Eredivisie vrouwen

Eredivisie vrouwen 2001-02

151 van 151 wedstrijden in het archief hebben een uitslag.

Perik Jumpers werd kampioen van de Eredivisie vrouwen 2001-02. BV Lely Amsterdam werd tweede. Er deden 12 teams mee, die samen 132 wedstrijden speelden.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie vrouwen 2001-02
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1Perik JumpersPerik Jumpers222021.9651.410+55540
2BV Den HelderBV Den Helder221931.7041.197+50738
3BV Lely AmsterdamBV Lely221571.3481.216+13230
4Multimediair BinnenlandMultimediair221481.5101.326+18428
5ProBuild LionsProBuild Lions221391.4071.246+16126
6GIBO Groep GrasshoppersKatwijk2212101.4811.455+2624
7BV LeiderdorpBV Leiderdorp2210121.2551.431-17620
8MPC CeleritudoMPC Celeritudoa229131.3221.435-11318
9BC LieshoutBC Lieshouta229131.2441.352-10818
10Prisma College UtrechtPrisma College225171.3241.609-28510
11BV LisseBV Lisse224181.2481.653-4058
12BV HoofddorpHoofddorp222201.1401.618-4784
  1. aCeleritudo Groningen: Gelijk met BC Lieshout. Onderling 1–1, saldo +13. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl) W–V en punten aangevuld uit de wedstrijden in het archief. Gelijk geëindigde teams staan op volgorde van het NBB-reglement (eerst de onderlinge duels); de bron zet ze op saldo.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder.

Kwartfinale

  • 6 apr 2002
    BV LelyKatwijk
    6941
  • 6 apr 2002
    MultimediairProBuild Lions
    4770
  • 6 apr 2002
    BV Den HelderBV Leiderdorp
    7552
  • 6 apr 2002
    Perik JumpersMPC Celeritudo
    9075
  • 9 apr 2002
    BV LeiderdorpBV Den Helder
    4691
  • 10 apr 2002
    ProBuild LionsMultimediair
    5246
  • 10 apr 2002
    MPC CeleritudoPerik Jumpers
    6586
  • 11 apr 2002
    KatwijkBV Lely
    5239
  • 13 apr 2002
    BV LelyKatwijk
    6355

Halve finale

  • 17 apr 2002
    BV Den HelderBV Lely
    4755
  • 17 apr 2002
    Perik JumpersProBuild Lions
    7377
  • 20 apr 2002
    BV LelyBV Den Helder
    6261
  • 20 apr 2002
    ProBuild LionsPerik Jumpers
    4761
  • 24 apr 2002
    Perik JumpersProBuild Lions
    8561

Finale

  • 27 apr 2002
    Perik JumpersBV Lely
    6871
  • 1 mei 2002
    BV LelyPerik Jumpers
    7472
  • 5 mei 2002
    Perik JumpersBV Lely
    6057
  • 9 mei 2002
    BV LelyPerik Jumpers
    5154
  • 11 mei 2002
    Perik JumpersBV Lely
    8660