JumpersPerik Jumpers201641.5041.255+24932
4MPC CeleritudoMPC Celeritudo201551.3101.041+26930
5Dr. FootsDr. Foots201191.2981.123+17522
6CBV BinnenlandBinnenland2010101.1651.183-1820
7Univentio/GrasshoppersUniventio208121.2811.242+3916
8Filtech FiveFiltech Five208121.1011.157-5616
9BV LeiderdorpBV Leiderdorp205159671.328-36110
10Kroon Renault/PrismaCollege Utrecht202189481.644-6964
11BV HoofddorpHoofddorp201199021.541-6392

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Elite A

Eindstand Eredivisie vrouwen 1999-00, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1NUVANUVA151321.134876+25826
2MPC CeleritudoMPC Celeritudo1082656547+10916
3Perik JumpersPerik Jumpers1376964947+1714
4Sneekhout LionsSneekhout1257806747+5910
5Celeritas-DonarCeleritas624406445-394
6CBV BinnenlandBinnenland1028555809-2544
7Dr. FootsDr. Foots1019579729-1502

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken. Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Elite B

Eindstand Eredivisie vrouwen 1999-00, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Univentio/GrasshoppersUniventio880570405+16516
2Filtech FiveFiltech Five862498354+14412
3BV LeiderdorpBV Leiderdorp844444423+218
4Kroon Renault/PrismaCollege Utrecht817393547-1542
5BV HoofddorpHoofddorp817354530-1762

