Eredivisie

Eredivisie 2002-03

146 van 155 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 7 uitslagen zijn betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 2002-03 →

EiffelTowers Nijmegen werd kampioen van de Eredivisie 2002-03. Omniworld Basketball werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 134 wedstrijden speelden. Van 125 daarvan staat de uitslag in het archief.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 2002-03
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers NijmegenEiffelTowers241952.1771.832+34538
2Ricoh AstronautsAmsterdam241681.8651.761+10432
3Omniworld BasketballOmniworld2413112.0152.084-6926
4Vanilla BSWVanilla BSW2412121.9191.945-2624
5Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch2412121.8431.939-9624
6CEB NoordkopCEB Noordkop2816122.2022.145+5732
7MPC DonarMPC Donar2812162.2872.330-4324
8Landstede HammersLandstede2812162.1052.117-1224
9Rotterdam City BasketballRotterdam City284241.9562.316-3608

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie 2002-03, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers NijmegenEiffelTowers171431.5781.305+27328
2Ricoh AstronautsAmsterdam171341.3471.247+10026
3Omniworld BasketballOmniworld171161.4581.385+7322
4Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch171161.3431.355-1222
5Vanilla BSWVanilla BSWa17891.3881.403-1516
6CEB NoordkopCEB Noordkopa188101.4501.458-816
7MPC DonarMPC Donar16791.2931.355-6214
8Landstede HammersLandstede175121.2601.310-5010
9NAC BredaNAC Breda927703782-794
10Rotterdam City BasketballRotterdam City172151.1991.419-2204
  1. aBS Weert: Gelijk met Den Helder. Onderling 1–1, saldo +20. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Elite A

Eindstand Eredivisie 2002-03, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers NijmegenEiffelTowers862691595+9612
2Ricoh AstronautsAmsterdam844610589+218
3Omniworld BasketballOmniworld835643767-1246
4Vanilla BSWVanilla BSW853615628-1310
5Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch826598678-804

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback) De volgorde is die van de eindstand: daar tellen de punten van de hele competitie mee, niet alleen die van deze poule.

Elite B

Eindstand Eredivisie 2002-03, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
6CEB NoordkopCEB Noordkop1293942850+9218
7MPC DonarMPC Donar12571.000979+2110
8Landstede HammersLandstede1284918872+4616
9Rotterdam City BasketballRotterdam City12210823982-1594

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback) De volgorde is die van de eindstand: daar tellen de punten van de hele competitie mee, niet alleen die van deze poule.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite A

Thuis (rij) tegen uit (kolom)AMSDENEIFOMNVAN
AmsterdamAMSRicoh Astronauts68–7982–6890–8978–61
Den BoschDENCanoe Jeans EBBC Den Bosch73–8668–9683–7776–78
EiffelTowersEIFEiffelTowers Nijmegen82–7499–73100–8666–73
OmniworldOMNOmniworld Basketball67–6688–7265–8388–77
Vanilla BSWVANVanilla BSW70–6686–7474–9796–83

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Elite B

Schuif opzij voor alle tegenstanders. Thuisploeg in de rij, uitploeg in de kolom. Groen: thuiszege, rood: uitzege, grijs: gelijk; · nog te spelen. Klik een uitslag voor de wedstrijd.

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 19 apr 2003
    OmniworldCEB Noordkop
    9373
  • 19 apr 2003
    AmsterdamMPC Donar
    8168
  • 19 apr 2003
    Vanilla BSWDen Bosch
    7986
  • 20 apr 2003
    EiffelTowersLandstede
    10169
  • 22 apr 2003
    Den BoschVanilla BSW
    8374
  • 22 apr 2003
    CEB NoordkopOmniworld
    7580
  • 22 apr 2003
    MPC DonarAmsterdam
    5066
  • 22 apr 2003
    LandstedeEiffelTowers
    8680
  • 24 apr 2003
    EiffelTowersLandstede
    8659

Halve finale

  • 26 apr 2003
    AmsterdamOmniworld
    7677
  • 27 apr 2003
    EiffelTowersDen Bosch
    9471
  • 29 apr 2003
    OmniworldAmsterdam
    6561
  • 29 apr 2003
    Den BoschEiffelTowers
    9592
  • 1 mei 2003
    AmsterdamOmniworld
    6979
  • 1 mei 2003
    EiffelTowersDen Bosch
    8571
  • 4 mei 2003
    Den BoschEiffelTowers
    76112

Finale

  • 11 mei 2003
    EiffelTowersOmniworld
    8980
  • 13 mei 2003
    OmniworldEiffelTowers
    6769
  • 15 mei 2003
    EiffelTowersOmniworld
    8393
  • 17 mei 2003
    OmniworldEiffelTowers
    6796
  • 20 mei 2003
    EiffelTowersOmniworld
    8355