Eredivisie

Eredivisie 2002-03

146 van 155 wedstrijden in het archief hebben een uitslag. 7 uitslagen zijn betwist: bronnen spreken elkaar tegen.Niveau 1 · de piramide van 2002-03 →

EiffelTowers Nijmegen werd kampioen van de Eredivisie 2002-03. Omniworld Basketball werd tweede. Er deden 10 teams mee, die samen 134 wedstrijden speelden. Van 125 daarvan staat de uitslag in het archief.

Erelijst

Nog geen foto van dit seizoen. Heb je er een van de kampioen, bijvoorbeeld met de beker?

Foto uploaden

Eindstand

Eindstand Eredivisie 2002-03
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers NijmegenEiffelTowers241952.1771.832+34538
2Ricoh AstronautsAmsterdam241681.8651.761+10432
3Omniworld BasketballOmniworld2413112.0152.084-6926
4Vanilla BSWVanilla BSW2412121.9191.945-2624
5Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch2412121.8431.939-9624
6CEB NoordkopCEB Noordkop2816122.2022.145+5732
7MPC DonarMPC Donar2812162.2872.330-4324
8Landstede HammersLandstede2812162.1052.117-1224
9Rotterdam City BasketballRotterdam City284241.9562.316-3608

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback)

Reguliere competitie

Eindstand Eredivisie 2002-03, Reguliere competitie
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers NijmegenEiffelTowers171431.5781.305+27328
2Ricoh AstronautsAmsterdam171341.3471.247+10026
3Omniworld BasketballOmniworld171161.4581.385+7322
4Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch171161.3431.355-1222
5Vanilla BSWVanilla BSWa17891.3881.403-1516
6CEB NoordkopCEB Noordkopa188101.4501.458-816
7MPC DonarMPC Donar16791.2931.355-6214
8Landstede HammersLandstede175121.2601.310-5010
9NAC BredaNAC Breda927703782-794
10Rotterdam City BasketballRotterdam City172151.1991.419-2204
  1. aBS Weert: Gelijk met Den Helder. Onderling 1–1, saldo +20. Beslist op het onderlinge saldo.

Bron: NBB-DB (db.basketball.nl)

Elite A

Eindstand Eredivisie 2002-03, Elite A
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
1EiffelTowers NijmegenEiffelTowers862691595+9612
2Ricoh AstronautsAmsterdam844610589+218
3Omniworld BasketballOmniworld835643767-1246
4Vanilla BSWVanilla BSW853615628-1310
5Canoe Jeans EBBC Den BoschDen Bosch826598678-804

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback) De volgorde is die van de eindstand: daar tellen de punten van de hele competitie mee, niet alleen die van deze poule.

Elite B

Eindstand Eredivisie 2002-03, Elite B
#ClubGWVPVPTSaldoPtn
6CEB NoordkopCEB Noordkop1293942850+9218
7MPC DonarMPC Donar12571.000979+2110
8Landstede HammersLandstede1284918872+4616
9Rotterdam City BasketballRotterdam City12210823982-1594

Bron: Basketball Happenings (j-dus.com, via Wayback) De volgorde is die van de eindstand: daar tellen de punten van de hele competitie mee, niet alleen die van deze poule.

  • Door naar: kwartfinale
  • Onder de dikke lijn: geen play-offs

Reguliere competitie

Reguliere competitie

  • 21 sep 2002
    MPC DonarLandstede
    97101
  • 26 sep 2002
    AmsterdamOmniworld
    9379
  • 28 sep 2002
    Den BoschRotterdam City
    8576
  • 28 sep 2002
    CEB NoordkopEiffelTowers
    9679
  • 28 sep 2002
    Vanilla BSWNAC Breda
    8584

    vervallen

  • 5 okt 2002
    OmniworldMPC Donar
    8086
  • 5 okt 2002
    NAC BredaCEB Noordkop
    8677

    vervallen

  • 5 okt 2002
    Rotterdam CityAmsterdam
    6477
  • 5 okt 2002
    LandstedeVanilla BSW
    9871
  • 6 okt 2002
    EiffelTowersDen Bosch
    10170
  • 9 okt 2002
    LandstedeAmsterdam
    6568
  • 11 okt 2002
    NAC BredaLandstede
    6573