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

  • 11 sep 1999
    Filtech FiveNUVA
    5085
  • 11 sep 1999
    Dr. FootsMPC Celeritudo
    7847
  • 11 sep 1999
    BinnenlandBV Leiderdorp
    5648
  • 11 sep 1999
    SneekhoutCollege Utrecht
    8938
  • 11 sep 1999
    UniventioPerik Jumpers
    6877
  • 18 sep 1999
    Perik JumpersDr. Foots
    7762
  • 18 sep 1999
    Filtech FiveSneekhout
    3861
  • 18 sep 1999
    MPC CeleritudoBinnenland
    4852
  • 18 sep 1999
    NUVABV Leiderdorp
    10625
  • 19 sep 1999
    College UtrechtHoofddorp
    5964
  • 25 sep 1999
    BinnenlandDr. Foots
    4643
  • 25 sep 1999
    NUVAMPC Celeritudo
    6643
  • 25 sep 1999
    SneekhoutBV Leiderdorp
    8314
  • 25 sep 1999
    HoofddorpFiltech Five
    3266
  • 25 sep 1999
    UniventioCollege Utrecht
    8542
  • 9 okt 1999
    Perik JumpersBinnenland
    6459
  • 9 okt 1999
    Filtech FiveUniventio
    6256
  • 9 okt 1999
    BV LeiderdorpHoofddorp
    5554
  • 9 okt 1999
    MPC CeleritudoSneekhout
    5547
  • 9 okt 1999
    Dr. FootsNUVA
    4763
  • 16 okt 1999
    NUVABinnenland
    8155
  • 16 okt 1999
    SneekhoutDr. Foots
    6139
  • 16 okt 1999
    HoofddorpMPC Celeritudo
    5586
  • 16 okt 1999
    UniventioBV Leiderdorp
    5449
  • 17 okt 1999
    College UtrechtPerik Jumpers
    68106
  • 23 okt 1999
    Perik JumpersNUVA
    6866
  • 23 okt 1999
    Filtech FiveCollege Utrecht
    8844
  • 23 okt 1999
    MPC CeleritudoUniventio
    6548
  • 23 okt 1999
    Dr. FootsHoofddorp
    10343
  • 23 okt 1999
    BinnenlandSneekhout
    5074
  • 26 okt 1999
    Filtech FivePerik Jumpers
    5170
  • 27 okt 1999
    SneekhoutNUVA
    5348
  • 28 okt 1999
    College UtrechtBV Leiderdorp
    6058
  • 28 okt 1999
    HoofddorpBinnenland
    4559
  • 28 okt 1999
    UniventioDr. Foots
    4346
  • 30 okt 1999
    Perik JumpersSneekhout
    6471
  • 30 okt 1999
    BV LeiderdorpFiltech Five
    5751
  • 30 okt 1999
    MPC CeleritudoCollege Utrecht
    9735
  • 30 okt 1999
    BinnenlandUniventio
    6254
  • 31 okt 1999
    NUVAHoofddorp
    11632
  • 6 nov 1999
    Filtech FiveMPC Celeritudo
    4976
  • 6 nov 1999
    HoofddorpSneekhout
    2878
  • 6 nov 1999
    UniventioNUVA
    6088
  • 7 nov 1999
    College UtrechtDr. Foots
    5978
  • 7 nov 1999
    BV LeiderdorpPerik Jumpers
    7167
  • 9 nov 1999
    Dr. FootsFiltech Five
    6650
  • 9 nov 1999
    BinnenlandCollege Utrecht
    8450
  • 10 nov 1999
    SneekhoutUniventio
    6647
  • 10 nov 1999
    Perik JumpersHoofddorp
    9059
  • 10 nov 1999
    MPC CeleritudoBV Leiderdorp
    7444
  • 20 nov 1999
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    6249
  • 20 nov 1999
    College UtrechtNUVA
    4385
  • 20 nov 1999
    Filtech FiveBinnenland
    4871
  • 20 nov 1999
    BV LeiderdorpDr. Foots
    4774
  • 20 nov 1999
    UniventioHoofddorp
    7343
  • 4 dec 1999
    Perik JumpersUniventio
    8777
  • 4 dec 1999
    BV LeiderdorpBinnenland
    4547
  • 4 dec 1999
    NUVAFiltech Five
    7851
  • 5 dec 1999
    College UtrechtSneekhout
    29108
  • 5 dec 1999
    MPC CeleritudoDr. Foots
    6441
  • 11 dec 1999
    BV LeiderdorpNUVA
    5283
  • 11 dec 1999
    Dr. FootsPerik Jumpers
    6269
  • 11 dec 1999
    BinnenlandMPC Celeritudo
    4561
  • 11 dec 1999
    HoofddorpCollege Utrecht
    4756
  • 12 dec 1999
    SneekhoutFiltech Five
    5538
  • 18 dec 1999
    College UtrechtUniventio
    4681
  • 18 dec 1999
    Filtech FiveHoofddorp
    6947
  • 18 dec 1999
    BV LeiderdorpSneekhout
    4359
  • 18 dec 1999
    MPC CeleritudoNUVA
    6092
  • 18 dec 1999
    Dr. FootsBinnenland
    8152
  • 8 jan 2000
    BinnenlandPerik Jumpers
    5077
  • 8 jan 2000
    NUVADr. Foots
    6951
  • 8 jan 2000
    SneekhoutMPC Celeritudo
    4347
  • 8 jan 2000
    HoofddorpBV Leiderdorp
    4750
  • 8 jan 2000
    UniventioFiltech Five
    5655
  • 15 jan 2000
    Perik JumpersCollege Utrecht
    10252
  • 15 jan 2000
    BV LeiderdorpUniventio
    5691
  • 15 jan 2000
    Dr. FootsSneekhout
    5155
  • 15 jan 2000
    BinnenlandNUVA
    6376
  • 22 jan 2000
    NUVAPerik Jumpers
    8671
  • 22 jan 2000
    SneekhoutBinnenland
    7652
  • 22 jan 2000
    HoofddorpDr. Foots
    4682
  • 22 jan 2000
    UniventioMPC Celeritudo
    5062
  • 23 jan 2000
    College UtrechtFiltech Five
    3972
  • 25 jan 2000
    BV LeiderdorpCollege Utrecht
    4536
  • 25 jan 2000
    Dr. FootsUniventio
    8368
  • 25 jan 2000
    BinnenlandHoofddorp
    8246
  • 26 jan 2000
    Perik JumpersFiltech Five
    6554
  • 27 jan 2000
    NUVASneekhout
    4863
  • 29 jan 2000
    College UtrechtMPC Celeritudo
    3984
  • 29 jan 2000
    Filtech FiveBV Leiderdorp
    5446
  • 29 jan 2000
    SneekhoutPerik Jumpers
    5964
  • 29 jan 2000
    HoofddorpNUVA
    3693
  • 29 jan 2000
    UniventioBinnenland
    6250
  • 5 feb 2000
    Perik JumpersBV Leiderdorp
    8458
  • 5 feb 2000
    Dr. FootsCollege Utrecht
    9151
  • 5 feb 2000
    NUVAUniventio
    7666
  • 5 feb 2000
    SneekhoutHoofddorp
    8132
  • 6 feb 2000
    MPC CeleritudoFiltech Five
    5240
  • 7 feb 2000
    HoofddorpPerik Jumpers
    5375
  • 8 feb 2000
    Filtech FiveDr. Foots
    5745
  • 8 feb 2000
    BV LeiderdorpMPC Celeritudo
    4873
  • 9 feb 2000
    College UtrechtBinnenland
    4674
  • 10 feb 2000
    UniventioSneekhout
    6176
  • 12 feb 2000
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    8065
  • 12 feb 2000
    Dr. FootsBV Leiderdorp
    7556
  • 12 feb 2000
    BinnenlandFiltech Five
    5658
  • 12 feb 2000
    HoofddorpUniventio
    5181
  • 13 feb 2000
    NUVACollege Utrecht
    10656
  • 16 feb 2000
    MPC CeleritudoHoofddorp
    8742

