Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 2001-02

151 van 151 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Perik Jumpers werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 2001-02. BV Lely Amsterdam werd tweede. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 2001-02
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Perik JumpersPerik Jumpers222021.9651.410+55540
2BV Den HelderBV Den Helder221931.7041.197+50738
3BV Lely AmsterdamBV Lely221571.3481.216+13230
4Multimediair BinnenlandMultimediair221481.5101.326+18428
5ProBuild LionsProBuild Lions221391.4071.246+16126
6GIBO Groep GrasshoppersKatwijk2212101.4811.455+2624
7BV LeiderdorpBV Leiderdorp2210121.2551.431-17620
8MPC CeleritudoMPC Celeritudoa229131.3221.435-11318
9BC LieshoutBC Lieshouta229131.2441.352-10818
10Prisma College UtrechtPrisma College225171.3241.609-28510
11BV LisseBV Lisse224181.2481.653-4058
12BV HoofddorpHoofddorp222201.1401.618-4784
  1. aCeleritudo Groningen: Gelijk met BC Lieshout. Onderling 1–1, saldo +13. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

  • 6 okt 2001
    BV Den HelderBV Lely
    5855
  • 6 okt 2001
    KatwijkProBuild Lions
    5271
  • 6 okt 2001
    BV LissePerik Jumpers
    74117
  • 6 okt 2001
    BC LieshoutBV Leiderdorp
    4651
  • 6 okt 2001
    Prisma CollegeMultimediair
    6883
  • 6 okt 2001
    MPC CeleritudoHoofddorp
    8350
  • 12 okt 2001
    HoofddorpKatwijk
    6083
  • 13 okt 2001
    ProBuild LionsBV Den Helder
    4353
  • 13 okt 2001
    BV LelyBV Lisse
    6550
  • 13 okt 2001
    Perik JumpersBC Lieshout
    9444
  • 13 okt 2001
    BV LeiderdorpPrisma College
    6265
  • 13 okt 2001
    MultimediairMPC Celeritudo
    8253
  • 16 okt 2001
    BV LisseProBuild Lions
    5368
  • 20 okt 2001
    BC LieshoutBV Lely
    5061
  • 20 okt 2001
    Prisma CollegePerik Jumpers
    5594
  • 20 okt 2001
    MPC CeleritudoBV Leiderdorp
    5153
  • 20 okt 2001
    MultimediairHoofddorp
    8336
  • 26 okt 2001
    HoofddorpBV Den Helder
    5079
  • 27 okt 2001
    KatwijkBV Lisse
    6552
  • 27 okt 2001
    ProBuild LionsBC Lieshout
    6246
  • 27 okt 2001
    BV LelyPrisma College
    5351
  • 27 okt 2001
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    11644
  • 27 okt 2001
    BV LeiderdorpMultimediair
    6273
  • 3 nov 2001
    Prisma CollegeProBuild Lions
    5580
  • 3 nov 2001
    BC LieshoutKatwijk
    5251
  • 3 nov 2001
    MPC CeleritudoBV Lely
    5060
  • 3 nov 2001
    BV LeiderdorpHoofddorp
    7346
  • 9 nov 2001
    HoofddorpBV Lisse
    5862
  • 10 nov 2001
    KatwijkPrisma College
    6473
  • 10 nov 2001
    ProBuild LionsMPC Celeritudo
    5456
  • 10 nov 2001
    BV LelyMultimediair
    5944
  • 17 nov 2001
    BV Den HelderBC Lieshout
    5651
  • 17 nov 2001
    BV Den HelderKatwijk
    5055
  • 24 nov 2001
    BC LieshoutBV Lisse
    7856
  • 24 nov 2001
    Prisma CollegeBV Den Helder
    6596
  • 24 nov 2001
    MPC CeleritudoKatwijk
    7080
  • 24 nov 2001
    MultimediairProBuild Lions
    5956
  • 24 nov 2001
    BV LeiderdorpBV Lely
    6762
  • 25 nov 2001
    Perik JumpersHoofddorp
    10475
  • 27 nov 2001
    BV LisseBV Den Helder
    5290
  • 30 nov 2001
    HoofddorpBC Lieshout
    5262
  • 1 dec 2001
    BV LissePrisma College
    9586
  • 1 dec 2001
    KatwijkMultimediair
    6657
  • 1 dec 2001
    ProBuild LionsBV Leiderdorp
    6740
  • 1 dec 2001
    BV LelyPerik Jumpers
    7278
  • 2 dec 2001
    BV Den HelderMPC Celeritudo
    7131
  • 8 dec 2001
    Prisma CollegeBC Lieshout
    6163
  • 8 dec 2001
    MPC CeleritudoBV Lisse
    7950
  • 8 dec 2001
    MultimediairBV Den Helder
    6873
  • 8 dec 2001
    BV LeiderdorpKatwijk
    6270
  • 8 dec 2001
    Perik JumpersProBuild Lions
    8376
  • 9 dec 2001
    BV LelyHoofddorp
    6240
  • 14 dec 2001
    HoofddorpPrisma College
    6559
  • 15 dec 2001
    BV Den HelderBV Leiderdorp
    8134
  • 15 dec 2001
    BC LieshoutMPC Celeritudo
    6549
  • 15 dec 2001
    BV LisseMultimediair