    vervallen

  • 12 okt 2002
    AmsterdamEiffelTowers
    8193
  • 12 okt 2002
    CEB NoordkopDen Bosch
    8262
  • 12 okt 2002
    MPC DonarRotterdam City
    7263
  • 12 okt 2002
    Vanilla BSWOmniworld
    78108
  • 19 okt 2002
    OmniworldNAC Breda
    8578

    vervallen

  • 19 okt 2002
    Den BoschAmsterdam
    6261
  • 19 okt 2002
    Rotterdam CityVanilla BSW
    6676
  • 19 okt 2002
    LandstedeCEB Noordkop
    5556
  • 20 okt 2002
    EiffelTowersMPC Donar
    11171
  • 24 okt 2002
    MPC DonarDen Bosch
    7389
  • 26 okt 2002
    NAC BredaRotterdam City
    8266

    vervallen

  • 26 okt 2002
    CEB NoordkopAmsterdam
    7484
  • 26 okt 2002
    Vanilla BSWEiffelTowers
    9092
  • 26 okt 2002
    LandstedeOmniworld
    6992
  • 2 nov 2002
    OmniworldCEB Noordkop
    9691
  • 2 nov 2002a
    AmsterdamMPC Donar
    9187
  • 2 nov 2002
    Den BoschVanilla BSW
    8575
  • 2 nov 2002
    Rotterdam CityLandstede
    6280
  • 3 nov 2002
    EiffelTowersNAC Breda
    9268

    vervallen

  • 9 nov 2002
    OmniworldRotterdam City
    9278
  • 9 nov 2002
    NAC BredaDen Bosch
    9496

    vervallen

  • 9 nov 2002
    CEB NoordkopMPC Donar
    9785
  • 9 nov 2002
    Vanilla BSWAmsterdam
    7573
  • 9 nov 2002
    LandstedeEiffelTowers
    7282
  • 16 nov 2002
    AmsterdamNAC Breda
    8869

    vervallen

  • 16 nov 2002
    Den BoschLandstede
    8974
  • 16 nov 2002
    CEB NoordkopRotterdam City
    6573
  • 17 nov 2002
    MPC DonarVanilla BSW
    8479
  • 17 nov 2002
    EiffelTowersOmniworld
    10080
  • 30 nov 2002
    Den BoschOmniworld
    8374
  • 30 nov 2002
    Rotterdam CityEiffelTowers
    77106
  • 30 nov 2002
    Vanilla BSWCEB Noordkop
    8966
  • 7 dec 2002b
    OmniworldAmsterdam
    8490
  • 7 dec 2002
    Rotterdam CityDen Bosch
    7576
  • 7 dec 2002
    LandstedeMPC Donar
    8292
  • 8 dec 2002
    EiffelTowersCEB Noordkop
    9074
  • 12 dec 2002c
    MPC DonarOmniworld
    8183
  • 14 dec 2002
    AmsterdamRotterdam City
    7260
  • 14 dec 2002
    CEB NoordkopNAC Breda
    12077

