Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 1999-00

168 van 168 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

NUVA werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 1999-00. MPC Celeritudo werd tweede. Er deden 12 teams mee, die samen 160 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie vrouwen 1999-00, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1NUVANUVA201731.6111.045+56634
2Sneekhout LionsSneekhout201731.358886+47234
3Perik JumpersPerik Jumpers201641.5041.255+24932
4MPC CeleritudoMPC Celeritudo201551.3101.041+26930
5Dr. FootsDr. Foots201191.2981.123+17522
6CBV BinnenlandBinnenland2010101.1651.183-1820
7Univentio/GrasshoppersUniventio208121.2811.242+3916
8Filtech FiveFiltech Five208121.1011.157-5616
9BV LeiderdorpBV Leiderdorp205159671.328-36110
10Kroon Renault/PrismaCollege Utrecht202189481.644-6964
11BV HoofddorpHoofddorp201199021.541-6392

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief.

Elite A

Eindstand Eredivisie vrouwen 1999-00, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1NUVANUVA151321.134876+25826
2MPC CeleritudoMPC Celeritudo1082656547+10916
3Perik JumpersPerik Jumpers1376964947+1714
4Sneekhout LionsSneekhout1257806747+5910
5Celeritas-DonarCeleritas624406445-394
6CBV BinnenlandBinnenland1028555809-2544
7Dr. FootsDr. Foots1019579729-1502

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken. Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze afgeleid uit haar eigen punten: 2 per zege, 0 per nederlaag. De punten in de tabel tellen precies op tot dat systeem.

Elite B

Eindstand Eredivisie vrouwen 1999-00, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Univentio/GrasshoppersUniventio880570405+16516
2Filtech FiveFiltech Five862498354+14412
3BV LeiderdorpBV Leiderdorp844444423+218
4Kroon Renault/PrismaCollege Utrecht817393547-1542
5BV HoofddorpHoofddorp817354530-1762

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) Waar de bron geen W–V geeft, zijn ze geteld uit de wedstrijden in het archief, als die precies het aantal gespeelde duels dekken.

  • Door naar: halve finale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite A

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Thuis (rij) tegen uit (kolom)BVHBVLCOLFILUNI
HoofddorpBVHBV Hoofddorp39–5664–5242–7537–74
BV LeiderdorpBVLBV Leiderdorp65–4964–4249–5863–65
College UtrechtCOLKroon Renault/Prisma60–5047–7244–7066–90
Filtech FiveFILFiltech Five83–3251–3260–2839–60
UniventioUNIUniventio/Grasshoppers65–4172–4377–5467–62

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Halve finale

  • 5 apr 2000
    NUVASneekhout
    8255
  • 5 apr 2000
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    7875
  • 8 apr 2000
    SneekhoutNUVA
    6870
  • 8 apr 2000
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    8369
  • 12 apr 2000
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    7271

Finale

  • 16 apr 2000
    NUVAMPC Celeritudo
    7968
  • 19 apr 2000
    MPC CeleritudoNUVA
    5768
  • 24 apr 2000
    NUVAMPC Celeritudo
    6962