    6982
  • 15 dec 2001
    KatwijkPerik Jumpers
    7888
  • 15 dec 2001
    ProBuild LionsBV Lely
    4559
  • 18 dec 2001
    MultimediairPerik Jumpers
    4953
  • 21 dec 2001
    BV LeiderdorpPerik Jumpers
    5788
  • 21 dec 2001
    HoofddorpProBuild Lions
    3659
  • 22 dec 2001
    MPC CeleritudoPrisma College
    6557
  • 22 dec 2001
    MultimediairBC Lieshout
    7336
  • 22 dec 2001
    BV LeiderdorpBV Lisse
    6249
  • 22 dec 2001
    Perik JumpersBV Den Helder
    8482
  • 22 dec 2001
    BV LelyKatwijk
    7756
  • 11 jan 2002
    HoofddorpMPC Celeritudo
    6858
  • 12 jan 2002
    ProBuild LionsKatwijk
    7757
  • 12 jan 2002
    BV LelyBV Den Helder
    5462
  • 12 jan 2002
    Perik JumpersBV Lisse
    9161
  • 12 jan 2002
    BV LeiderdorpBC Lieshout
    5651
  • 12 jan 2002
    MultimediairPrisma College
    7335
  • 19 jan 2002
    BV Den HelderProBuild Lions
    6951
  • 19 jan 2002
    Prisma CollegeBV Leiderdorp
    6270
  • 19 jan 2002
    KatwijkHoofddorp
    6458
  • 19 jan 2002
    BV LisseBV Lely
    4771
  • 19 jan 2002
    BC LieshoutPerik Jumpers
    6991
  • 19 jan 2002
    MPC CeleritudoMultimediair
    5365
  • 25 jan 2002
    HoofddorpMultimediair
    5473
  • 26 jan 2002
    KatwijkBV Den Helder
    7876
  • 26 jan 2002
    ProBuild LionsBV Lisse
    6041
  • 26 jan 2002
    BV LelyBC Lieshout
    4634
  • 26 jan 2002
    Perik JumpersPrisma College
    9563
  • 26 jan 2002
    BV LeiderdorpMPC Celeritudo
    5950
  • 2 feb 2002
    BV Den HelderHoofddorp
    10443
  • 2 feb 2002
    BV LisseKatwijk
    6282
  • 2 feb 2002
    BC LieshoutProBuild Lions
    4950
  • 2 feb 2002
    Prisma CollegeBV Lely
    4860
  • 2 feb 2002
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    5879
  • 2 feb 2002
    MultimediairBV Leiderdorp
    7649
  • 8 feb 2002
    HoofddorpBV Leiderdorp
    4055
  • 9 feb 2002
    KatwijkBC Lieshout
    7656
  • 9 feb 2002
    ProBuild LionsPrisma College
    7680
  • 9 feb 2002
    BV LelyMPC Celeritudo
    5853
  • 9 feb 2002
    Perik JumpersMultimediair
    8075
  • 10 feb 2002
    BV Den HelderBV Lisse
    10840
  • 16 feb 2002
    BV LisseHoofddorp
    5734
  • 16 feb 2002
    BC LieshoutBV Den Helder
    5277
  • 16 feb 2002
    Prisma CollegeKatwijk
    6357
  • 16 feb 2002
    MPC CeleritudoProBuild Lions
    5347
  • 16 feb 2002
    MultimediairBV Lely
    7467
  • 16 feb 2002
    Perik JumpersBV Leiderdorp
    10256
  • 22 feb 2002
    HoofddorpPerik Jumpers
    45105
  • 23 feb 2002
    BV Den HelderPrisma College
    8856
  • 23 feb 2002
    BV LisseBC Lieshout
    4770
  • 23 feb 2002
    KatwijkMPC Celeritudo
    7677
  • 23 feb 2002
    ProBuild LionsMultimediair
    6849
  • 23 feb 2002
    BV LelyBV Leiderdorp
    5958
  • 9 mrt 2002
    BC LieshoutHoofddorp
    6657
  • 9 mrt 2002
    Prisma CollegeBV Lisse
    5164
  • 9 mrt 2002
    MPC CeleritudoBV Den Helder
    7388
  • 9 mrt 2002
    MultimediairKatwijk
    7369
  • 15 mrt 2002
    HoofddorpBV Lely
    4370
  • 16 mrt 2002
    BV Den HelderMultimediair
    9866
  • 16 mrt 2002
    BC LieshoutPrisma College
    8443
  • 16 mrt 2002
    BV LisseMPC Celeritudo
    5077
  • 16 mrt 2002
    KatwijkBV Leiderdorp
    7148
  • 16 mrt 2002
    ProBuild LionsPerik Jumpers
    8168
  • 20 mrt 2002
    Perik JumpersBV Lely
    9164
  • 22 mrt 2002
    BV LeiderdorpProBuild Lions
    5676
  • 23 mrt 2002
    Prisma CollegeHoofddorp
    7263
  • 23 mrt 2002
    MPC CeleritudoBC Lieshout
    8051
  • 23 mrt 2002
    MultimediairBV Lisse
    7053
  • 23 mrt 2002
    BV LeiderdorpBV Den Helder
    3682
  • 23 mrt 2002
    Perik JumpersKatwijk
    10469
  • 23 mrt 2002
    BV LelyProBuild Lions
    6555
  • 26 mrt 2002
    ProBuild LionsHoofddorp
    8567
  • 29 mrt 2002
    BV LisseBV Leiderdorp
    6489
  • 30 mrt 2002
    Prisma CollegeMPC Celeritudo
    5659
  • 30 mrt 2002
    BV Den HelderPerik Jumpers
    6360
  • 30 mrt 2002
    BC LieshoutMultimediair
    6963
  • 30 mrt 2002
    KatwijkBV Lely
    6249