    vervallen

  • 14 dec 2002
    Vanilla BSWLandstede
    8558
  • 15 dec 2002
    Den BoschEiffelTowers
    79106
  • 19 dec 2002
    EiffelTowersAmsterdam
    8467
  • 21 dec 2002
    OmniworldVanilla BSW
    8774
  • 21 dec 2002
    Den BoschCEB Noordkop
    9074
  • 21 dec 2002
    Rotterdam CityMPC Donar
    8698
  • 11 jan 2003
    AmsterdamDen Bosch
    8071
  • 11 jan 2003
    CEB NoordkopLandstede
    8078
  • 11 jan 2003
    MPC DonarEiffelTowers
    8472
  • 11 jan 2003
    Vanilla BSWRotterdam City
    10172
  • 18 jan 2003
    OmniworldLandstede
    9071
  • 18 jan 2003
    AmsterdamCEB Noordkop
    8171
  • 19 jan 2003
    Den BoschMPC Donar
    8772
  • 19 jan 2003
    EiffelTowersVanilla BSW
    10274
  • 1 feb 2003d
    CEB NoordkopOmniworld
    8680
  • 1 feb 2003e
    Vanilla BSWDen Bosch
    8469
  • 1 feb 2003
    LandstedeRotterdam City
    7449
  • 6 feb 2003
    MPC DonarAmsterdam
    6266
  • 8 feb 2003f
    AmsterdamVanilla BSW
    9366
  • 8 feb 2003
    Rotterdam CityOmniworld
    7078
  • 9 feb 2003
    MPC DonarCEB Noordkop
    7773
  • 9 feb 2003
    EiffelTowersLandstede
    7663
  • 15 feb 2003
    OmniworldEiffelTowers
    8281
  • 15 feb 2003g
    Rotterdam CityCEB Noordkop
    8574
  • 15 feb 2003
    Vanilla BSWMPC Donar
    9572
  • 15 feb 2003
    LandstedeDen Bosch
    6674
  • 22 feb 2003
    OmniworldDen Bosch
    8876
  • 22 feb 2003
    AmsterdamLandstede
    8281
  • 22 feb 2003
    CEB NoordkopVanilla BSW
    9491
  • 23 feb 2003
    EiffelTowersRotterdam City
    11177
  • datum onbekend
    MPC DonarNAC Breda
    afgelast
  • datum onbekend
    Den BoschNAC Breda
    afgelast
  • datum onbekend
    LandstedeNAC Breda
    afgelast
  • datum onbekend
    Rotterdam CityNAC Breda
    afgelast
  • datum onbekend
    NAC BredaEiffelTowers
    afgelast
  • datum onbekend
    NAC BredaMPC Donar
    afgelast
  • datum onbekend
    NAC BredaVanilla BSW
    afgelast
  • datum onbekend
    NAC BredaAmsterdam
    afgelast
  • datum onbekend
    NAC BredaOmniworld
    afgelast
7 betwiste uitslagen
  1. aRicoh Astronauts – MPC Donar: De bond noemt 91–87, maar j-dus en debasketballsitevannederland.nl noemen 87–81.
  2. bOmniworld Basketball – Ricoh Astronauts: De bond noemt 84–90, maar j-dus en debasketballsitevannederland.nl noemen 83–90.
  3. cMPC Donar – Omniworld Basketball: Bronnen geven een andere uitslag.
  4. dCEB Noordkop – Omniworld Basketball: De bond noemt 86–80, maar j-dus noemt 96–80.
  5. eVanilla BSW – Canoe Jeans EBBC Den Bosch: De bond noemt 84–69, maar j-dus noemt 84–67.
  6. fRicoh Astronauts – Vanilla BSW: De bond noemt 93–66, maar j-dus noemt 93–67.
  7. gRotterdam Basketbal – CEB Noordkop: De bond noemt 85–74, maar j-dus noemt 85–71.

Elite A

  • 1 mrt 2003
    Den BoschAmsterdam
    7386
  • 6 mrt 2003
    EiffelTowersAmsterdam
    8274
  • 8 mrt 2003
    OmniworldVanilla BSW
    8877
  • 8 mrt 2003
    AmsterdamDen Bosch
    6879
  • 11 mrt 2003
    OmniworldEiffelTowers
    6583
  • 15 mrt 2003
    EiffelTowersDen Bosch
    9973
  • 15 mrt 2003
    Vanilla BSWAmsterdam
    7066
  • 20 mrt 2003
    Den BoschVanilla BSW
    7678
  • 22 mrt 2003
    AmsterdamOmniworld
    9089
  • 23 mrt 2003
    EiffelTowersVanilla BSW
    6673
  • 26 mrt 2003
    OmniworldDen Bosch
    8872
  • 27 mrt 2003
    AmsterdamEiffelTowers
    8268
  • 29 mrt 2003
    Vanilla BSWOmniworld
    9683
  • 3 apr 2003
    Den BoschOmniworld
    8377
  • 5 apr 2003
    AmsterdamVanilla BSW
    7861
  • 5 apr 2003
    Den BoschEiffelTowers
    6896
  • 8 apr 2003
    Vanilla BSWDen Bosch
    8674
  • 10 apr 2003
    EiffelTowersOmniworld
    10086
  • 12 apr 2003
    Vanilla BSWEiffelTowers
    7497
  • 12 apr 2003
    OmniworldAmsterdam
    6766