Elite A

  • 23 feb 2000
    SneekhoutNUVA
    4860
  • 23 feb 2000
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    7473
  • 24 feb 2000
    BinnenlandDr. Foots
    7448
  • 26 feb 2000
    NUVAPerik Jumpers
    9159
  • 26 feb 2000
    Dr. FootsSneekhout
    4659
  • 26 feb 2000
    MPC CeleritudoBinnenland
    9652
  • 4 mrt 2000
    SneekhoutPerik Jumpers
    6577
  • 4 mrt 2000
    BinnenlandNUVA
    4282
  • 5 mrt 2000
    MPC CeleritudoDr. Foots
    6938
  • 8 mrt 2000
    SneekhoutBinnenland
    9837
  • 8 mrt 2000
    Perik JumpersDr. Foots
    8570
  • 9 mrt 2000
    NUVAMPC Celeritudo
    8752
  • 11 mrt 2000
    Dr. FootsNUVA
    6583
  • 11 mrt 2000
    BinnenlandPerik Jumpers
    6590
  • 14 mrt 2000
    Dr. FootsBinnenland
    7167
  • 15 mrt 2000
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    6456
  • 16 mrt 2000
    NUVASneekhout
    5257
  • 18 mrt 2000
    SneekhoutDr. Foots
    7755
  • 18 mrt 2000
    BinnenlandMPC Celeritudo
    3461
  • 18 mrt 2000
    Perik JumpersNUVA
    7184
  • 19 mrt 2000
    MPC CeleritudoSneekhout
    6246
  • 25 mrt 2000
    NUVABinnenland
    9949
  • 25 mrt 2000
    Perik JumpersSneekhout
    8480
  • 26 mrt 2000
    Dr. FootsMPC Celeritudo
    5762
  • 28 mrt 2000
    Dr. FootsPerik Jumpers
    5665
  • 29 mrt 2000
    MPC CeleritudoNUVA
    5040
  • 30 mrt 2000
    BinnenlandSneekhout
    5590
  • 1 apr 2000
    NUVADr. Foots
    8873
  • 1 apr 2000
    SneekhoutMPC Celeritudo
    6367
  • 1 apr 2000
    Perik JumpersBinnenland
    7480

Elite B

  • 26 feb 2000
    UniventioFiltech Five
    6762
  • 4 mrt 2000
    College UtrechtHoofddorp
    6050
  • 4 mrt 2000
    Filtech FiveBV Leiderdorp
    5132
  • 7 mrt 2000
    BV LeiderdorpCollege Utrecht
    6442
  • 11 mrt 2000
    HoofddorpUniventio
    3774
  • 11 mrt 2000
    Filtech FiveCollege Utrecht
    6028
  • 18 mrt 2000
    UniventioCollege Utrecht
    7754
  • 19 mrt 2000
    HoofddorpBV Leiderdorp
    3956
  • 25 mrt 2000
    HoofddorpFiltech Five
    4275
  • 28 mrt 2000
    BV LeiderdorpUniventio
    6365
  • 1 apr 2000
    Filtech FiveUniventio
    3960
  • 2 apr 2000
    College UtrechtBV Leiderdorp
    4772
  • 8 apr 2000
    HoofddorpCollege Utrecht
    6452
  • 8 apr 2000
    BV LeiderdorpFiltech Five
    4958
  • 13 apr 2000
    UniventioHoofddorp
    6541
  • 16 apr 2000
    College UtrechtFiltech Five
    4470
  • 20 apr 2000
    College UtrechtUniventio
    6690
  • 27 apr 2000
    UniventioBV Leiderdorp
    7243
  • 2 mei 2000
    BV LeiderdorpHoofddorp
    6549
  • 6 mei 2000
    Filtech FiveHoofddorp
    8332

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 5 apr 2000
    NUVASneekhout
    8255
  • 5 apr 2000
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    7875
  • 8 apr 2000
    SneekhoutNUVA
    6870
  • 8 apr 2000
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    8369
  • 12 apr 2000
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    7271

Finale

  • 16 apr 2000
    NUVAMPC Celeritudo
    7968
  • 19 apr 2000
    MPC CeleritudoNUVA
    5768
  • 24 apr 2000
    NUVAMPC Celeritudo
    6962