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 6 apr 2002
    BV LelyKatwijk
    6941
  • 6 apr 2002
    MultimediairProBuild Lions
    4770
  • 6 apr 2002
    BV Den HelderBV Leiderdorp
    7552
  • 6 apr 2002
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    9075
  • 9 apr 2002
    BV LeiderdorpBV Den Helder
    4691
  • 10 apr 2002
    ProBuild LionsMultimediair
    5246
  • 10 apr 2002
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    6586
  • 11 apr 2002
    KatwijkBV Lely
    5239
  • 13 apr 2002
    BV LelyKatwijk
    6355

Halve finale

  • 17 apr 2002
    BV Den HelderBV Lely
    4755
  • 17 apr 2002
    Perik JumpersProBuild Lions
    7377
  • 20 apr 2002
    BV LelyBV Den Helder
    6261
  • 20 apr 2002
    ProBuild LionsPerik Jumpers
    4761
  • 24 apr 2002
    Perik JumpersProBuild Lions
    8561

Finale

  • 27 apr 2002
    Perik JumpersBV Lely
    6871
  • 1 mei 2002
    BV LelyPerik Jumpers
    7472
  • 5 mei 2002
    Perik JumpersBV Lely
    6057
  • 9 mei 2002
    BV LelyPerik Jumpers
    5154
  • 11 mei 2002
    Perik JumpersBV Lely
    8660