Elite B

  • 26 feb 2003
    MPC DonarRotterdam City
    6882
  • 1 mrt 2003
    LandstedeMPC Donar
    10093
  • 5 mrt 2003
    LandstedeRotterdam City
    8466
  • 6 mrt 2003
    CEB NoordkopMPC Donar
    7675
  • 8 mrt 2003
    MPC DonarRotterdam City
    9770
  • 9 mrt 2003
    CEB NoordkopLandstede
    6469
  • 13 mrt 2003
    CEB NoordkopRotterdam City
    8353
  • 13 mrt 2003
    MPC DonarLandstede
    7875
  • 15 mrt 2003
    CEB NoordkopMPC Donar
    8175
  • 15 mrt 2003
    Rotterdam CityLandstede
    6780
  • 20 mrt 2003
    Rotterdam CityMPC Donar
    7288
  • 20 mrt 2003
    LandstedeCEB Noordkop
    5966
  • 22 mrt 2003
    LandstedeRotterdam City
    8057
  • 23 mrt 2003
    MPC DonarCEB Noordkop
    8290
  • 27 mrt 2003
    Rotterdam CityCEB Noordkop
    7185
  • 30 mrt 2003
    MPC DonarLandstede
    7581
  • 30 mrt 2003
    Rotterdam CityCEB Noordkop
    5754
  • 3 apr 2003
    CEB NoordkopLandstede
    8881
  • 5 apr 2003
    CEB NoordkopRotterdam City
    9266
  • 5 apr 2003
    LandstedeMPC Donar
    6580
  • 10 apr 2003
    MPC DonarCEB Noordkop
    9094
  • 10 apr 2003
    Rotterdam CityLandstede
    6972
  • 12 apr 2003
    Rotterdam CityMPC Donar
    9399
  • 12 apr 2003
    LandstedeCEB Noordkop
    7269

Play-offs

Het schema loopt van de eerste volledige ronde tot de finale. Per serie de gewonnen wedstrijden, daaronder elke wedstrijd vanuit de bovenste ploeg. Een ronde over twee duels op totaalscore staat er zoals bij de beker: beide uitslagen en het totaal. Andere wedstrijden (voorronde, om de derde plaats) staan in de lijst hieronder. Het getal vóór een ploeg is haar plaats in de eindstand van de reguliere competitie (bij een Benelux-competitie: onder de Nederlandse ploegen). Het staat er alleen als de gespeelde duels bij die stand passen.

Kwartfinale

  • 19 apr 2003
    OmniworldCEB Noordkop
    9373
  • 19 apr 2003
    AmsterdamMPC Donar
    8168
  • 19 apr 2003
    Vanilla BSWDen Bosch
    7986
  • 20 apr 2003
    EiffelTowersLandstede
    10169
  • 22 apr 2003
    Den BoschVanilla BSW
    8374
  • 22 apr 2003
    CEB NoordkopOmniworld
    7580
  • 22 apr 2003
    MPC DonarAmsterdam
    5066
  • 22 apr 2003
    LandstedeEiffelTowers
    8680
  • 24 apr 2003
    EiffelTowersLandstede
    8659

Halve finale

  • 26 apr 2003
    AmsterdamOmniworld
    7677
  • 27 apr 2003
    EiffelTowersDen Bosch
    9471
  • 29 apr 2003
    OmniworldAmsterdam
    6561
  • 29 apr 2003
    Den BoschEiffelTowers
    9592
  • 1 mei 2003
    AmsterdamOmniworld
    6979
  • 1 mei 2003
    EiffelTowersDen Bosch
    8571
  • 4 mei 2003
    Den BoschEiffelTowers
    76112

Finale

  • 11 mei 2003
    EiffelTowersOmniworld
    8980
  • 13 mei 2003
    OmniworldEiffelTowers
    6769
  • 15 mei 2003
    EiffelTowersOmniworld
    8393
  • 17 mei 2003
    OmniworldEiffelTowers
    6796
  • 20 mei 2003
    EiffelTowersOmniworld
    8355